Toplam 9 Sayfadan 9. Sayfa BirinciBirinci ... 5 6 7 8 9
Toplam 174 sonuçtan 161 ile 174 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: dilFORUM'la nasıl tanışılır ???

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Merhaba istanbul üniversitesi ingilizce mütercim tercümanlık bölümü ve genel olarak istanbul üniversitesi hakkında bilgi almak istiyorum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    merhaba... ingilizce sitelerini incelerken rastladım. Güzel bir forum olmuş bakalım, ne kadar faydalı olacak bana...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Merhaba. 10. sınıf öğrencisiyim ve bir sonraki eğitim öğretim yılında dil bölümüne geçmek istiyorum. İngilizce'yi seviyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Merhabalar Ben Kemal,25 yaşındayım.İngilizce öğretmeniyim ,Bodrum'da bir dil kursunda müdür olarak çalışıyorum. Kelimelerin kökenleri ile paylaşımlarda bulunduğum etimolojik.org ve buna bağlı sosyal medya hesaplarının sahibiyim. Fransızca,İspanyolca ve Yunanca öğreniyorum.

Foruma katılma amacım meslektaşlarım ve öğrencilerden mesleki öneriler almak, etimoloji ile ilgilenen insanlar tanışmak ve Fransızca-İspanyolca pratik yapabileceğim insanlarla tanışmak ve ihtiyaç olursa İngilizce dil edinimi ile ilgili metodlar ve teknikler ile ilgili naçizane fikirlerimi sunup insanlara faydalı olmak isterim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Ben de yeniyim, YDS ve Yökdil sınavlarına hazırlık için üye oldum. Herkese iyi forumlar.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    bı sınav sistemini ne zaman değiştirecekler ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    cok tesekkurler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Selam, ismim Mustafa (kullanıcı adımdan da anlaşılacağı üzere). Lise son sınıf öğrencisiyim. B1 İngilizcem var ve 1 yıldan fazla süredir Japonca ve Fransızca öğreniyorum. Aranıza katıldığıma sevindim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Selam ingilizce kursuna gidiyorum ayrıca arkadaşım buraya üye olmamı tavsiye etti daha iyi olacağı için ondan katıldım aranıza

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Merhabalar Bursa'dan katılıyorum. Yapay diller ve genel lengüistik ilgim var konuşmak isteyen varsa beklerim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Selamlar, ben Gizem, 25 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Virginia Woolf ve Sylvia Plath hayranıyım. YKS'ye (Benim için hala YGS-LYS tabii) tekrar ve bu sefer dilden girmek istediğim için internet üzerinde araştırma yaparken burada danışabileceğim insanlar olduğunu fark edince kaydolmaya karar verdim. Hedefim Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümü. Sınav hakkında tüm önerilerinize açığım. Şimdiden tanıştığıma memnun oldum ^^

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    ingilizce özellikle dillerde ayrı bir özel zevkim. ama dil öğrenmeyi kültürüyle beraber en iyi seviyeye getirmeyi gerçekten çok seviyorum. netten dil forum yazdım şansa varmışsınız üye oldum. şimdiden hoşbuldum merhabalar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Merhaba dilforumcular, ben dostum! =)

Sizi görmeye geldim çünkü;

- Dil okumak istiyorum.
    - Eğitim sistemindeki değişikliklere çok uzak kalmış, çevresinde O'na yardım edebilecek bir öğretmeni olmayan yolun yarısında bir vatandaşım =)
    - Forum sitelerine karşı sempatim var ve forum kültürüm taaaa divxplanet'e (RIP) dayanır.
    - Pek kalabalıksınız, bu güzel.

Selamlar
    Ozan

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Merhaba arkadaşlar. Fransız Dili ve Edebiyatı okuyorum. İngilizcem B2, Fransızcam B1. Dil, sanat veya felsefe hakkında konuşmak isteyen olursa buradayım. Metal (progressive, heavy), glam, blues ve reggae türlerini dinliyorum, ilgili olanlara duyurulur... Resimle ilgileniyorum, biraz da elektro gitarla yapıyorum işte bir şeyler. Ortak ilgi alanımızın olduğu insanlarla tanışmayı çok isterim. Fransızca ve İngilizce konusunda yardıma ihtiyacınız olursa çekinmeden mesaj atabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Toplam 9 Sayfadan 9. Sayfa BirinciBirinci ... 5 6 7 8 9

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)