Toplam 14 sonuçtan 1 ile 14 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Msn adresi parolası sıfırlama...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    41

Exclamation Msn adresi parolası sıfırlama...

Merhaba arkadaşlar;

Forum kuralları dışında bir konu olduğunun farkındayım,fakat araştırmama rağman bir cevap bulamadım ve acil olduğu için derdime buradan bir derman bulmak istiyorum.Cevap bulunduğunda konu derhal kapatılacaktır.

Msn şifremi unuttuğum için,parola sıfırlama yoluna başvurdum ve benden kullandığım msn adresimi istedi ve yazdım .Ardından parola sıfırlama bilgileriniz adresinize yollanmıştır yazısı geldi.Fakat bu adresi açabilmem için bana parola gerekli.Ben zaten şifremi unutmuşum ve şu anda bu bilgilerin yollandığı adresimi açamıyorum.Bundan sonra nasıl bir yol izlemem gerekiyor.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    26
    Sanırım başka bir email adresi girecektiniz.
    Mi? acaba..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    36
    Alıntı Hubub isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;

Forum kuralları dışında bir konu olduğunun farkındayım,fakat araştırmama rağman bir cevap bulamadım ve acil olduğu için derdime buradan bir derman bulmak istiyorum.Cevap bulunduğunda konu derhal kapatılacaktır.

Msn şifremi unuttuğum için,parola sıfırlama yoluna başvurdum ve benden kullandığım msn adresimi istedi ve yazdım .Ardından parola sıfırlama bilgileriniz adresinize yollanmıştır yazısı geldi.Fakat bu adresi açabilmem için bana parola gerekli.Ben zaten şifremi unutmuşum ve şu anda bu bilgilerin yollandığı adresimi açamıyorum.Bundan sonra nasıl bir yol izlemem gerekiyor.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
    msn adresinizi alırken bazen ikinci bir adres yazıyorsunuz acaba öyle birşey olabili mi? yani ikinci verdiğiniz adrese gönderilmiştir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    0
    www.passport.com "Şifremi unuttum" seçeneğini seçtikten sonra şifrenizi hatırlatmak için önünüze iki seçenek sunacaktır, e-mail yolu ile ve bilgileri doğrulama yolu ile. Eğer kaydolurken girdiğiniz gizli soru ve cevabı hatırlıyorsanız şifrenizi yeniden girme imkanı tanınacaktır.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    125
    Parola sıfırlamak için 2. bir mail adresi verdiyseniz oraya gitmiştir. Ama eğer vermediyseniz gizli soru ve cevabı kullanmanız gerekiyor.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    25
    https://account.live.com/ResetPasswo...%3d650&lc=1055

Gizli sorunuzun cevabını biliyorsanız , burdan halledilebilir

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    41
    Gizli sorunun cevabını da tutturamıyorum,sanırım adresim toptan iptal olacak,işin kötüsü kişilerimi de göremiyorum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    125
    Gizli sorunun cevabını da tutturamıyorum,sanırım adresim toptan iptal olacak,işin kötüsü kişilerimi de göremiyorum
    Bu durumda malesef başka bir çözümü yok sanırım

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    25
    Keşke kişi listenizi her duruma karşı yedekleseydiniz hocam Çalınma , şifreyi unutma vs. durumları çok oluyor.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    22
    msn e mail atıp ad, soyad, posta kodu hede hödö verirseniz, hallederler kanımca.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Evet nick_cave arkadaşımızın dediği doğru mail attığın zaman sana şifresini veriyorlar birde onlara mail atmadanda bunu hal edebileceğin bir sayfa vardı bunu bilen arkadaşıma şu anda ulaşamıyorum ama denk gelirsem bu gunlerde kendisine sorarım sende hal edip edemediğini bize buraya yazarsın

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    0
    Acaba bir hacker bulup, kendi msnizi çaldırıp ya da şifrenizi kırdırıp geri mi alsanız?

İkinci mail adresi girmişsiniz, o mail oraya gider.

Öneri, kişi listesini her ay kaydedin.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    İyi günler hocam..
    passport@css.one.microsoft.com adresine

İngilizce olarak şifrenizi kaybettiğinizi ve bulamadığınızı yazıp

Name:

Email Address:

Birthday:

Country:

City/State:

Zip/Postal Code:

Last Successful Sign-In Date ( Emailinize (msn değil) son başarılı olarak girdiğiniz tarih)
    Approximate Date of account registration: ( Yaklaşık kaç senedir/aydır bu adresi kullanıyorsunuz)

Other passwords of your email: ( şifreniz değişmeden önceki kullandığınız şifreler )

List Folders u have in email : ( emailinizdeki açtığınız kişisel klasörler )

Size email yollamış bir kaç kişiyi ( hatırlıyorsanız tarihi ile birlikte )

Hangi internet sağlayıcıyı kullanıyorsanız ki zaten büyük ihtimal TTNET ADSL veya SMILE ADSL'dir..

Bunları doldurup bahsettiğim email adresine yollarsanız sizden başka bilgiler de isteyebilir ya da direk parola sıfırlama linki gönderirler oradan halledersiniz...

Hee bir de MSN veya emaili kullandığınız bilgisayardan What Is My IP Address? - IP Address Lookup, Internet Speed Test, IP Info, plus more adresine girip öğrendiğiniz IP adresini de bir yere iliştirin ki bu IP'den açılmış olduğunu onlar zaten görürler.

Not bu emaili atarken de geri almak istediğiniz hesabı kullandığınız bilgisayardan yapmanız yararınıza olacaktır.

alıntı da değildir

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    41
    Arkadaşlar uğraşlarıma rağmen bir sonuç alamadığım için,yeni adres almak zorunda kaldım O yüzden konuyu kilitliyorum,yardımlarınız için teşekkürler...

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)