Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 53 sonuçtan 41 ile 53 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Üniversitelerde Açılan Yaz Okulu Dersleri

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Yıldız Teknik İngilizce Öğretmenliğinde okuyorum bizim bölümde de maalesef yaz okulu yok yaz okulu bulmak için diyar diyar gezmek lazım Uludağda varmış ama ihtiyacımız olan dersi açmadılar Bir de Dokuz Eylülde varmış ama orada bana uzak kaçıyor özel ünversitelerin yaz okulları cep yakıyor o yüzden gidemedim yaz okuluna kaldığım dersi seneye alttan alacağım artık...

not: Bugünün İşini yarına bırakmayın zararlı çıkarsınız

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    Alıntı emrwe38 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıldız Teknik İngilizce Öğretmenliğinde okuyorum bizim bölümde de maalesef yaz okulu yok yaz okulu bulmak için diyar diyar gezmek lazım Uludağda varmış ama ihtiyacımız olan dersi açmadılar Bir de Dokuz Eylülde varmış ama orada bana uzak kaçıyor özel ünversitelerin yaz okulları cep yakıyor o yüzden gidemedim yaz okuluna kaldığım dersi seneye alttan alacağım artık...

not: Bugünün İşini yarına bırakmayın zararlı çıkarsınız
    9 eylül de hangi ders açılmış haberin varmı peki ben izmirdeyim izmirliyim scil cevap

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15

Cool

Alıntı başkent35 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    9 eylül de hangi ders açılmış haberin varmı peki ben izmirdeyim izmirliyim scil cevap
    Arkadaşlar bakıyordu tam bilmiyorum ama sanırım Dilbilim yani linguistic ve İngiliz Edebiyatı derslerine bakıyorlardı..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    30
    Alıntı başkent35 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    gazi eğitim sayfasında açılabilcek dersleri yayınlamışlar fakat bağlamsal dilbilgisi II yok şimdi sabah başkente gidip yönetmelikle ahkam kesicem ve kesin açıldığını bilmem gerekiyor telefonla 6 saat uğraştıktan sonra gazi ye ulaştım fakat bana web e bakın dediler bu konuda yardımcı olabilirmiisn telefon numaramı özel mesaj olarak yolluyorum yola çıkmış olursam bakamam net e diye... bi hoca numarası veya kesin gidicek olan 1. sınıftan bi arkadaşın varmı diye yani net belge kesiin bilgi lazım çnkü yarın rektörlüğe çıkıp yönetmelikle ahkam kesicem demek istediğimi anlamışsındır...
    Benimde bildiğim şeyler internetten ulaştıklarım yani ekstra bir şey bilmiyorum. Zaten hocalarda bilmiyorlar. Öğrenciler de bilmiyorlar. Ön kayıt miktarı ödendikten sonra belli oluyor. O baktığın dersler açılma ihtimali olan dersler. Gazide hiçbir şey kesin değildir. Ben 2 ay sonra vize notumu öğreniyorum mesela. Yaz okulundaki bu belirsizlikte tuhafıma gitmiyor. Ve yardımcı olamıycam ne yazık ki kusura bakma çünkü herkes gibi bende bişey bilmiyorum. Ve nette yayınlanması böle şeylerin çok uzun sürer. Zaten netteki bilgiye güvenilmez. Bizzat gidip okulla konuşmak lazım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    Ege'de de İDE, AKE ve Tercümanlık bölümlerinde yaz okulu açılmamış. Sistemden bütün fakültelerinkini görebiliyoruz. Normalde de olmuyor zaten yaz okulu.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    güncel
    arkadaşlar ben ikinci dönem hazırlık atladım ve birinci sınıfın 1.dönemini alacağım yaz okulu arıyorum ama rahat geçmem gerek ingilizce öğretmenlği okuyorum bileniniz var mı hiç ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    arkadaşlar bu yıl yaz okulu hangi üniversitede ve hangi derslerin açılma ihtimali olduğunu bilen var mı varsa cevaplarınızı bekliyorum gazi açacak diye duydum dinleme ve ileri okuma yazma dersi açılır mı_?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    Gazi'de İngilizce alan derslerinden yaz okulu açılmama kararı alınmış..eğitim derslerinden açılıyor sadece maalesef

Teşekkür / Beğenme
    Blog Başlıkları
    1
    Rep Gücü
    40
    Alıntı rukican isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Gazi'de İngilizce alan derslerinden yaz okulu açılmama kararı alınmış..eğitim derslerinden açılıyor sadece maalesef

Tümden yaz okulu kalksa yerine büt gelse süper olur.Prof. yaz okulu açıyorsa insan dersten her nedense geçmekte çok zorlanıyor.Gazi'de yaz okulu uygulaması maalesef çok yaygın.Öğrencinin çoğu zaman dezavantajına gelişen bir durum .. İngilizce alan derslerine ait açılmama kararı da oldukça şaşırtıcı.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    Boğaziçi Üniversitesi'nde her bölümde yaz okulu açılıyor fakat işinize yarar mı bilemedim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Yaz okullarıyla alakalı bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar.

Kocaeli Üniversitesi İngiliz Dili öğrencisiyim. Okulumuzda yaz okulu uygulaması yok. Sorum şu: başka bir okulda yaz okuluna katılsam, oradan alacağım notlar okulumda geçerli olacak mıdır? Ayrıca İstanbul'da benim bölümümle alakalı hangi üniversiteler yaz okulu açıyor acaba, bu konuda net bilgi verebilecek olan yetkin zatlar var mıdır?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Arkadaşlar merhaba. Ben ingiliz dili ve edebiyatı 4.sınıf öğrencisiyim Celal Bayar'da. Mezun olmamı engelleyen 2 tane seçmeli ders çıktı başıma. Acilen hangi üniversitelerde yaz okulu açıldığını öğrenmem gerekiyor. Cevap bekliyorum sizlerden.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    merhaba alicia, merhaba arkadaslar. Ben ktü de ıngılızce ogretmenlıgı okuyorum fakat malesef okulumuzda yaz okulu uygulaması yok. Üstten ders almak ıstıyorum bu sene 1i bitireceğim ınsallah. zaten az çok ders ve kredıler aynıdır.

2.snf ders.png
    derslerini almayı dusunuyorum eğer alttan veya ustten almak ısteyen arkadaslar varsa burada açılacak olan yerlerde paylaşalım lutfen. Dılekce verıp kendımızde açtırabılırız sonuc olarak sayıyla yapılan bırsey. yaz okulu magdurları up

Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)