Toplam 4 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4
Toplam 74 sonuçtan 61 ile 74 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İşte dilFORUM'un en önemli kuralları!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    60
    Kaç yıldır bu forumdayım hiçbir yöneticinin bir üyeye sebepsiz yere kaba bir üslüpla hitap ettiğini görmedim. Hatta üyelerden gelebilecek bu tür yaklaşımlara karşı da olabildiğince tahammül gösteriliyor ancak herşeyin bir sınırı var. Mesela siz NonServiam evet kaba bir üslup kullanmıyorsunuz ama yönetimi almışsınız karşınıza her fırsatta iğneliyorsunuz. Ama etki tepki diye birşey var. Etkiyi yapan tepkiyi alır. Forum söz konusu olduğunda biz etkiyi kimin yaptığına dikkat edip tepki verme hakkımızı saklı tutuyoruz.
    Konu Scorpion tarafından (13-09-09 Saat 14:26 ) değiştirilmiştir.
    Look deep into nature, and then you will understand everything better.
    Albert Einstein

NonServiam© Misafir
    Alıntı réguler isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç yıldır bu forumdayım hiçbir yöneticinin bir üyeye sebepsiz yere kaba bir üslüpla hitap ettiğini görmedim. Hatta üyelerden gelebilecek bu tür yaklaşımlara karşı da olabildiğince tahammül gösteriliyor ancak herşeyin bir sınırı var. Mesela siz NonServiam evet kaba bir üslup kullanmıyorsunuz ama yönetimi almışsınız karşınıza her fırsatta iğleniliyorsunuz. Ama etki tepki diye birşey var. Etkiyi yapan tepkiyi alır. Forum söz konusu olduğunda biz etkiyi kimin yaptığına dikkat edip tepki verme hakkımızı saklı tutuyoruz.
    Elestirme hakki özgür her insana aittir, eger yaptigim elestiriler suana kadar sadece yönetime olmussa demek ki rahatsiz edici birseyler olmus. Yalniz yaptigim elestirililer bilmiyorum hepsini takip edebildiniz mi ancak asla yöneticilerle sinirli degil, bazi uyelere de elstiri getirdim ve onlarla aramda olusan sorunlari her zaman özel mesaj yoluyla - o siralarda bu ozelligi kullanabiliyordum - kendim saygi kurallari dahilinde hallettim. Ancak yöneticilere yaptigim elestirilere aldigim cevaplar büyük cogunlukla icgudusel bir savunma mekanizmasiyla yanitlandi, ve kisisel hakaretler icererek. Ben de gerektigi yerde özür dilerim, her normal üye de, yönetici de. Saygi kurallari herkes icin esit oldugunda asla bir sorun olmaz. Sizden gelen bir hakaret olmadi ayrica, Mr Niceguy da her zaman bazen katilmasa da elstirilerime kulak verdi. Bunlari takdir etmesini de bilirim. Ancak bazi arkadaslariniz malesef ayni olgunlugu gösteremediler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    129
    Alıntı ItsBritneyBitch isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    etse yada etmese bişi değişir mi? hayır...

Değişir. Muhattap alınmak istiyorsunuz ki bu konuya bir mesaj yazmışsınız. Bu mesajın da okunacağını ve cevaplanacağını düşünmüşsünüzdür sanırım.

Ama cevap gelince de muhattap alınsam ya da alınmasam ne fark eder deyip işin içinden sıyrılma girişiminizi doğru bulmadım. Ayrıca bir öğretmen ile konuşurken biraz uygun bir dil kullanırsanız sevinirim.

Not: Her konuya bıraktığınız isyan mesajlarına bir son verin derim. Derdiniz ne ise açık açık söyleyin. Dolaylı yollardan göndermeler yaparak bir şey kazanamazsınız.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    24
    Özel mesaj alabilme,konulara yazma sınırı hakkında da genel bir bilgi verir misiniz toplu olarak?Var bilgiler ama parça parça.O konuda aydınlatılırsa sevinirim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    40
    10- Üyelere hitap ederken lütfen bize yakışan bir ifade ve üslup kullanalım. Dilforum üyelerinin tamamı kendisine saygı ile davranılmayı hak etmektedir.
    Üyeler niçin bu kurala uymamak da ısrar ediyor.Gece gece sabrımızı deneyenler çıkıyormuş.Sizlere kolaylıklar diliyorum sayın forum yöneticileri.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    129
    Güncel

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    mesaj sayısı az üyelere özel mesaj gönderme kısıtlaması var mı?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    37
    Bildiğim kadarıyla var ama yazmanız gereken kısıtlamanın kalkması için yazmanız gereken mesaj sayısı çok az, diye hatırlıyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Blog Başlıkları
    1
    Rep Gücü
    39
    Güncel

Teşekkür / Beğenme
    Blog Başlıkları
    3
    Rep Gücü
    10
    Alıntı lodise isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    mesaj sayısı az üyelere özel mesaj gönderme kısıtlaması var mı?

evet var. sırf bunun için şu an bunu yazıyorum

Teşekkür / Beğenme
    Blog Başlıkları
    4
    Rep Gücü
    50
    Güncel.

Teşekkür / Beğenme
    Blog Başlıkları
    4
    Rep Gücü
    50
    Güncel.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    129
    Yeni üyelerimiz, lütfen ilk sayfadaki forumun bazı basit kurallarını okuyabilir mi? Ciddi manada yararı olacaktır. Ayrıca, konu açarken o konu için seçtiğimiz başlık biraz açıklayıcı olursa daha güzel olur. Yani "bir soru, soru, soruuuu, yardım, yardım edin" gibi başlıklar değil de daha açıklayıcı, konunun içeriğiyle daha ilgili olan başlıklar seçilirse güzel olur zannımca.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    merhaba arkadaşlar.yeni üye olduğumdan dolayı nereye soru ileteceğimi bilemedim.kusura bakmayın.bir sorum olucak.ben neden dosya indiremiyorum acaba? herhangi bi dosyayı tıkladığımda karşıma uyarı mesajı çıkıyor.bunun nedeni nedir sizce?

Toplam 4 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)