Toplam 5 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 84 sonuçtan 21 ile 40 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: KİLİ yok ama İMZASI KAİM

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    111
    Alıntı KorayKaptan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Kili hocayla aylar öncesinden bir tartışmayla tanışmıştık...Ben de şu an ne olduğunu anlamaya çalışıyorum.Lakin bir sorun varsa açığa çıkarılmadan orada durması doğru bir durum değil.Belki de içimizden birilerine darıldı.Ben de forumun bir üyesi olarak eğer bir dargınlık varsa çözülmesini umarım.
    Ben Kili hocayla aynı threadlerde çok yazdım çünkü onunla yazışmak büyük zevkti ama dediğin gibi bir keresinde ben yanlış anlayıp biraz sert cevap vermiştim ama o bunlara takılmadı bile ahh benim eşekliğimdi.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    41
    neden gittiğini kesin olarak bilen var mı? harbiden çok merak ettim ya...tamam çok merak iyi değil ama ne bilim...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    31
    Her ne kadar aynı dönemde pek uzun süre bulunamasak da eski mesajları dahil bütün yazdıklarını zevkle okurdum. Forum için büyük bir eksiklik.. Umarım yeni mesajlarını da görebiliriz.. Dargınlık, kırgınlık hepsi gelir geçer be hocam

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    23
    günlerdir kafamı kurcalayan kimi özlüyoruz sorusuna cevap buldum yazılanlara bakılırsa çok sevilen bir hocamızmış umarım tekrar burada olur onu tanımayanlara da sevdirir kendini

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    49
    Alıntı MehmetMamger isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl başladı bilmiyorum, kim başlattı anlamadım. Ama gün be gün sirayet ediyor insanlara.

KİLİ namlı sevimli ve çabuk öfkelenen bilge adam, kırılıp giderken bir şeylere, imzasını değiştirmişti: "ATIMIN TERKİSİNDE BIRAKTIM HÜZNÜNÜ ... BURALAR YOSUN KOKUYOR" şeklindeydi sanırım.

Geçen aydan beri bir şeyler başladı eski forum müdavimlerinde. İmzalar bir özlemi belirtmeye başladı. Bu aralar herkeste aynı meyanda SIGNATURE: "ATININ TERKİSİNDE BIRAK HÜZNÜNÜ ... BURALAR DA YOSUN KOKUYOR ... ONU ÇOK ÖZLÜYORUZ."

Nasıl başladı bilmiyorum. Ortada konu ile ilgili kaçırdığım bir THREAD mi var, göremedim. Ama sessiz ve ısrarlı bir çağrı başladı forumda. Açıkça söylemeden, bağırıp çağırmadan KİLİye özlem belirten.

Ben de takıldım bir kaç gün önce bu akıma. Gidiyoruz bakalım sessizce.

Hamiş: İmzası bu yönde değişikliğe uğrayan görebildiğim isimler:
    Metal
    Kerimhan
    Timsah01
    Miss Angel
    MehmetMamger
    MerveBakkal
    Hattie
    Müjdat
    Lavinia
    GöLge
    Marve
    EmreArslan

hocam bu arada yazdığınız listede sizin isminiz de (MehmetMamger) geçiyor ama ben göremedim imzanız da..yoksa var da bana mı görünmüyor yoksa başka mehmetmamger mi var??
    sorularım saçma olabilir..kafam karıştı kusura bakmayın...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    111
    Alıntı Beraat isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bu arada yazdığınız listede sizin isminiz de (MehmetMamger) geçiyor ama ben göremedim imzanız da..yoksa var da bana mı görünmüyor yoksa başka mehmetmamger mi var??
    Eee edebi kimliğinin sosunu katmış biraz.Olucak o kadar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    26
    Alıntı Beraat isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    üstadın daha bir fiyakalı olmuş sadece

anlayışla...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    48
    Alıntı MehmetMamger isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl başladı bilmiyorum, kim başlattı anlamadım. Ama gün be gün sirayet ediyor insanlara.

KİLİ namlı sevimli ve çabuk öfkelenen bilge adam, kırılıp giderken bir şeylere, imzasını değiştirmişti: "ATIMIN TERKİSİNDE BIRAKTIM HÜZNÜNÜ ... BURALAR YOSUN KOKUYOR" şeklindeydi sanırım.

Geçen aydan beri bir şeyler başladı eski forum müdavimlerinde. İmzalar bir özlemi belirtmeye başladı. Bu aralar herkeste aynı meyanda SIGNATURE: "ATININ TERKİSİNDE BIRAK HÜZNÜNÜ ... BURALAR DA YOSUN KOKUYOR ... ONU ÇOK ÖZLÜYORUZ."

Nasıl başladı bilmiyorum. Ortada konu ile ilgili kaçırdığım bir THREAD mi var, göremedim. Ama sessiz ve ısrarlı bir çağrı başladı forumda. Açıkça söylemeden, bağırıp çağırmadan KİLİye özlem belirten.

Ben de takıldım bir kaç gün önce bu akıma. Gidiyoruz bakalım sessizce.

Hamiş: İmzası bu yönde değişikliğe uğrayan görebildiğim isimler:
    Metal
    Kerimhan
    Timsah01
    Miss Angel
    MehmetMamger
    MerveBakkal
    Hattie
    Müjdat
    Lavinia
    GöLge
    Marve
    EmreArslan
    ama o halen yok

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    79
    Kili güldürürken düşündürürdü. Ama sağı solu belli olmazdı, bazen de düşündürürken güldürürdü.

Küfür ve argo konusunda örnek kişiydi. Nerede kullanacağını bilir, nerede susacağını anlardı. Kimse "bak o öyle konuşuyor, ben de küfür etmek istiyorum" dememiştir herhalde. Ne kadar medenileşirsek medenileşelim, bayram sabahı, gördüğü her yaşça büyüğün elini öpmek üzere eğitilmişiz. Yani büyüğümüzü biliriz. Ben dahil tüm arkadaşların feragat edip "bizim yerimize de konuşsun" dediği 2 kişiden biri Kili'dir. Diğeri ise Mamger.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    26
    Alıntı Timsah01 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dahil tüm arkadaşların feragat edip "bizim yerimize de konuşsun" dediği 2 kişiden biri Kili'dir. Diğeri ise Mamger.
    fazla söze ne hacet

anlayışla...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    37
    Kili güldürürken düşündürürdü. Ama sağı solu belli olmazdı, bazen de düşündürürken güldürürdü.

Küfür ve argo konusunda örnek kişiydi. Nerede kullanacağını bilir, nerede susacağını anlardı. Kimse "bak o öyle konuşuyor, ben de küfür etmek istiyorum" dememiştir herhalde. Ne kadar medenileşirsek medenileşelim, bayram sabahı, gördüğü her yaşça büyüğün elini öpmek üzere eğitilmişiz. Yani büyüğümüzü biliriz. Ben dahil tüm arkadaşların feragat edip "bizim yerimize de konuşsun" dediği 2 kişiden biri Kili'dir. Diğeri ise Mamger.
    Kili hocam ayrı,Mamger hocam apayrı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    111

Evet ahanda bu süper ikili Timsah'ın dediği gibi otoritedir.Bazen sivri bir mesaj yazdığımı düşünürsem ve bu süper ikiliden biri go on derse tamamdır derim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    58
    İmzamızın fikir babası sanırım Metal abi İmzamı seviyorum ama artık değiştirmek istiyorum nerdesiniz Kili hocam sizi çok özledik . . .

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    55
    Alıntı mervebakkal isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikir Metal hocamdan çıktı,ben de sadece imzaların değiştirillmesi konusunda arkadaşlara mesaj yolladım.
    Destek verenlere teşekkürler.

Bu arada Kili Hoca neden forumu terketti / ya da girmiyor ? Bir süre foruma girememiştim,sonra geldim Kili hoca yok.Acaba bir tartışma falan mı oldu?
    Bende merak ettim neden yok Kili Hoca ,imzalarımızdan haberi yok heralde,facebookta bir de grup açalım :Geri dön Kili Hocam ,Geri Dön! İnşallah başka hocalarımız forumu terk etmez.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    37
    Alıntı Selin88 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende merak ettim neden yok Kili Hoca ,imzalarımızdan haberi yok heralde,facebookta bir de grup açalım :Geri dön Kili Hocam ,Geri Dön! İnşallah başka hocalarımız forumu terk etmez.
    Sabah foruma girmiş 10 sularında.İlla ki vardır haberi.Ama bence bunun özel sebepleri vardır

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    50
    Forumun en değerli hocalarından birisiydi.Sorularımı hiç üşenmeden tek tek yanıtlar ve açıklardı.Yalnız Kili Hoca'nın dilforumdan ayrıldığı sıralarda ben foruma giremiyordum.Girsem bile öyle göz gezdiriyordum.Haziran sonundan itibaren fark etmeye başladım.Sanırım daha öncesinde varmış.Ve imzaların kim için yazıldığını bilmiyordum gerçekten.Onu da yenilerde birisinin imzasında KİLİ kısmı geçiyordu.Ordan anladım.Geç oldu,imzaya o sözü yazmadım;ama isteğim foruma eski canlılığıyla geri dönmesi ve bu canlılığını da DİLFORUM a yansıtması.Belki bir bildiği vardır diye düşünüyorum.Her şeye kendisi karar verir.Umarım en kısa zamanda DİLFORUM da olur,
    Saygılarla.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    60

:)

Kimin düşüncesi olduğunu bilmiyorum ama sanırım Merve'den özel mesaj aldım ilk ve listemdeki herkese aynı mesajı ilettim Merve'nin ricası üzerine

Uzun bir süre imzamı bu şekilde kullandıktan sonra özel bir sebeple değiştirdim, biraz daha zaman geçsin yine Kili hocamız için o imzayı kullanacağım. kendisini çok tanımasam da forum için çok değerli olduğunu biliyorum.

Umarım kendisini en kısa zamanda burada görürüz yendiden.
    Konu Digaladriel tarafından (19-07-08 Saat 22:02 ) değiştirilmiştir.

Zerdesht Misafir
    o kadar cok merak ettım kı bende neysekı forumdan degerlı bır arkadasdan aldım cevabı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    50
    Biraz önce buradaydı kendisi;ama şimdi yok.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    30
    Hocam sizi forumda görmek çok güzel .
    Lütfen hep bizimle olun .

Toplam 5 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)