Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 41 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Sakarya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18

Exclamation Sakarya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği

Arkadaşlar doğma büyüme Sakaryalım ve Hendek'i de az çok biliyorum,orda okuyan çok tanıdığım var,bölüm başkanı zaten çok kıl bir adam dediler,ben de yazmayı düşündüm ama Sakarya'nın imkanları çok kötü ve Hendek merkeze 50 kilometre uzakta,yapacak hiçbir sosyal etkinlik yok,ilçe çok küçük sadece bir iki tane kafe var.Ben yazmamanızı tavsiye edeyim sonrası size kalmış.Kampüs çok uzak eğitim fakültesine,en az 60 kilometre.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    24
    ben yazdım ama ölü tercıh gelmez kocaelı ıde iö den sonra yazdım 7540 a kadar gerılemez zaten

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    hendeği bilmem ama sakaryanın merkez kampusu bi harıkaa !! bizzat yasadım kendım bılıyorum yanıı, her sey muhtesem doga, manzara vs vs ....ing öğretmenliğide keske orda olsaymıss..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Evet,insanlar orayı kampüste sanıp yazacaklar ve hayal kırıklığına uğrayacaklar ve bu okulun puanı hiç haketmediği halde belki de Bolu'dan veya Balıkesir'den falan yüksek olacak,aman yazmasın kimse;yapacak hiçbir şey yok,binası zaten lise gibi,insan üniversite okuduğunu anlamıyor,sosyal etkinlik namına bir halk oyunlarına katılırsın falan.Arabası olmayan insan hiç düşünmesin yazmayı,gezilecek yerler çok var ama hep uzakta maalesef.Pek öğrenci işi değil.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Alıntı derskızı isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    hendeği bilmem ama sakaryanın merkez kampusu bi harıkaa !! bizzat yasadım kendım bılıyorum yanıı, her sey muhtesem doga, manzara vs vs ....ing öğretmenliğide keske orda olsaymıss..
    Evet başka o kadar güzel kampüs var mıdır Türkiye'de?O Sapanca Gölü zaten başlı başına yetiyor,Almanca Mütercim Tercümanlık kampüste ama İngilizce Öğretmenliği'ni Hendek'e koymaları çok yazık olmuş,üstelik akademik kadro çok kötü.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    [QUOTE=ejder;970539]Evet başka o kadar güzel kampüs var mıdır Türkiye'de?O Sapanca Gölü zaten başlı başına yetiyor,Almanca Mütercim Tercümanlık kampüste ama İngilizce Öğretmenliği'ni Hendek'e koymaları çok yazık olmuş,üstelik akademik kadro çok kötü.
    [/QUOTE

sana hak veriyorum gercekten Türkiye'nin sayılı, güzel kampuslernden birisi.. bi de Atatürk Üniversitesinin kampusunu böle begenmıstım (oda resmen kucuk bı sehır gıbıydı hıc ıcınden cıkmasanda olr her ihtiyacını karsılaya bılrsın, sınemalar, cafeler, restorantlar, parklar, alısverıs merkezlerı, kuaörler,eglence salonları, falan da falan.... cook begenmıstım) ama sakaryanın kampusunu oranın 2 yıl havasını soluyan,orada okuyan bırı olarak hayran kalmıstım dıyeebılırm.. keske ingilizce öğretmenliğinide bir dil bölümü olarak kampuse alsalarmıss söylencek baska söz kalmazmıs...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Hendek'teki kampüse yakın kiralanabilecek ev var mı?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Alıntı hknunlu isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Hendek'teki kampüse yakın kiralanabilecek ev var mı?
    Evet,çok fazla seçeneğiniz yok ama evler gerçekten bakımlı ve güzeldir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    bir sakaryalı olarak,şehrimin artı yönleride var eksi yönleride var..kalabalık bir şehirden gelenler için ilk başta biraz sıkıcı olabilir..ama sonucta öğrencinin kendi ortamınada bağlı oluyo sıkılıp sıkılmaması ..sakaryayı tercih edicekler varsa bilgilendirebilirim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    yeni açılan sakarya ü. ing. bölümüne tahmini kaç puan biçiosunz bir de aksaray da var.....

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    25
    sakarya da küçük bir yer değil mi zaten onun ilçesi nasıldır tahmin edemem hatta bir arkadaşım sakarya için köy filan demişti ama onu belirtmek istemiyorum sakaryalı arkadaşlar kızar bana sonra ama illaki yerleşecem diyenler için çok soğuk ve uzak bir yere gitmektense sakarya tercih edilir bence.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Alıntı Respect isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    sakarya da küçük bir yer değil mi zaten onun ilçesi nasıldır tahmin edemem hatta bir arkadaşım sakarya için köy filan demişti ama onu belirtmek istemiyorum sakaryalı arkadaşlar kızar bana sonra ama illaki yerleşecem diyenler için çok soğuk ve uzak bir yere gitmektense sakarya tercih edilir bence.
    Şöyle anlatayım,Hendek'te sadece bir tane gezilecek cadde bulunuyor.Şunu da söyleyeyim sosyal imkanlar bakımından sıfır,gezilecek yer desen hiç yok,birkaç tane ağaç var:P Bir de sokaklarda çok fazla deli olduğunu söyledi orda okuyan kız arkadaşlar,takılıyormuşlar geceleri.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    ben sakarya ingilizce öğretmenliğini yazdım ama ölü tercih .olur da burası gelirse asla isteyerek gideceğim bir yer olmaz .

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Alıntı pizza91 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sakarya ingilizce öğretmenliğini yazdım ama ölü tercih .olur da burası gelirse asla isteyerek gideceğim bir yer olmaz .
    Merak etme tutarsa kaybolan yıllarına ağlarız

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    yapmayın arkadaşlar okadar kötümü ben 2gün önce yaptım tercihimi umarım gelmez

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Alıntı ejder isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak etme tutarsa kaybolan yıllarına ağlarız
    güzeldi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    vala iyiki uyarmissiniz internetten de bi kac arastirma yaptim 4. siradaydi hemen sonlara atiyorum abovv kafayi yerdim ben orada )

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    24
    Alıntı melih59 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    vala iyiki uyarmissiniz internetten de bi kac arastirma yaptim 4. siradaydi hemen sonlara atiyorum abovv kafayi yerdim ben orada )
    bence sonlara degıl tercıh lıstenden cıkar ben de yazmıstım hemen cıkardım bu gıdısle sakarya ıng kontenjanı dolmıcak dolsa bıle oraya gıdenler şok olcak ınme ıncek mazallah

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Alıntı sinan_18 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bence sonlara degıl tercıh lıstenden cıkar ben de yazmıstım hemen cıkardım bu gıdısle sakarya ıng kontenjanı dolmıcak dolsa bıle oraya gıdenler şok olcak ınme ıncek mazallah
    tamam ya okulu kötülemeyelim artık. benim ALLAH vermeye tutarsa sınfta 10 kişi okumak istemem ona göre.bölüm mükemmelmiş gibi göseterin

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    24
    [QUOTE=pizza91;975729]tamam ya okulu kötülemeyelim artık. benim ALLAH vermeye tutarsa sınfta 10 kişi okumak istemem ona göre.bölüm mükemmelmiş gibi göseterin
    bölüm harıka ya pizza91 sen gıt her yerde reklam yaparız bız

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 1 2 3 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)