Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 21 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 2009 üds den en az 60 almak!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11

Unhappy 2009 üds den en az 60 almak!

arkadaşlar önümüzdeki üds den mutlaka en az 60 almalıyım sınava tam 2 ay kaldı nasıl bir günlük çalışma planı izlemeliyim lütfen deneyimli arkadaşlar yardımcı olsun şimdidenteşekkür ederim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    aynı durumdayımm. geçen sene mart ayında girmiştim hem de hiç çalışmadan. 37 doğrum vardı. Bu sınawdan 60-70 almam için ne yapmam lazım. 2 ay kaldı arkadaşla aynı durumdayımm.

crazy cemil Misafir
    Alıntı burcufb7 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı durumdayımm. geçen sene mart ayında girmiştim hem de hiç çalışmadan. 37 doğrum vardı. Bu sınawdan 60-70 almam için ne yapmam lazım. 2 ay kaldı arkadaşla aynı durumdayımm.
    Ben YDS öğrencisiyim geçen yıl ki sorulara bir göz attım yds tipinde sorular .Paragraflar uzun gibi görünüyor ama kolay bence her soru tipinden günlük 10 tane çözün kafanızda soru işareti kalmaz bence

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    bende yaklaşık 2 seneden sonra tekrar gireceğim marttaki üds ye.gramerde çok iyi değilim.bu kısa zaman zarfı içerisinde gramer bilgimi sağlamlaştırmak adına gramer tekrarları yapmak mı yoksa üds sorularını çözmeye başlamak mı daha mantıklı olur sizce...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    arkadaşlar yalnız değilsiniz ben de aynı durumdayım allah yardımcımız olsun

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    benimde üds veya kpdsde 40 almam lazım...üds daha kolay diyolar...ama zaman çok az kaldı...
    tutuşmuş vaziyetteyim...reader at work 1 e başladım yarıyı geçtim şimdilik basit geldi umarım faydası olur.gramer çalışamayı sevmiyorum...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    makinamuh arkadaşım niye 40 alman lazım. bildigim kadarıyla 40 puan hiçbiryerde geçerli değil

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    bende sızlerdenım arkadaslar.uds ye hazırlanıyorum.cesur ozturku cozmeye basladım hocalarım ıllahı onu tavsıye ettı ama bılmıyorum ne kadar yetıstırebılırım.bır saatte 60 kelıme falan ancak ezberleyebılıyorum.uzun calısmak da sıkıyor benı.bılmıyorum bır karmasanın ıcındeyım.hayırlısı olur umarım

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    benimde en az 60 almam lazım. Off ya nasıl olacak bu iş.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    kelime çalışıyorum iyi güzel iki gün sonra geri dönüyorum bir bakmışım yarısını unutmuşum ya da soru çözüyorum şıklardaki kelimelerin anlamlarını biliyorum ama boşluğa hangini koyacağımı bir türlü bulamıyorum bazen yaaaaaaa zaman azaldıkça stresss arttı bende başıma ağrılar giriyor, uykularım kaçıyor inanın artık martta kazanmak istiyorum yoksa ömrüm üds çalışmakla geçecek çok mutsuzummm

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    [QUOTE=10asli10;581184]kelime çalışıyorum iyi güzel iki gün sonra geri dönüyorum bir bakmışım yarısını unutmuşum ya da soru çözüyorum şıklardaki kelimelerin anlamlarını biliyorum ama boşluğa hangini koyacağımı bir türlü bulamıyorum bazen yaaaaaaa zaman azaldıkça stresss arttı bende başıma ağrılar giriyor, uykularım kaçıyor inanın artık martta kazanmak istiyorum yoksa ömrüm üds çalışmakla geçecek çok mutsuzummm [/QUO

hayatımın son iki yılını üds çalışarak geçirdim. artık çok ama çok sıkıldım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    Alıntı burcufb7 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    makinamuh arkadaşım niye 40 alman lazım. bildigim kadarıyla 40 puan hiçbiryerde geçerli değil

şu dakikaya kadar 40 almam gerekiyor diye biliyordum...50 ye yükseltilmiş....48 günde 50 alınırmı mümkün diil...ben 40 nasıl alacağım diye düşünürken 50 almak anca hayal olur...mart üds -mayıs kpds veya ekim üds den 50 almak zorundayım...o kadar panik haldeyimki çıldırcam ne yapacağıma karar veremiyorum...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    0
    Allah ım yarabbim!..istediğim bölüm daha düne kadar 40 istiyordu 60 a çıkarmışlar barajı..

hedef 41 ve üzeriydi şimdi 61 ve üzeri oldu...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    26
    Alıntı numunelik isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah ım yarabbim!..istediğim bölüm daha düne kadar 40 istiyordu 60 a çıkarmışlar barajı..

hedef 41 ve üzeriydi şimdi 61 ve üzeri oldu...
    Üzülmeyin sınavda bence önceye göre kolaylaştı eniştem geçen sene çok rahat bir çalışma ile 79 aldı hemde çalışmaya sınava 1 ay kala başladı....

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    vakit az onun için tavsiyem iyi bir gramer kitabı temin edin iyide bir sözlük sonra reader at work 1 ve ikiyi tamamen okuyun okurken anlamaya çalışın anlayamadığınız yerde gramer kitabından yararlanın bilinmeyen sözcükleride sözlükten bulup kullanım yerine dikkat ederek öğrenmeye çalışın bence 60 alırsınız ben geçen mayıs ta böyle 62 almıştım kpds den

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    0
    grammar kitabı olarak basic english grammar var..sizce nasıl?

ayrıca ilginiz için teşekkür ederim

İNGİLİZCEci Misafir
    Eğer mümkünse çıkmış soruların tamamını (en azından son 4-5 yılınkileri), yine mümkün olduğunca detaylı bir şekilde (Kelime, Gramer, Soru Çeşidi, vs..) çözün; çözemediklerinizi ehil bir kişiye sorun. Çok ama çok faydalı olacaktır.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    0
    Alıntı İNGİLİZCEci isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer mümkünse çıkmış soruların tamamını (en azından son 4-5 yılınkileri), yine mümkün olduğunca detaylı bir şekilde (Kelime, Gramer, Soru Çeşidi, vs..) çözün; çözemediklerinizi ehil bir kişiye sorun. Çok ama çok faydalı olacaktır.

Hmmm...çok teşekkür ederim..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    ne yapacağımızı söyleyecek biri yok mu peki? herkes en az 60 almam lazım diyor, çözümü olan?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    141
    kolay bir çözümü olmadığını söyleyeyim. epeyce çalışmak gerek. ama önce ingilizce düzeyinizi belirtmeniz gerek...

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 1 2 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)