Toplam 8 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5 6 7 ... SonuncuSonuncu
Toplam 154 sonuçtan 41 ile 60 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: dilFORUM'la nasıl tanışılır ???

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    76
    Söylemek istediğin bir şeyler varsa dinlerim. Rahatlayacaksan tahammül de ederim bir yere kadar. İnsanız çünkü, zaman zaman hepimizin sinirleri bozulabiliyor. Ama diyalog başlatmayı düşünüyorsan, uzlaşı düsturuyla yaklaş. Sonsuz sertlikte eleştiriye ve sivri söze açığım. Özel mesaj göndermek istersen buyur.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Selam, Ben SiyahBeyaz, ÜDS için burda bulunuyorum. İnşallah bana çok faydalı olacak. Buraya Ercenk Hamarat'ın tavsiyesiyle geldim. Güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    33
    Alıntı SiyahBeyaz isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, Ben SiyahBeyaz, ÜDS için burda bulunuyorum. İnşallah bana çok faydalı olacak. Buraya Ercenk Hamarat'ın tavsiyesiyle geldim. Güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle
    dilFORUM ailesine hoş geldin dostum. İnan bana çok doğru bi yerdesin.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    24
    çok güzel tanışılır bu forumla çok seversin ama bağımlılık yapar benden söylemesi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16

mrb ben arif

merhaba arkadaşlar ben Arif aibü de okuyorum 3.sınıfa geçtim burada üds ve ales için bulunuyorum =) arkadaşlarla tanışmak istiyorum (:

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    56
    Alıntı ToxiC20 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben Arif aibü de okuyorum 3.sınıfa geçtim burada üds ve ales için bulunuyorum =) arkadaşlarla tanışmak istiyorum (:

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    hoşbulduk hocam

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Abiler ablalar çok eskilerde babam ÜDS'ye hazırlanırken burada geziyordu. Sitedeki hocalarımızın paylaşımlarına bakıyordu. Ben o zamanlar belki liseye geçmemiştim belki de yeni geçmiştim. İşte o zamanlardan beri dilforumu tanıyorum. Şimdi de üniversiteye gidince dilforum müptelası oldum

I love you DilFORUM!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    33
    Alıntı lannerforum isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler ablalar çok eskilerde babam ÜDS'ye hazırlanırken burada geziyordu. Sitedeki hocalarımızın paylaşımlarına bakıyordu. Ben o zamanlar belki liseye geçmemiştim belki de yeni geçmiştim. İşte o zamanlardan beri dilforumu tanıyorum. Şimdi de üniversiteye gidince dilforum müptelası oldum

I love you DilFORUM!
    Nesilden nesile dilFORUM Aramıza hoş geldiniz.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Hoşbulduk Efenim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Merhabalar. Buraya ÜDS için geldim Elimde bir 53.750 var ancak benim Yrd doç luk içine en az 65 e ihtiyacım olacak. Bu siteyi eskiden bir dönem takip etmiştim ve insanların nasıl yardımcı olmaya çalıştıklarını biliyorum , bu yüzden de açıkçası sinerji yaratacak ve dil çalışmaya motive edecek bir ortam ararken burası geldi aklıma.

Umarım her çalışan ve emek veren karşılığını alır...Bundan güzel iyi dilek mi olur

Saygı ve selamlarımla..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    Merhaba ya arkadaslar cok buyuk ricam, ben Ataturkun demelerini bulmaya calisiyorum.Ataturkun egitim ve ogretmnlerle ilgili ama google scholardan bulamiyorum cunku essay olarak ataturkun sozlerini koyacagim ve bunun icin benden referans isteniyor ama ben buamiyorum.Yardimci olursaniz cok sevinirim.( Sozlerini ben ingilizceye cevirdim ama turkcesini bulamiyorum )

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    25
    güzel olmuş

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    Merhabalar.
    KPDS için araştırma yaparken siteyi gördüm. Hem paylaşımın hem de seviyenin yüksek olduğu bir foruma benziyor. (Seviyeli Türkçe forum sayısı bir elin parmaklarını geçmez bence.)
    Gerçi KPDS'e az kaldı ama en azından taktik kısmından yararlanabilirim. Biraz araştırayım ben siteyi müsadenizle.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    merhaba,
    lise mezunuyum. kendi kendime ingilizce öğrenmeye çalışıyorum. bu konuda sitenizin hizmetinden çok memnunum. emeği geçen herkese teşekkürler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    Bi kaç aylık üye olarak kimseyi tanımamakla birlikte çok güzel paylaşımlar yapıldığı için siteyi takip etmekteyim.Daha önce sadece Seyfi Hoca ve paylaşımlarını başka sitelerden indirmiştim.Çok yararlı şeylerdi.Yeni arkadaşlara da devam etmelerini tavsiye ederim. Üye fazla olunca tanışma sıkıntı oluyor gibi.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    merhaba siteyi ne kadar takip edebilirim bilmiyorum ama hedefim kesinlikle 50 60 70 80 değil uçmuyorum korkmayın bir ayda cok yol kattettim sadece izleyin seneye güzel bir tatili hakedip 1200 m den uçmak için hergün çalışmaya devam sadece bana destek olacak arkadaşlara acığım...sitede emegi geçen herkese tesekkürler bu arada muti hocam siz bu sitelere takıldığımı görmeyin

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    salamlar Az'rbaycanliyam Turkiyede mastr yapmaq istiyorum insallah arasdirma yaparken gordum bana yardimci olucagini dusunuyorum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    evet bende tanışmadan devam etmiştim teşekkürler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    Konuyu genel bir soru olarak alacak olursam dilforumla genelde dosya ararken tanışılır diye düşünüyorum. İlk gelişte hemen acelece bir üyelik alınır ve link görülür. Sonrad abir daha dönmemek üzere terkedilir forum.
    Ama bir gün yine işiniz düşer farketmeden, bakarsınız ki aaa ben buradan üyelik almıştım der ve acelece aldığınız üyelik bilgilerinizi hatırmalamaya çalışırsınız. Nihayet hatırlar ve ya sorunuzu sorar yada yine dosyanızı alıp gidersiniz.

Eğer soru sormuş iseniz cevabı beklerken dilforum bölümüne ister istemez bakarsınız ve ilk gördüğünüzdeki kadar karmaşık ve dağınık görünmez gözünüze.

Sonradan içiniz ısınır Ara ara girmeye devam edersiniz ve bir daha da ayrılamazsınız.

Toplam 8 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5 6 7 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)