Toplam 4 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 63 sonuçtan 21 ile 40 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: TOEFL Puanları

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    Alıntı tuubb isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    27 şubatta girenlerin sınavları açıklanmış. seninki nasıl açıklanmaz ya... takip et, açıklanmadıysa bile eli kulağındadır

valla pazartesi açıklanır diye umuyorduk gene açıklanmamış... Not available diyor scoreun altında 27 şubatta girip te başka notu henüz açıklanmamış kişi var mı benim gibi?!?!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    toefl 173 dediği cbt sınavı. yani bilgisayarda, toefl ibt den önce bu sınav uygulanıyordu.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    ibo8282 hala açıklanmadı mı sonucun?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    ibo8282 hala açıklanmadı mı sonucun?

yok arkadaşım hala yok :-( bugün 2O. gün girdikten sonraki! :-( 27 şubattan günümüze işte... ne salaklar hala açıklamadılar ya...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    15 iş günü içerisinde açıklanacak dendi eğer yarın da açıklanmazsa küfürlü maili yollarım toefla! 85'i bir de geçemediysem zaten iyice küfürü savururum! ! ! Saçmalık bence o kadar para veriyoruz 20 gün geçiyor hala açıklanmıyor. Gerizekalıca bir uygulama var demek ki TOEFL IBT'de... sana en geç vermeleri gerekir 1 hafta bilemedin 1.5 haftada. Sinirim bozuldu yarın son gün valla 15 iş günü açısından...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    cidden haklısın.. asıl saçmalık herkesin farklı günlerde açıklanıyor olması. benim 27 şubatta giren arkadaşlarımın hepsinin sonucu açıklandı 2 hafta içinde..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    Ordered: 03/19/2009
    Materials
    Voucher Emergency
    Voucher Good for: TOEFL IBT TEST
    Voucher Number: Issued
    Expiration Date: Friday, March 19, 2010
    Note: This number is required during payment.

ets.org da hesabımda bu yazıyor... 19 Mart'ta postaya mı yollanmış diyorlar acaba? İyi de postaya yollandıysa skorun belli olması lazım ama sitede Not Available diyor View Score kısmında... ilginç valla!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    Dear Ibrahim Ozturk,

We are writing to you regarding the iBT TOEFL that you had taken on February 27, 2009. Please accept our apologies for the delay in reporting your test scores.

Unfortunately we are not able to score your test due to problems scoring the speaking section of your test. When the raters attempted to score your speaking section, they could not hear your responses.

Please use the voucher authorization number below to schedule another test date. This voucher number is also displayed on your TOEFL iBT web profile. The voucher number will pay for the test.

You may register for a test date on any TOEFL iBT scheduled test date for up to one year from the date of this voucher and at any test location. You would register online as you would for any TOEFL iBT test. When the payment screen appears near the end of the registration process, click on the voucher as the method of payment. On the next screen, copy or type the voucher number in the designated field. You may also contact your Regional Registration Center that services your region to register if you prefer.

Voucher # XXXXXXXXXXXXXXXXXX

A voucher confirmation was also sent to your in a separate email.

If you have further questions or concerns, please contact us.

Sincerely,

TOEFL Services

TRACKING NUMBER: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

..............................................................................

----
    Konu SeyfiHoca tarafından (20-03-09 Saat 23:35 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    tamamen girdiğim yerdeki speaking mikrofonunun hatası... yoksa gidip sınavı vermez toefl yeniden beleş 2. sınav hakkı tanıyor bana...

Karacan Prestige English (STN10539A) Ataturk Blvd. No. 135 Kat 1 Bakanliklar ANKARA

bu sınav merkezinde girdim kimse girmesin burada... şikayet edicem burayı da amerikaya bir daha vermesinler test filan... toefl da özür dileriz demiş özrünüzü kabul etmicem bu zamana kadar neden haber vermediniz dicem. cidden işbankası sınavları için kaçtı şimdi odaklanamam da...

....................
    Konu Ehveniser tarafından (23-03-09 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir. Sebep: üslup

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    yaa bu kadarda olmaz ki. insanlar belli amaç için sınava giriyorlar. iş bankası başvurusu için girmiştim diyorsun.. o da geçti boşu boşuna.. bir şekilde tepkini belli etmelisin bence.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    yaa bu kadarda olmaz ki. insanlar belli amaç için sınava giriyorlar. iş bankası başvurusu için girmiştim diyorsun.. o da geçti boşu boşuna.. bir şekilde tepkini belli etmelisin bence.

Konu MehmetDEU tarafından (20-03-09 Saat 22:00 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mümkünse öfkeniz geçene kadar sert ifadelerden kaçının. Şimdilik sadece bu uyarıyı yapıyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    ETS'ye umrumda olmaz( i do not care) tarzında mail attım. Eğer hata varsa sınav yeri yüzünden neden bana 2. şans veriyorsunuz dedim. Eğer hata sizdeyse ben anlamam bana averaj bir not verin veya speakingi hariç tutup diğer notları hesaplayın dedim. Eğer suç her iki taraftaysa da bu beni ilgilendirmez. Benim planlarım alt üst oldu yaptığın bana karşı tutum çok kötü ETS dedim. Eğer saçma bir cevap verirse ETS'ye ağır mail yazacağım. İsterlerse bir daha ömür boyu almasınlar TOEFL'a çok umrumdaydı!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Ben de İş Bankası için sınava gireceğim. Aslında genel bir belge ama hedef minimum 85. Tabi yukarısını alabilirsem ne ala. Teftiş kurulundan bir bayanla görüştüm ve sınavın sonucunun ne zaman geldiğinin önemli olmadığını söyledi. İş Bankası sınavı 23 Mayıs'ta benim sınavım 30 Mayıs'ta. Asıl önemli olan orada belirttikleri tarih olan son gün 11 Haziran'dan önce sınava girmiş olmanmış. Zaten 3 sınavdan geçiriyorlar hem de toefl'dan 85 puan şartı koyuyorlar. İşim çok zor çoook

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    ibo8282 sonuç belgesinin yollanması için 1239 'u işaretlediysen sorun olmaz bence.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    Alıntı ulkerspor isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ibo8282 sonuç belgesinin yollanması için 1239 'u işaretlediysen sorun olmaz bence.
    ya speakingden notlandırma yapamadıkları için bana score filan yollayamazlar zaten! olay bugün belli oldu. Bana telafi sınavını bedelsiz yapacaklarını, benim de register olup para ödemeden onların verdiği numarayı kredi kartı yerinde voucher kısmına yazınca gireceğimi söylediler ama hata onlarda veya dil merkezinde ankaradaki... beni alakadar etmez. o zaman speakingimi değerlendirmeden diğer bölümlerimi değerlendirin banane dedim bakalım ne sonuç olacak!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Bir kere daha sınava mı gireceksin anlamadım. Bu nasıl bir profesyonelsizlik anlayışıdır???

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    Alıntı ulkerspor isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kere daha sınava mı gireceksin anlamadım. Bu nasıl bir profesyonelsizlik anlayışıdır???

Evet... ETS.org yani daha doğrusu TOEFL özür dileriz yeniden sınava girmeniz gerekiyor ancak bu sınava vereceğimiz numarayla bedava gireceksiniz ücret ödemeden diyorlar. Ben de o an sinirle beni ilgilendirmez bu sizin suçunuz gelecek planlarım çöktü bu problemler yüzünden diyip bana averaj ortalama bir speaking puanı veya speakingi hariç tutup diğer bölümlerden puanlarımı verin notum o olacak şekilde diye mesaj attım. Geri mesaj atmışlar. İsteğiniz TOEFL Congress'ine iletildi. Bize biraz cevap almamız için süre tanıyın lütfen diye mesaj atmışlar. Kongre ne diyecek bilmiyorum ama kesin ikinci sınava girme hakkı verecekler bana ve notlandırma yapılmayacak bence. Ben çünkü mailde dedim ki farz edelim ki 2. sınavda da aynı sorun çıktı. 3. sınava mı girin diceksiniz bana deyince herhalde mahçup oldular

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Bu kadar büyük kuruluşun böyle hatalar yapması ne kadar kötü. İnşallah ben sınava girerken de sorun çıkmaz. Yanımda bir tane mikrofonlu kulaklık götürmeyi düşünüyorum. Orada konuşup da eğer kaydettiklerim siteye gitmiyorsa vah halime.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    ne karmaşa ama... cidden ibo8282 nin olayı nasıl sonuçlanacak çok merak ediyorum. burdan anlıyoruz ki kulaktan dolma bilgilerle sınav merkezi seçmicez, gidip görmemizde fayda var. ulkerspor, mikrofonlu kulaklık olayı mantıklı yakında laptoplarımızı alıp onlarla sınava gideriz.. malum her yerin bilgisayarlarına da güven olmuyor.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    ne karmaşa ama... cidden ibo8282 nin olayı nasıl sonuçlanacak çok merak ediyorum. burdan anlıyoruz ki kulaktan dolma bilgilerle sınav merkezi seçmicez, gidip görmemizde fayda var. ulkerspor, mikrofonlu kulaklık olayı mantıklı yakında laptoplarımızı alıp onlarla sınava gideriz.. malum her yerin bilgisayarlarına da güven olmuyor.

bu benim şanssızlığım mı eTS nin mallığı mı yoksa prestige englishin mallığı mı ben bilemedim size göre kimde suç? Bende olmadığı kesin yoksa ikinci sınav hakkı verilmezdi! Hala da cevap gelmedi beklemedeyim. Yazarım sonuç gelince...

Toplam 4 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)