Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfa 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 118 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Atatürk üniversitesi hazırlık muafiyet soruları

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9

Exclamation Atatürk üniversitesi hazırlık muafiyet soruları

arkadaşlar elinizde bu üniversitenin daha önce yapmış olduğu bi hazırlık sınavının soruları varsa paylaşırsanız çok makbule geçer, teşekkürler..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Alıntı blue_october isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar elinizde bu üniversitenin daha önce yapmış olduğu bi hazırlık sınavının soruları varsa paylaşırsanız çok makbule geçer, teşekkürler..
    şiddetle katılıyorum çok büyük yardımı dokunur, okul hakkında bilgisi olanlarda katkıda bulunurlarsa fikir sahibi oluruz arkadaşlar, acaba kimler kazandı atatürk ü?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    vercek kimse yok herhalde

(KTÜ ide kzanan msj atabilrmi )

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    hiç bi yerde bulamıyorum ya :s

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    merhaba arkadaşlar, bulabildiğim kadarıyla sınav test, konuşma ve kompozisyondan oluşuyormuş ilk aşama olan testi geçenler konuşmaya ve ardından kompozisyon sınavına alınıyormuş kompozisyon ve konuşma kura ile oluyormuş ama henüz daha ayrıntılı bir bilgi edinemedim, özellikle geçme notunun ne olduğunu bir bulabilseydim sanırım 70 civarı. Daha bilgili ve özellikle bu sınava girmiş olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa tarafımızdan itina ile minnettar kalınılır

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    birde çok ilginç birşey buldum geçtiğimiz yıl atatürk ü kazananlar bu forumun en reytingli üyeleriymiş, hem sayıları fazla hemde aralarındaki bilgi akışı sağlammış 2010 da ise kimse yok şey tabi bu pekde güzel bi buluş sayılmaz özellikle bu dönem hazırlık atlama sınavlarıyla ilgili ciddi yardıma ihtiyacımız var, üst devrelerimize duyurulur

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    bende bu yıl atatürk üni yi kazandım
    hazırlığı geçemicem kesin offf

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Alıntı tear' isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu yıl atatürk üni yi kazandım
    hazırlığı geçemicem kesin offf
    hayırlı olsun, sen nereyi kazandın? hazırlık geçmeyi bence çok dert edinme temelimiz ne kadar sağlam olursa gelecek dönemlerde işimiz dahada kolaylaşır, da SOĞUĞA NASILLL ALIŞCAZZZZZ

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    Alıntı MYPLACE isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, bulabildiğim kadarıyla sınav test, konuşma ve kompozisyondan oluşuyormuş ilk aşama olan testi geçenler konuşmaya ve ardından kompozisyon sınavına alınıyormuş kompozisyon ve konuşma kura ile oluyormuş ama henüz daha ayrıntılı bir bilgi edinemedim, özellikle geçme notunun ne olduğunu bir bulabilseydim sanırım 70 civarı. Daha bilgili ve özellikle bu sınava girmiş olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa tarafımızdan itina ile minnettar kalınılır
    herşey tamam da şu kompozisyon işi biraz korkuttu beni

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    Alıntı MYPLACE isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, sen nereyi kazandın? hazırlık geçmeyi bence çok dert edinme temelimiz ne kadar sağlam olursa gelecek dönemlerde işimiz dahada kolaylaşır, da SOĞUĞA NASILLL ALIŞCAZZZZZ
    ingiliz dili ve edebiyatı bölümüm (iö) sen de mi orası ?
    evet nasıl alışacağız bilmiyorum herkes ordaki insanların kaşları felan donuyor diye gözümü korkutuyor

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    evet nasıl alışacağız bilmiyorum herkes ordaki insanların kaşları felan donuyor diye gözümü korkutuyor
    sınıf arkadaşıyız bende duydum ordaki soğuk hikayelerini mağazalarda kalın montlar aranıyorum blue october bence en kolayı kompozisyon olacaktır, yaz tatilinle ilgili bi şeyler yaz yanında bulunsun arkadaşlar bölüm ve sınavlarla ilgili yeni birşeyler öğrendikçe paylaşalım

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    merhaba arkadaşlar hayırlı olsun öncelikle ben bu yıl mezun oldum atauni ing. öğretmenliğinden,hazırlık muafiyeti geçmiştim ben size tavsiyem son 1 yılın çıkmış kpds üds sorularını çözün kesinlikle,sınav 2 aşamadan oluşuyor,ilk gün dilbilgisi+essay 2. gün konuşma.dilbilgisi sınavı zor sayılır,kpds ayarında,essay e gelince en az 1 sayfa yazmaya çalışın,güzel kelimeler seçmeye çlışın ,bağlaçlar kullanın,konuşmada işiniz şansa kalmış,heyecan yapmayın sınavda sakin olun yeter

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    Ben orada öğretmenim Soğuk olduğu doğrudur ama zaman zaman aşırı olur Güzelce giyinirseniz sorun olmaz abartıldığı kadar değil. Ayrıca üniversite şehre çok yakın. Şehir de doğuda güzel yaşanabilecek kadar güzel bir yer. Yine de hazırlığı geçmeye bakın 1 yıl fazladan erzurum çekilmeyebilir)

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    bende diyordum ki hazırlık okuyum kendimi yetiştirme açısından yani sınava bile girmeyim diyordum saf mıyım ne

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    Alıntı dilci_66 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar hayırlı olsun öncelikle ben bu yıl mezun oldum atauni ing. öğretmenliğinden,hazırlık muafiyeti geçmiştim ben size tavsiyem son 1 yılın çıkmış kpds üds sorularını çözün kesinlikle,sınav 2 aşamadan oluşuyor,ilk gün dilbilgisi+essay 2. gün konuşma.dilbilgisi sınavı zor sayılır,kpds ayarında,essay e gelince en az 1 sayfa yazmaya çalışın,güzel kelimeler seçmeye çlışın ,bağlaçlar kullanın,konuşmada işiniz şansa kalmış,heyecan yapmayın sınavda sakin olun yeter
    bu arada biz de hemşeriyiz sanırım

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    yozgatlı mısınız?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    evet......

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    merhaba arkadaşlar, son araştırma haberlerini veriyorum, konumuz yurtlar yurtlarla ilgili palandöken 7-8 ve 9ncu blok yarı özel olanlarmış ve 8 nci blok eski bir otel olduğundan daha iyi olduğu söyleniyor, yarı özel yurtlarda kendi odanızda banyo ve lavabonuz varmış ki ortak kullanım alanı olmaması yani size özel olması iyi birşey, bölümümüzde okuyan bazı öğrencilerle tanıştım. Çoğu hazırlık okumamızı tavsiye ettiler, ilerde çok faydasını görecekmişiz. Bültenlerime yeni bilgiler aldıkça devam edeceğim(radyoda da haberleri ben sunardım ) sizlerde tecrübe ve yardımcı olacak şeyler buldukça katkıda bulunursunuz

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    arkadaslar bbenimde ingiliz dili ve edebiyatı yaa ben hazırlık okumak istemiyorummmm 5 yıl olursaa offffff

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    mrb arkadaslar bende ing dil edebiyat (iö) kazandım ata üni yaw hazırlık olduunu bilmiodum ben yaww hayırlısı olsun hepimiz için birbirmize yardımcı olsak ii olur

Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfa 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)