Toplam 17 sonuçtan 1 ile 17 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Istanbul'da iyi bir Arapca Kursu/ Tavsiyeler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8

Exclamation Istanbul'da iyi bir Arapca Kursu/ Tavsiyeler

Selamlar Arkadaslar,
    Ben Istanbul universitesi Arap dili ve edebiyatini kazandim.
    Ben Arapcayi cok iyi ogrenmek istiyorum, dolayisiyla Istanbul'da siddetle tavsiye edebileceginiz bir Arapca kursu var mi? Ben Fatih de oturuyorum ama cok iyi bir kurs olacaksa istanbul'un her yeri olur
    Bu arada henuz hic arapca bilmiyorum.

Simdiden cok tesekkurler,

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    merhaba yavuzselim ismekte nihal değer hoca çok iyidir üstelik ismek kursları bedavadır.kayıtlar eylülde başlıyor 1. 2. 3 . kur var.
    www.ismek.org dan adres ve tel no alabilirsin

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    fatihte oturuyorsanız orada çok süper bir kurs tavsiye edebilirim bende orada okuyorum uzun araştırmalarımın sonucunda orayı buldum ve çok memnunum 6 ayda konuşma garantisi veriyorlar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Cok tesekkurler,
    Fatihdeki kursun adi nedir? iletisim bilgilerini verebilir misiniz? simiden cok tesekkurler,

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    25
    Ben İSMEK'in Arapça kursuna gittim. Çokta memnun kaldım.

Kayıt olmak için tarihler...

İSMEK 2010-2011 eğitim dönemi kayıtları 13 Eylül 2010 Pazartesi günü başlıyor. Yeni dönemde 25 ana alanda, 150 branşta ücretsiz sanat ve meslek eğitimi verecek olan İSMEK’ten eğitim almak isteyenlerin kayıt dönemini kaçırmamaları gerekiyor.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı gulaykaplan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok tesekkurler,
    Fatihdeki kursun adi nedir? iletisim bilgilerini verebilir misiniz? simiden cok tesekkurler,
    kurs ; lisan eğitim
    telefon; +90 ( 212 ) 521 79 45
    adres ; Fevzi Paşa Cad.Şehit Teğmen Sarper Alus Sok. NO: 10/4 34083 Fatih / İstanbul

umarım işinize yarar ....

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    yazın ve kışın kurs verdiğini bildiğim Akademi Dil Kursu var İstanbul Fatih'te. tam adresini bilmiyorum ama Fatih'teki Avrupa İslam Üniversitesi'ne yakın diye biliyorum. Arpa Emini Mah. Vatan Cad. Zaviye Sok. No:12/4 Fatih-İstanbul bu okulun adresi. 5-6 arkadaşım buraya katıldı ama okul zamanı sadece konuşmaya yönelik bir programı vardı kursun.şimdi değişmiş olabailir.arkadaşlarım kurstan memnundu

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı *esma* isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    yazın ve kışın kurs verdiğini bildiğim Akademi Dil Kursu var İstanbul Fatih'te. tam adresini bilmiyorum ama Fatih'teki Avrupa İslam Üniversitesi'ne yakın diye biliyorum. Arpa Emini Mah. Vatan Cad. Zaviye Sok. No:12/4 Fatih-İstanbul bu okulun adresi. 5-6 arkadaşım buraya katıldı ama okul zamanı sadece konuşmaya yönelik bir programı vardı kursun.şimdi değişmiş olabailir.arkadaşlarım kurstan memnundu
    valla o kurstan bizim kursa gelenler vardı nasılsın iyi misin den başka bir şey öğrenmedik dediler hatta beni bile hoca alacak kadar düşükmüş seviyesi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    Alıntı rebeldee isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    valla o kurstan bizim kursa gelenler vardı nasılsın iyi misin den başka bir şey öğrenmedik dediler hatta beni bile hoca alacak kadar düşükmüş seviyesi
    sizin arapça seviyenizi bilmiyorum ama arkadaşlarımın katıldığı kurun hocası ürdünlü bi bayandı ve nasılsın iyi misin falan böyle şeyler göstermiyorlardı zaten eğer öyle olsaydı 2 sene arapça görmüş insanlar buraya devam etmezlerdi merak etmeyin

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    sa arkadaşlar ben de bu yıl istanbul üniversitesi arap dili ve edebiyatını kazandım... bu bölüme şapkalı veya baş örtülü girilebiliyor mu bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı masumm isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    sa arkadaşlar ben de bu yıl istanbul üniversitesi arap dili ve edebiyatını kazandım... bu bölüme şapkalı veya baş örtülü girilebiliyor mu bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim..
    Ben daha bugun okuldaydim, tanisma toplantisi vardi, gelmedin saniyorum. Basortusu serbest cok sukur!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    teşekkür ederim.. evet gelmedim bende perşembe okuldaydım cuma da gelmeyi gerek duymadım pazartesi zaten gelcem...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı *esma* isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin arapça seviyenizi bilmiyorum ama arkadaşlarımın katıldığı kurun hocası ürdünlü bi bayandı ve nasılsın iyi misin falan böyle şeyler göstermiyorlardı zaten eğer öyle olsaydı 2 sene arapça görmüş insanlar buraya devam etmezlerdi merak etmeyin
    kusura bakmayın ben akdemi yanlış okumuşum bir an bir yerle karıştırdm üzgünüm

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    ben orada okuyorum zaten hala devam ediyorum dediğiniz gibi biraz tuzlu ama son derece güzel eğitimi var

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Üzerinden epeyce vakit geçmiş ama ben yine de bir tavsiyede bulunayım kim bilir belki birilerinin işine yarar
    İlahiyat 3. sınıf öğrencisi olarak yaklaşık 9 ay önce bir arkadaşımın tavsiyesi ile çekinerek de olsa başladığım kursumdan son derece memnunum. İyi ki başlamışım. Hocaların %90 ı ana dilinde eğitim veren akademisyenler. Müfredat son derece modern ve uyum sorunu yaşamıyorsunuz. Samimi, güler yüzlü, sıcak ve temiz bir ortam.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    adını yazmayı unutmuşum
    İstanbul Lisan Akademisi
    İstanbul Lisan Akademisi
    üstüne tanımam

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 2 misafir.)