Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2
Toplam 29 sonuçtan 21 ile 29 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Eskişehir özel yurt/apartlar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    43
    Apart arayanlar için AÖF danışmanlık binasının arkasında Akıcı Sokak'ta Damla Apart var. İlk senemi orada geçirdim. Karma bir apart.Kışın üşümezsiniz,sularınız her daim sıcaktır.Fakat internet yavaş olur.Hiç bir apartta hızlı internet bulamazsınız zaten.Çünkü en az 50 kişi kullanıyor tek modemden. Fiyatı geçen sene 275 idi.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    27
    Alıntı aylalgn isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    150tlden başlayan fiyatlar : çermek,tuğra apart (herşey dahil) 200tlden başlayan : alara,seçil,evim,şulem apart birde m.e.b'e bağlı özel yurt var 270 tlden başlıyor şimdilik en uygunu bunlar tabi fiyat olarak memnuniyet konusunda hiç bi fikrim yok
    Tuğra apart yer olarak gayet iyi.
    tam porsuk çevresinde , ögrencilerin oldugu çevrede
    Çermek apart yunus emre kampüsünün eczacılk girişnde yani ordan önce aşagıya inmeniz gerek bi 5dkka tramvay ile.
    sonra bağlardan otobüsle okula.
    aktarma parası olur sadece 15kuruş okadar.
    çermek apartta kaldım ilk senemde.
    benim kaldıgım dairede 2 oda vardı mtfak wc 2mize aitti.
    ben memnundum baya ama dediğim gibi aşagıya inerken yürümeye üşeniodum yada gece dönerken taksi gerekiyor falan filan

yenibağlarda (yani otobüsle okula 10dakikamesafedeki yerde de) apartlar var .
    the best var (2kişilik 300dü sanırım tam hatırlamıyorum)
    Yenibağlar civarında var baya apart.
    bu adrese göre ayırt edeblirsiniz.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    27
    Aslıcan apart var o da çok güzel biyerde.
    kanatlı alışverişmerkezinin arka sokagında.
    işlek bi yerde.
    275 2kişilik odalar.
    elektrik ve su sizden ama çok gelmiceğinden en fazla 300ü buluryani aylık masrafınız bu şekilde.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    bende hala başımı sokacak bir yurt ya da apart bulamadım aslında bulamamak değil sorun..bulup ya fiyatının uygun olmaması ya da kaliteli güzel bir yer olmaması sorun bu.neyse olmadı 2 eylül kampüsüne yakın bir yere çadır kurarızz:P

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Alıntı tari numeness isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hala başımı sokacak bir yurt ya da apart bulamadım aslında bulamamak değil sorun..bulup ya fiyatının uygun olmaması ya da kaliteli güzel bir yer olmaması sorun bu.neyse olmadı 2 eylül kampüsüne yakın bir yere çadır kurarızz:P
    Kanaatimce iki eylül öğrencisi için daha uygun fiyatlara ev bulunabilir ya da apart( arka sokaklarda,üniversie caddesi değil hem 2 eylülede daha yakın olur, apart var mı bilemiyorum o civarda ama..), demek istediğim yunusemre öğrencisi kampüs etrafından ev tutmak durumunda kalıyor buda o civardaki zaten yüksek kiralı olan ev ve apartlara bakmak demek ama 2 eylül öğrencisi açıköğretim binası arkası, ya da yanık kahve taraflarından ev baksa çok uygun fiyata ev bulabilir ya da o ana yol boyunda bir sürü yeni stüdyo daireler var anadolu caddesinden biraz daha uzaklaşılırsa uygun fiyata biryerler mutlaka bulunabilir.
    2 arkadaşım vardı 2 eylül için biraz arka mahallelerde (yunusemreye yürüyerek 10dk belki 7-8dk mesafede) sıfır binaya çıktılar, 2 odalı 400 dü, eğer istenirse sıfır eşya seçeneği vardı. eşyalı istediler her iki odaya sıfır genç odası takımı geldi perdesinden halısına kadar şimdi aylık 450 ye kalıyolar,kişi başı 275 yani, tabi ekonomik durum önemli uyanlar da var uymayanlarda anlamak gerek
    umarım herkes için iyisi olur
    kolaylıklar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    Alıntı gokhanersen isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanaatimce iki eylül öğrencisi için daha uygun fiyatlara ev bulunabilir ya da apart( arka sokaklarda,üniversie caddesi değil hem 2 eylülede daha yakın olur, apart var mı bilemiyorum o civarda ama..), demek istediğim yunusemre öğrencisi kampüs etrafından ev tutmak durumunda kalıyor buda o civardaki zaten yüksek kiralı olan ev ve apartlara bakmak demek ama 2 eylül öğrencisi açıköğretim binası arkası, ya da yanık kahve taraflarından ev baksa çok uygun fiyata ev bulabilir ya da o ana yol boyunda bir sürü yeni stüdyo daireler var anadolu caddesinden biraz daha uzaklaşılırsa uygun fiyata biryerler mutlaka bulunabilir.
    2 arkadaşım vardı 2 eylül için biraz arka mahallelerde (yunusemreye yürüyerek 10dk belki 7-8dk mesafede) sıfır binaya çıktılar, 2 odalı 400 dü, eğer istenirse sıfır eşya seçeneği vardı. eşyalı istediler her iki odaya sıfır genç odası takımı geldi perdesinden halısına kadar şimdi aylık 450 ye kalıyolar,kişi başı 275 yani, tabi ekonomik durum önemli uyanlar da var uymayanlarda anlamak gerek
    umarım herkes için iyisi olur
    kolaylıklar
    bir eskisehirli olarak katiliyorum %100 ev düsünmezseniz apartlar cok uygun yemek konusunda problemde olmaz cünkü bir yemek firmasi cok uygun üc cesit yemegi 3.5-4 tlye veriyor zaten yapip ugrassaniz malzemedir bulasiktir daha cok ugrastirir sizi
    ozellikle eski bağlar-yeni bağlar tarafi apartlar uygun.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    24
    aslında vişnelik(stadyumun aşağısı) taraflarından da bakabilirsiniz ben geçen yıl vişnelikte evde kaldım orda da apartlar var güzel bi yerdir ve çevresinde ihtiyaç duyabilceğiniz her bişi var..ilk başta tramvayla yıldız durağına gidip ordan otobüs ya da dolmuşla okula geçebilirsiniz çok bi vaktinizi almaz..geceleride sorun olmuyo tramvay saatini geçirseniz bile yürüyerek gidebilirsiniz zaten çarşıdan 15 dk filan uzak..biz çok gittik yani yollar güvenliydi bi sorun yaşamadım..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Eskişehir öğrenci şehri, her yer apart ve yurt dolu.
    Eğer öğrenciyseniz tavsiyem okulunuza yakın bir apart tutmanız.
    Fiyatları 500-1200 arası değişir. Odadaki kişi sayısı, apartın konumu, fiziksel özellikleri, verdiği hizmetlere göre ücretlendiriyorlar.

Bu siteden apartlarları yürüme mesafelerine bakabilirsiniz. https://www.eskisehirapartlar.com/

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Eskişehir gibi bir öğrenci şehrinde apart ve yurt sayısının çok olması oldukça doğal. Ancak sayıca fazla olan bu yurt ve apartlar arasında seçim yapabilmek için de detaylı bilgilere ulaşmanız lazım. Hem okulunuza yakın, hem çevresi daha düzgün hem de daha çok olanağa sahip yurt ve apartlar var olmasına rağmen iyice bir araştırma da gerekli. Neyse ki internetin yaygınlaşması ile birçok farklı site aracılığıyla detaylı bilgilere ulaşılabiliyor. https://yurtburada.net/yurt/eskisehir/ web adresinden Eskişehirde mevcut olan her çeşit öğrenci konaklama imkanına göz atabilirsiniz.

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)