Toplam 3 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 53 sonuçtan 21 ile 40 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Üniversitelerde Açılan Yaz Okulu Dersleri

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    hangi üni de en fazla ders alınabiliyo bilgisi olan var mı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    ya burdur ingilizce öğretmenliğinde okyan var mı çok acilllllllll

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17

yaz okulu

slm arkadaşlar. ben inglizce öğretmenliği son sınıf öğrencisiym. Drama ve şiir inceleme için yaz okulu açan üniversiteler var mı ??? şimdiden teşekkrler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17

yaz oklu

arkadaşlar slm. ben inglizce öğretmneliği son sınıftaym. drama ve şiir inceleme dersleri yüznden mezn olamıyorum. bu dersler için yaz oklu açan üniversiteler var mı??? acil lütfen... Teşekkrler...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    22
    Alıntı demirbilex isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar slm. ben inglizce öğretmneliği son sınıftaym. drama ve şiir inceleme dersleri yüznden mezn olamıyorum. bu dersler için yaz oklu açan üniversiteler var mı??? acil lütfen... Teşekkrler...
    Ben Erciyes üniversitesindeyim.İngilizceyle alakalı bi bölümde değilim ama okuyan arkadaşlara ulaşabilirsem öğrenmeye çalışayım

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    çok sevinirm teşekkrler şimdiden

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    arkadaşlarlar
    yaz oklu ilgili son haberlerden haberi olan var mı????

poika Misafir
    GÜNCEEEEEEEEEEEEEEL

millet bir arkadaşa lazım:

İngiliz Edebiyatına giriş
    Bilgisayar
    Almanca

Bu dersleri veren yaz okulu aranmaktadır

SANTOS Misafir
    DTCF bölümlerinin hiçbirinde yaz okulu acılmıyor.. ancak baska üniversitelerde alabilirsiniz bu derslerin yaz okullarını ancak onları da kabul edeceklerini sanmıyrum müfredat derler ak derler gık derler..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinde açılan dersler.

TÜRKÇE-İNGİLİZCE ÇEVİRİ ---- TURKISH-ENGLISH TRANSLATION
    DİL BECERİLERİNİN ÖĞRT. I ---- TEACHING LANGUAGE SKILLS I
    EDEB. VE DİL. ÖĞRT. II ---- LITERATURE AND LANGUAGE TEACHING II

TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE !!!

Öndeğerlendirme tarihlerinde yaz okulunda hiçbir derse talepte bulunmayan öğrenciler ile talepte bulunup ilaveten farklı ders almak isteyenler ders bedellerini ödemeleri kaydıyla 24-26 Haziran 2009 tarihleri arasında (3 ders veya 9 kredi sınırları içinde) kesin olarak açılan derslere kayıt yaptırabileceklerdir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    arkadaşlar

Çocuklara Yabanci dil öğretimi II

Dil becerilerinin Öğretimi II

Roman İnceleme ve Dil öğretimi

bu dersler ya da içlerinden biri nerden alınabilir yaz okuluyla acil yardım ???

bilen yok mu.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    güncelleme..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    Arkadaşlar Atatürk üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı bölümünde yaz okulu açılacak dersler var......

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    Bana da İngiliz dili ve edebiyatı 4.sınıf Edebiyat Eleştirisi dersinden yaz okulu lazım,bizim üniversite açmıyo bu dersi.bilgisi olan paylaşsın lütfen

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    Alıntı runningblind isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Gazi İngilizce Öğretmenliği'nde de yaz okulu uygulaması var.Birinci sınıf olduğum için şuan sadece 1. sınıf dersi olan Bağlamsal Dilbilgisi'nin her sene mutlaka açıldığını duydum.Bölümün çoğu kalıyor

ben başkent üni de okuyorum bağlamsal dilbilgisi II dersinden kaldım 3 arkadaşımla gaziden almak istiyoruz açılcakmı haberin varmı yada bana öğrenebilirmisin bişekilde.. bide yönetmelikte şöyle bi şart varmı? '' ilk önce kendi okulumuza açılması için başvurupta, eğer açılmazsa başka bir okuldan alabilirz'' diye. şimdi biz 3 arkadaş açılması için baya baskı yaptık okula başka okuldan alabildiğimizi bilmiyorduk dilekçeler pzt yani yarın işleme konulcak açıcakları belli değil ama açabilirlerde napmamı önerirsn? yani ona göre diğer arkadaşları arayıp pzt günü(yarın) dilekçe vermeyin okula dicem... böle yani...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    28
    Alıntı başkent35 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ben başkent üni de okuyorum bağlamsal dilbilgisi II dersinden kaldım 3 arkadaşımla gaziden almak istiyoruz açılcakmı haberin varmı yada bana öğrenebilirmisin bişekilde.. bide yönetmelikte şöyle bi şart varmı? '' ilk önce kendi okulumuza açılması için başvurupta, eğer açılmazsa başka bir okuldan alabilirz'' diye. şimdi biz 3 arkadaş açılması için baya baskı yaptık okula başka okuldan alabildiğimizi bilmiyorduk dilekçeler pzt yani yarın işleme konulcak açıcakları belli değil ama açabilirlerde napmamı önerirsn? yani ona göre diğer arkadaşları arayıp pzt günü(yarın) dilekçe vermeyin okula dicem... böle yani...
    Bağlamsal dilbilgisi kesinlikle açılıyor ama başka üniversiteden alınabiliniyor mu vs bilgim yok ve ne yazık ki okula uğrayamam. Ankarada olan birilerinden istersen yardımcı olurlar umarım. Yada Gazinin öğrenci işleri numarasına ulaşabilirsen yardımcı olurlar büyük ihtimalle.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    sen kesin diyorsan tamam yarın sabah erkenden okulunuzu ararım işin kötü yani başkentin yaz okulu kayıtları devletlerden 1 hafta önce amaç: milletin devlete bsşwurmasını engellemek kredi başına 420 tl istiyolsr bizden zaten kıt kanaat okuyoruz

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    28
    Alıntı başkent35 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kesin diyorsan tamam yarın sabah erkenden okulunuzu ararım işin kötü yani başkentin yaz okulu kayıtları devletlerden 1 hafta önce amaç: milletin devlete bsşwurmasını engellemek kredi başına 420 tl istiyolsr bizden zaten kıt kanaat okuyoruz
    Gazide kredi başı 35-40 lira.Ama bu fiyat ikinci öğretim için geçerli.Örgünlerde daha uygundur sanırım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    Gazide kredi başı 35-40 lira.Ama bu fiyat ikinci öğretim için geçerli.Örgünlerde daha uygundur sanırım.
    60 lira gibi bişi hiç önemli değil 420 tl yanında şimdi yönetmelikler var ve okul bize gaziye gidebilceğimizi söylememekte direniyor gazi de açılan dersler hakkında bilgi alabileceğim bir numara biliyormusun çünkü gazinin hiçbir num cevap vermiyor dinleme ve sesletim II mesela.. şimdi başkente dilekçe verdik büyük ihtimal açılmıycak bize ozaman gaziye gidebilirsiniz diycekler ben bu gece ankaraya geliyorum zaten sabah otobüsten iner inmez 9 gibi beşevler eğitim fakültesine gitmek zorunda kalıcam biraz daha telefonları açmazlarsa... senn bildiğin bi numara varmı? yada bir arkadaşın kesin bu bu var bu yaz açıldı diyebilcek. ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    Bağlamsal dilbilgisi kesinlikle açılıyor ama başka üniversiteden alınabiliniyor mu vs bilgim yok ve ne yazık ki okula uğrayamam. Ankarada olan birilerinden istersen yardımcı olurlar umarım. Yada Gazinin öğrenci işleri numarasına ulaşabilirsen yardımcı olurlar büyük ihtimalle.

gazi eğitim sayfasında açılabilcek dersleri yayınlamışlar fakat bağlamsal dilbilgisi II yok şimdi sabah başkente gidip yönetmelikle ahkam kesicem ve kesin açıldığını bilmem gerekiyor telefonla 6 saat uğraştıktan sonra gazi ye ulaştım fakat bana web e bakın dediler bu konuda yardımcı olabilirmiisn telefon numaramı özel mesaj olarak yolluyorum yola çıkmış olursam bakamam net e diye... bi hoca numarası veya kesin gidicek olan 1. sınıftan bi arkadaşın varmı diye yani net belge kesiin bilgi lazım çnkü yarın rektörlüğe çıkıp yönetmelikle ahkam kesicem demek istediğimi anlamışsındır...

Toplam 3 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)