Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Clues of Success

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17

Clues of Success

Clues Of Success

'Success depends on being in the right place at the right time."
    We can understand that it is really important to bring into balance in our lives from the title. Patience is always significant. It must take part during the time we do something or wait for something that we want so much.

Success is really considerable and of course influences people's lifestyles. But it is so important to have success in your life. When you're a successful person, people have positive opinions for you before they knew you. At the same time they have a pretty good prejudice for you. Anyway, everyone wants to be successful but what should they do? The title explains the clues of success. Sometimes people can't wait for something they need and they may become unrecognizable that their families can't find out them and think bad things about them. The title doesn't talk about to go to the bus stop at time and not to miss the bus. It talks about the people who may be successful must be prepared for living conditions. Imagine that you are seuccessful perfon, everyone knows you, needs you, calls you, invites you all the time. Then once upon a day you may be ill, you may be incapable of working because of a car accident. You will wait for years for the phone calls that you have when you weren't ill. Because of that you must always be patient, never be jealous of someone. Never want to be where the person who you are jealous of. Always be yourself, don't care about the others. Show your own talent, skill, brainpower, energy and ambition. This is the recipe to reach to the top and success. If you want to be a top-ranked person 'it isn't what you know but who you know that is important'. You must be careful when you look for friends that won't leave you alone the time you weren't top-ranked. This is really hard as to be success.

I think, successful people should not want to cut a swathe by their success. They don't need to argue themselves for being remembered. They will be remembered notoriously if they do unessential things to be well-known..'success depends on being in the right place at the right time'

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    Up..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Merhabalar daha önce hiç paragraph düzeltmemiştim bu tip işler bilmiyorum uzmanlarımız işi ama sadece bi kaç gördüğümü söylemek istedim. Öncelikli olarak yazı dilinizi sevdim hazırlıkta olduğum zamanlar baya bi boş kağıtlar görürdüm ve bi çoğu bana yazdırmak isterdi o tip paragraphlara göre seninki çok iyi sayılır ama sorunlar şunlardır bazı kelimeler tam anlattığınla örtüşmüyo kaanetindeyim bi kaç yazım yanlışı var Grammarlerde çok önemlide öyle aman aman yanlış yapmıcam diye takılma yaz içinden ne geliyorsa yaz ama velakkin bende bu evreden geçmiştim geçen sene baya yazılar döktürürdüm sankilere hocalara inat içinden gelen şeyi yaz ama benden sana tavsiye bi düzene sok yani okuyucu okduğu zaman body paragraphında ne anlatmak istediğini ilk önce bi dile getir sade bir dinle daha sonra kendi supporting idealarınla yaz yanlış anlama sadece bu yazın işin demiyorum genel olarakta bahsediyorum yeri gelir solution essay yazarsın maddelere bölmem gerekir işte o tip yazılarda 3 bölmem yeterli causes ya da effects arguments larda fikirlerini beyan ettiğin sırada işte şurda avatanajlar vardır yoktur diye anlatım yapıp ona göre şekilendirirsin benim şahsi görüşüm bodyi çok sağlam tut. Introduction kısmına gelecek olursak Background Information fena değil yanlış anlama gerçekten zordur sınavlarda birden iyi bir şekilde yazmak bi iki yazıyla oturmuyo benimde çok çalışmam lazım tam oturturabilmek için giriş kısmındaki sorun Thesis statement yok gibi bişiy thesisle neler anlatacağına dair bi kaç açıklama yap derim ya da diğer uzman üyelere sor Conclusion kısmına gelecek olursak biraz yetersiz buluyorum Restated Thesis başta oturtman gerekir daha sonrada kendi düşüncen ya da tavsiyenle o bağlaştır ya quote ler koyabilirsin ya atasözleri tarzı ama onlar çok ilerki seviyeler benim söylemek istediklerim bunlardı umarım yardımcı olabilmişimdir sana benim değerlendirmem bizim hocaların bize yaptığı gibi yapmaya çalıştım Academic English eğer şimdiden bu tip şeylere alışırsan ilerde çok rahat edersin

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)