Toplam 7 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5 6 ... SonuncuSonuncu
Toplam 127 sonuçtan 41 ile 60 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Tarih-i dilFORUM

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    22
    ben Yahya hocanın öğrencisiyim. eşim de ingilice öğretmeni. tesadüffen keşfettim bir daha da bırakamdım. site bağımlılık yapıyor
    sitedeki arkadaşların hepsi çok olgun dinamik gerçekten bu işe gönül verenlerden oluşuyor. ve ben herkese buradan bir daha teşekkür ederim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    143
    CHAPTER I
    EPISODE TWO

Bahar gelmiş, kırlarda çiçekler açmıştı ve kuşlar şarkı söylüyordu . Karlar erimiş günler hengame içinde su gibi akıp geçmişti. YDS, sınavları ardından UDS, KPDS sınavları derken, forumda sorulan sorulara cevap arayışları, soruların ehil ellerde titizlikle irdelenmesi beraberinde yeni dostlukları da getirmişti.. kurulan bu ilşkilerin bir ürüne dönme zamanı da gelmişti. Biz ne yapalım ne edelim diye tartışırken öneri Seyfi Hocamdan geldi. Böyle bir oluşumun içinde yer almak istermisiniz diye sordu ve ben de herkes gibi parmak kaldırdım. Bu günkü www.dilforum.com işte böyle doğdu.. Zamanla diğer arkadaşlar aramıza katıldı. Native moderatörlerimiz forumumuza dahil oldu. Durum onu gösteriyorki onlar da bu güzel hastalığın pençesindeler ve bir türlü kurtulamıyorlar.Eee.. bu DILFORUM, ekranda durduğu gibi durmaz, adamı çarpar……..

............TO BE CONTINUED...........

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    60

Smile Tarihçeyi Hayat

Bir gün yine internette dolaşırken, Seyfi Hoca'nın sitesine ve tabii daha sonra da dilforum'a uğradım. Baktım buradakiler tam kafa dengi falan derken bir ne göreyim sınıf arkadaşım Ümit !!! Çok ama çok sevindim ve hemen kayıt sonra da devam ediyor......
    Burada çok öğrendim ve sanırım biraz da öğrettim...
    Ne Mutlu "Dilforumluyum" Diyene!!!!

"Love is nothing without sharing"

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    44
    Alıntı Bbturkay isimli üyeden alıntı
    Bir gün yine internette dolaşırken, Seyfi Hoca'nın sitesine ve tabii daha sonra da dilforum'a uğradım. Baktım buradakiler tam kafa dengi falan derken bir ne göreyim sınıf arkadaşım Ümit !!! Çok ama çok sevindim ve hemen kayıt sonra da devam ediyor......
    Burada çok öğrendim ve sanırım biraz da öğrettim...
    Ne Mutlu "Dilforumluyum" Diyene!!!!

"Love is nothing without sharing"

burda siz gibi başka sınıf arkadaşı askerlik arkadaşı vb. kimler var acaba! ben bazılarını biliyorum ama kendileri söylerse daha etik olur benim yazmam doğru olmaz ne bileyim başlık mı açsam acaba?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    83
    Yıllardır YDS - KPDS sınavlarıyla yakından ilgileniyor ve bu konuda derin araştırmalar peşinde ömür tüketiyordu Fatih Hoca.Günler ayları, aylar yılları kovalıyordu.Bu kovalamacanın insanı kendine çeken girdabında yaşlanmayı bekleyen Fatih Hoca ya bir gün bir telefon geldi.Bi kaç yıl beraber çalıştığı ve hayatta edindiği en kaliteli dostlarından birisi olan Mehmet Akın dı arayan.Yine herzamanki gibi sıcak bir telefon sohbeti sırasında bir siteden bahsetti Mehmet Hoca , kendi halinde yaşlanmayı bekleyen arkadaşına.

Konuşma bittikten sonra ilk işi arkadaşının verdiği seyfihoca.com adresini ziyaret etmek oldu Fatih Hoca nın. Sitede ilk anda farklı birşey çarpmadı gözüne ,ancak biraz inceledikten sonra hiç karşılıksız sınav insanlığının hizmetine sunulan arşivi farketti.Hemen sonrasında da Seyfi Hocanın resmini sayfanın ortasında.Bu resim birilerini çağrıştırır gibi oldu ona ,ama o an çıkaramadı. Bi kaç gün kafasını kurcaladı seyfi hocanın resmi.Bi kaç gün sonra resme tekrar baktı uzun uzun.Evet bu genç ( ama biraz şişmanlamış ) delikanlı ,fakülte yıllarında halı sahada beraber top koşturdukları bölüm arkadaşı Seyfettin Demiral idi. Sevinç ve gurur duyguları arasında gitti geldi bir an.Sonrasında bir telefon görüşmesi ile sesini duydu arkadaşının.

Siteye ziyareti sıklaştıkça o zamanlar aynı adreste faaliyet gösteren foruma bağımlı olmaya başladı Fatih Hoca.Önceleri okumakla yetindi verilen cevapları,sonra yavaş yavaş cevap yazmaya.Tabi foruma girmek için kendine bir isim seçmişti '' Fatih Bey '' . Bir süre bu isimle devam etti foruma.

Ümit Hocayla bir soruda derin bir tartışmaya girmesi de o günlere rastlamıştı.tartışma uzadıkça kızmaya başlamıştı bu adama.Bu da kim oluyor yahu dedi kendi kendine Ama gördü ki karşısındaki insan hiç de yabana atılacak birisi değildi bu aland hem de hiç Tratışam uzadıkça kızgınlığı saygıya döüşmeye başladı Ümit Hoca ya karşı ve özelden bir mesaj attı '' Sevgili hocam,tartışmayıo uzatıyor olmamı,size karşı saygısızlık olarak algılamayın lütfen,ben sadece doğru olduğuna inandığım şeyleri savunuyorum.Bu sırada sizi incitiyor olmak istemem.'' Cevap yazmakta gecikmedi Ümit Hoca '' Hayır hocam, bilakis ben de memnun oluyorum böyle bir tartışmadan,lütfen devam ediniz '' ( Yanlış mı hatırlıyor yoksa Ümit Hocam ) .

Neyse hikayemizin kahramanı bu olaydan sonra sık sık takılmaya başladı foruma yorumlarıyla.Seyfi Hoca dan gelen modluk teklifinden sonra da takılmalar,bağımlılığa dönüştü.Hatta uzun bi süre mesaj sıralamasında en üstteki yerini kaptırmadı Tabi uykusuz gecelerin karşılığında.

Bir süre sonra baktı herkesin isminin sonunda hoca sıfatı var.Ben de Hoca olayım bari dedi ve rica etti Seyfi Hocadan.O gün bugündür Fatih Hoca olarak devam ediyor foruma .. Hey gidi günler
    Konu Fatih Hoca tarafından (04-11-06 Saat 21:10 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    Ben İrem hocamın öğrencisiyim sınıfta bilgisayarı her elime alışımda bu sayfa önüme çıkıyordu bende birgün evde neyin nesidir bu dilforum diye merak edip üye oldum bu siteye gerçekten ortam çok hoş ve herkes birbiriyle çok uyumlu...tşk.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    30
    Bundan 2 yıl kadar önce sanırım,tam olarak hatırlayamıyorum ama kendimi birden bire seyfihoca.com da buluverdim...Daha önce defalarca sorup da yanıt alamadıgım soruları cevaplayan tek kişi Seyfi Hocaydı.Daha sonra dilforum açıldı ve ilk üyelerdendim.O siteyle 5.000 lere ulaşmıştık sanıyorum,ama ağırlığımıza dayanamadı ve çöktü malesef.Ama inanılmaz bir hızla yeni açılan siteyle de o sayıya ulaşmak üzereyiz ve ben 50.000 lere ulaşmamızı bekliyorum
    Siteye 1 gün bile girmesem,çok büyük boşluk hissediyorum,resmen hepinizi,teker teker özlüyorum...
    Ve kendimi burda olduğum için çok şanslı hissediyorum.
    İyiki burdayım,istediğim bölümü kazanmamda çok büyük katkınız oldu gerçekten...

Bütün Hocalarıma,arkadaşlarıma tek tek,ayrı ayrı çok çok teşekkür ediyorum...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    44
    Alıntı geminii isimli üyeden alıntı
    Bundan 2 yıl kadar önce sanırım,tam olarak hatırlayamıyorum ama kendimi birden bire seyfihoca.com da buluverdim...Daha önce defalarca sorup da yanıt alamadıgım soruları cevaplayan tek kişi Seyfi Hocaydı.Daha sonra dilforum açıldı ve ilk üyelerdendim.O siteyle 5.000 lere ulaşmıştık sanıyorum,ama ağırlığımıza dayanamadı ve çöktü malesef.Ama inanılmaz bir hızla yeni açılan siteyle de o sayıya ulaşmak üzereyiz ve ben 50.000 lere ulaşmamızı bekliyorum
    Siteye 1 gün bile girmesem,çok büyük boşluk hissediyorum,resmen hepinizi,teker teker özlüyorum...

kimse kızmasın ama iyi ki o site çöktü çünkü iki üç konuda ( kesinlikle 4 değil ) kili hocamın oltasına takılıp doğru sorudan yanlış soruya avdet etme gafletinde bulundum. ASLINDA biraz toyduk taa o zamanlar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    143

gemini,

yoklama kağıdını çıkartma bana.devamsızlığın çok senin, velini çağırttıracağım..olmayacak böyle

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    30
    Alıntı Kili isimli üyeden alıntı
    gemini,

yoklama kağıdını çıkartma bana.devamsızlığın çok senin, velini çağırttıracağım..olmayacak böyle

Şu son 1 haftaki devamsızlıgımı rapordan kullandım hocamm bilgisayarıma virüs bulaşmıştı format atıldı da...

silhan Misafir

hemen hemen 10.000' e ulaşılmıştı.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    22
    Sohbetlerimiz silindi ben ona yanıyorum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    146
    Ben de dilFORUM projesinin nasıl doğduğu konusunda bir şeyler karalayayım

Türkiye’de dil sınavlarına hazırlık alanında bir kaynak paylaşımı eksikliği olduğunu fark ettim. Kimi kurslar çok önemli olan çıkmış soruları paylaşmakta son derece isteksiz davranıyorlardı. Ayrıca piyasada çıkmış soruları kullanan çok sayıda kitap vardı ve bunların para ile satılması çok da hoşuma gitmiyordu.

Bu düşüncelerden hareketle sevgili arkadaşım dahi web tasarım uzmanı İsmail Bayrak’a fikirlerimi açtım ve kendisinden bana bu konuda yardımcı olmasını istedim. Sonuçta kendi sitem oluştu ve iyi bir noktaya geldi.

Sitenin dil-FORUM isminde bir bölümü vardı. Şu anda S.H Forum olarak halen orada yer aldığını görebilirsiniz. Burada siteyi ziyaret edenlerin sorularına cevap verme ve paylaşılan kaynaklarım cevap anahtarlarını paylaşmak amaçlanmıştı. İlk zamanlar fazla ziyaretçi yoktu Ama ziyaretçi sayısı arttıkça foruma yetişemez oldum İşte o andan itibaren sevgili hocalarım Ümit, Mehmet Mamger, Kili(manjaro), Fatih bey(Hoca), Recep Hoca, Sait Hoca ve Yahya Hocam yardımıma yetişti. Öyle büyük bir aşkla öyle gayretle sorulara cevap verip bilgi birikimlerini paylaşıyorlardı ki artık bu işi kendi başıma yapmamın anlamsızlığını fark ettim ve kendileri bu konuda bana çok daha aktif destek vereceklerini ifade ettiler. Zamanla yardımseverlik konusunda beni çok aştılar. Zaman içinde şunu fark ettim.: dil-FORUM kendi sitem bünyesinde faaliyet gösteriyordu ve bu beni rahatsız etmeye başlamıştı. Çünkü katkı sağlayanlar benim sağladığım katkıyı kat be kat aşıyorlardı. Ayrıca bu durmun devam etmesininin forumun popüleritesi açısından bazı sıkıntılar doğurabileceğini fark ettim ve arkadaşlarıma dil-FORUM u kapatmayı, birlikte www.dilFORUM.com u açmayı teklif ettim. Masrafları paylaştık ve dilFORUM açıldı. O günden bu günlere değerli admin hocalarım, süper moderatörlerimiz ve İngilizce öğretmenlerimizin olağanüstü katkıları ve üyelerinizin teveccühü ile bu noktaya geldik.

Daha iyi olacağız ama. Yepyeni projeler peşindeyiz

dilFORUM u buraya getiren herkese yürek dolusu saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

P.S: Eksik kalan noktalarla ilgili bu mesajda sürekli güncellemeler yapacağım.
    Konu SeyfiHoca tarafından (07-11-06 Saat 09:56 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    40
    ben lise 3teydim ve öss ve yds sınavına hazırlanıyordum.Öğretmenimiz bir tane worsheet verdi ve altında seyfihoca.com yazıyor.Ondan sonra girelim dedik ordan dilforumu buldum.İyi ki de bulmuşum.Şimdi kütahya-dumlupınar ünide ingliz dili ve edb okuyorum.Bu sınava hazırlanırken sorduğum sorularda beni cvpsız bırakmayan tüm herkese çok ama çoook teşekkür ediyorum.Soruları çözmekle kalmadılar bu arada tercih dönemi gibi zor bir dönemde de bizi yalnız bırakmadılar.Onlara ne kadar teşşekür etsem azdır.Bu arada Eskişehir'de zirve istiyorum yüzyüze tanışmak istiyorum.İki gün önce ordaydım ve yes dilokulunu bile gördük)güzel,seviyeli,yardımsever olan bu sitede uzun yıllar beraber olmak dileğiyle.Sağlıcakla kalın. universe

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    21
    Sevgili Dilforum ailem;
    Ben de 1995 yılından beri bu işlerle ömür tüketen biri olarak seyfihoca.com'u ve dolayısıyla dilforumu ilk kuruldukları günden beri takip ediyorum. Seyfi Hocam ile olan ilişkimiz yanlış hatırlamıyorsam bundan 10 yıl öncesine yani 1996yılına (1997 de olabilir) dayanıyor. İstanbul'da yeni yeni KPDS dersleri vermeye başladığım yıllardı, ve o dönemde kpds sorularına ulaşmak için Hacettepe Taş yayını KPDS hazırlık kitaplarından birinde (özellikle Ayhan Sezer'in kitapları) o sınav döneminde sorulmuş olan soruların yayınlanması için beklerdik ve bu da en az 1 yıl sürerdi. Yani uzun lafın kısası sözkonusu orjinal kaynaklara daha kısa zamanda ulaşabilmek o yıllarda oldukça zordu. Ders veren kişiler olarak bu sıkıntıyı oldukça yoğun bir biçimde yaşıyorduk. İşte yine böyle sıkıntılı bir dönemde sağolsun Seyfi Hocam hızır gibi yetişti ve benimle elindeki kaynakları hiçbir karşılık beklemeden paylaştı, ve bu takdire şayan paylaşmacı tavrını bugüne kadar sürdürdü. İşte bu tavır, kendisini bugün tüm Türkiye'nin çok iyi tanıdığı önemli bir şahsiyet haline getirdi. Tüm bu güzel insanları biraraya getirmeye vesile olduğun için sana bir kez daha sonsuz teşekkürler Sevgili Seyfi Hocam... ve senin şahsında hepsi de birbirinden değerli tüm admin ve mod arkadaşlara (isimlerinizi tek tek yazmadığım için kusuruma bakmayın lütfen.. hani bir kaç kişinin adını yazmayı unutursam mahcup olmayayım dedim) aynı içtenlikle teşekkürü bir borç biliyorum. Ayrıca ingilizce öğretmeni meslektaşlarımıza ve diğer tüm üyelerimize de katkılarından ötürü teşekkür eder, sevgilerimi sunuyorum...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    21
    Soğuk bir kış günüydü... Mütevazi dersanemizin, mütevazi hocası (kinaye var burda) sorularımızı çözüyor, dertlerimize derman oluyor bununla da yetinmeyip bize dersten sonra çay püsküüt neyin ısmarlıyordu. Canım hocam benim...
    İşte bu dönemde Fatih Hocam bizim dilforumla tanışmamıza vesile oldu. İyi ki de oldu. Siteyi ziyarete pek vakit bulamasam da müsait ortamlarda reklamımızı yapmaktan dur olmuyorum. Dilforum dostlarına başarılar diliyorum.

Buradan Fatih Hocama da selam gönderiyorum. Sizi seviyorum hocam.

:corkysm60:

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    22
    İlk önceleri Ümit hoca ile başka bir forumda karşılaştık daha sonra 2005'te seyfihoca.com da ve birkaç diğer forumda yazışıyorken seyfi bey ve Sait bey'le tanıştık; böyle yazıp çizerken stres e ve yoğun çalışmaya bağlı hala henüz tam karşılığını bilemediğim Vertigo isimli bir hastalığa yakalandım,aylar sonra tekrar bir bakayım derken baktım ki seyfihoca.com yerine dil-forum açılmış, biraz da orada paylaşımlarımıza devam etmek isterken hastalığm nüksetti ve artık bilgisayar monitörü yasak , uzun zaman sonra dayanamadım bir bakayım dedim ve şimdi okuduğunuz bu satırları yazıyorum.
    Paylaşan, bilgisini gizlemeyip insanlığa zaman ayıran herkese çok teşekkür ederim.
    Saygılarımla.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20

İnternet Cafe'de başlayan hayat

Alıntı SeyfiHoca isimli üyeden alıntı
    Ben de dilFORUM projesinin nasıl doğduğu konusunda bir şeyler karalayayım

Türkiye’de dil sınavlarına hazırlık alanında bir kaynak paylaşımı eksikliği olduğunu fark ettim. Kimi kurslar çok önemli olan çıkmış soruları paylaşmakta son derece isteksiz davranıyorlardı. Ayrıca piyasada çıkmış soruları kullanan çok sayıda kitap vardı ve bunların para ile satılması çok da hoşuma gitmiyordu.

Bu düşüncelerden hareketle sevgili arkadaşım dahi web tasarım uzmanı İsmail Bayrak’a fikirlerimi açtım ve kendisinden bana bu konuda yardımcı olmasını istedim. Sonuçta kendi sitem oluştu ve iyi bir noktaya geldi.

Sitenin dil-FORUM isminde bir bölümü vardı. Şu anda S.H Forum olarak halen orada yer aldığını görebilirsiniz. Burada siteyi ziyaret edenlerin sorularına cevap verme ve paylaşılan kaynaklarım cevap anahtarlarını paylaşmak amaçlanmıştı. İlk zamanlar fazla ziyaretçi yoktu Ama ziyaretçi sayısı arttıkça foruma yetişemez oldum İşte o andan itibaren sevgili hocalarım Ümit, Mehmet Mamger, Kili(manjaro), Fatih bey(Hoca), Recep Hoca, Sait Hoca ve Yahya Hocam yardımıma yetişti. Öyle büyük bir aşkla öyle gayretle sorulara cevap verip bilgi birikimlerini paylaşıyorlardı ki artık bu işi kendi başıma yapmamın anlamsızlığını fark ettim ve kendileri bu konuda bana çok daha aktif destek vereceklerini ifade ettiler. Zamanla yardımseverlik konusunda beni çok aştılar. Zaman içinde şunu fark ettim.: dil-FORUM kendi sitem bünyesinde faaliyet gösteriyordu ve bu beni rahatsız etmeye başlamıştı. Çünkü katkı sağlayanlar benim sağladığım katkıyı kat be kat aşıyorlardı. Ayrıca bu durmun devam etmesininin forumun popüleritesi açısından bazı sıkıntılar doğurabileceğini fark ettim ve arkadaşlarıma dil-FORUM u kapatmayı, birlikte www.dilFORUM.com u açmayı teklif ettim. Masrafları paylaştık ve dilFORUM açıldı. O günden bu günlere değerli admin hocalarım, süper moderatörlerimiz ve İngilizce öğretmenlerimizin olağanüstü katkıları ve üyelerinizin teveccühü ile bu noktaya geldik.

Daha iyi olacağız ama. Yepyeni projeler peşindeyiz

dilFORUM u buraya getiren herkese yürek dolusu saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

P.S: Eksik kalan noktalarla ilgili bu mesajda sürekli güncellemeler yapacağım.

Öncelikle hepinize saygı ve selamlarımı iletiyorum.

Beni az çok tanıyanlarınız vardır belki.

Elimden geldiği kadar ufak çaplı web siteleri yapıyorum ve güzel ilimiz ESKİŞEHİR'in tanıtımını yapmaya çalışıyorum.

DilForum.Com hikayesini anlatabilmem için biraz eskiye gitmem gerektiğini düşündüm. Affınıza sığınarak birkaç kelamda ben yazmak istedim (Zira İngilizce bilgimin sizler kadar olmaması ve sınavlarla herhangi bir alakam olmadığından bu foruma yazı yazamıyorum).

2004 Yılı Haziran ayında www.ibayrak.com sitesini kurdum. Zamanla site genişleri ve trafiği arttı. Haliyle siteye ödemem gereken ücrette artmış oldu. Asgari ücretle çalışan bir işçi olduğumdan siteyi ayakta tutmak için girişimler yapmam gerekiyordu. Bu vesile ile Eskişehir'deki bazı firmalara gittim. Web sitesi yaptırmak istermisiniz diye...

Bu arayış içinde Seyfi Hoca'mızın eski çalıştığı dershane'ye yolum düştü ve kendisi ile tanıştım. Bana dersane için bir site yapmayı yönetimin düşünmediğini söyledi. Teşekkür ettim ve ayrıldım.

Ertesi gün beni tekrar Seyfi Hocam aradı ve dedi ki; İsmail benim elimde çok İngilizce materyal var. Onları ihtiyacı olan insanlarla paylaşmak istiyorum.

Aradığımda buydu zaten...

Tüm detayları konuştuk. Arama motorlarında özellikle Google da bulunabilen bir site yapabileceğimi, ileride çok iyi yerlere gelebileceğinden bahsettim hocamıza. Ücreti mukabilinde siteyi hayata geçirdik. SeyfiHoca.Com sitesinden aldığım ücretle kendi web sayfamında maddi ağırlığı omuzlarımdan kalkmış oldu.

Büyüdü, büyüdü, büyüdü. Aynen umut ettiğimiz gibi.

Gece sabahlara kadar seyfihoca.com için çalıştık. Sonra forum kurduk. 146 ile internete bağlandık. Çok yazdı internet kafelerde siteyi tasarlamaya devam ettik. Sonra site 3-5 defa hacklendi. Sebebi Forum bölümünden siteye saldırılması ve sistemi göçertmek...

Yaklaşık 8000 - 10000 arası üye oldu seyfihoca.com da.

Birgün hocam DilForum.Com fikrinden bahsetti bana.

Beraber eve gittik ve 146 bağlantısı ile DilForum aldık.

Önceleri ücretsiz yazılım ekledik, sonra Seyfi Hocam kendi ve hocalarımızın çabaları ile yazılım satın aldı.

Şimdilerde dilforum.com için bir nebze de olsun faydam olmuşsa ne mutlu bana.

Sanmayın uyuyoruz ve sanmayın durduk.

İçten içe; yeni çalışmalar, yeni düzenlemeler için hergün çalışmaktayız.

İdeallerimiz var, dilforum için, İngilizce sınavları için ve yabancı dil eğitimi için her gün birşeyler üzerinde düşünüp elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz.

Bu arada geçen zamanda sizlerin manevi destekleri olmasa emin olun bir arpa boyu yol alamazdık.

Genel olarak baktığımda, hepsinden ziyade bu site sayesinde sizler gibi değerli insanlarla tanışmış oldum. En güzeli de bu...

Bir sorunuz olursa ben buralardayım ( www.ibayrak.com ).

Saygılarımla

İsmail Bayrak / Eskişehir.

Teşekkür / Beğenme
    Blog Başlıkları
    2
    Rep Gücü
    160
    Ooo İsmail hocam,
    Biz sizi Teknik Uzman olarak görmeye alışkındık ama bu sefer Super Mod olarak giriş yapmışsınız. Bu olayın tarihindeki yapı ustası olarak rolünüzü kin yadsıyabilir. Tam bu noktada, olayın tarihine ışık tutan açıklamalarınız gayet yerinde ve manidar olmuş. Elinize sağlık, yazı ve öncesi için.
    Akla mağrur olma Eflatun-ı vakt olsan dahi.
    Bir edib-i kâmil gördükde tıfl-ı mekteb ol

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    147
    İsmail Bey;
    Forumun kuruluş aşamasında sarfettiğiniz çabadan dolayı ne kadar minettar olsak azdır. Herşey için sağol.

Toplam 7 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5 6 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)