Toplam 6 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 108 sonuçtan 21 ile 40 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: TOEIC Sınavı hakkında bilgi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    sanırım bana yardım edebilecek kimse bulamayacağım...sınava girenler de düşüncelerini paylaşırlarmı ki acaba...

elifgurer Misafir
    ben sizden birşey istiyorum bugüne kadar çokmış TOEIC sınav soru ve cevaplarını bulmam gerekiyo ama hiçbir yerde bulamıyorum acaba bana bi yardımınız dokunurmu??

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    24
    bira ara şu dosya geçmişti elime. 2003 yılı soruları, bazılarının cevabı var bazılarının yok. yanıtların doğruluğuna da garanti veremem ama yine de işine yarar herhalde.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17

toeic

merhabalar, bu siteye henüz üye oldum. Sanırım sizden öğreneceğim çok şey var. Öncelikle bir sorum olacak cevap verirseniz çok sevinirim. Kasım ayında toeic e girdim. Yalnızca kendimi denemek ve sınavı görmek istemiştim. Çok kötü bir zamanlamaydı, çok yorgundum ve başarılı olabileceğime inanmayarak girmiştim o yüzden pek konsantre olamadım bir de birinci bölümün sonunda dışarı çıkıp biraz oyalandım. tabi bu süre sınav süresi içinde olduğu için son bir kaç soruyu okumadan işaretledim. İhtiyacım olan 800 puandı ve ben 735aldım. Önümüzdeki günlerde yeniden girmeyi planlıyorum. Bu koşullarda nasıl bir çalışma önerirsiniz? çok detaylı bir çalışma gerekir mi? Teşekkür ederim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    merhabalar, bu siteye henüz üye oldum. Sanırım sizden öğreneceğim çok şey var. Öncelikle bir sorum olacak cevap verirseniz çok sevinirim. Kasım ayında toeic e girdim. Yalnızca kendimi denemek ve sınavı görmek istemiştim. Çok kötü bir zamanlamaydı, çok yorgundum ve başarılı olabileceğime inanmayarak girmiştim o yüzden pek konsantre olamadım bir de birinci bölümün sonunda dışarı çıkıp biraz oyalandım. tabi bu süre sınav süresi içinde olduğu için son bir kaç soruyu okumadan işaretledim. İhtiyacım olan 800 puandı ve ben 735aldım. Önümüzdeki günlerde yeniden girmeyi planlıyorum. Bu koşullarda nasıl bir çalışma önerirsiniz? çok detaylı bir çalışma gerekir mi? Teşekkür ederim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    toeic skorumun toefl'da skor olarak karşılığını öğrenebileceğim bir yöntem ya da site mevcut mudur.Teşekkürler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    32
    Alıntı andalucia isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    toeic skorumun toefl'da skor olarak karşılığını öğrenebileceğim bir yöntem ya da site mevcut mudur.Teşekkürler.
    Aşağıdaki link işinize yarayacaktır.
    Link: http://secure.vec.bc.ca/toefl-equivalency-table.cfm

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Arkadaşlar, toeic sınavında writing va speaking bölümlerinin eklendiğine dair bir bilgiyi STE den alamadım.Hala eski toeic devam ediyomuş.Eklenecek kısımların ne zaman ekleneceğine dair bir belirti de yok...Fakat daha önce ve yakın zamanda bu sınava girmiş bir üye var ise bize yardımcı olabilir.Ben 15 Mart Cumartesi Adana da gireceğim.Umarım iyi bir sonuç alırım..Herkese kolay gelsin...

rasko Misafir
    Yeni sınav sisteminde listening bölümünde ingiliz aksanı kullanılan dialoglar var. Dolayısıyla bir süre BBC vb. izlersen çok yardımcı olacaktır. Bir de konsantrasyonu tam sağlamak çok önemli... Evde kendi kendime 1-2 test yaptım ve 850 civarında skor yaptım. Ama gerçek sınavda iyi konsantre oldum ve 910 aldım. Yapılmayacak birşey değil.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Zaten ingiltere de kaldım 2 sene ben..fakat bbc den çok tv4 izlerdim.Herneyse çok sağol verdiğin bilgiler için.Başka bir önerin var mı sınavla ilgili?Umarım 800 ü geçerim...

[TR]mario Misafir
    Bu sınav için hiç yeni kaynak yok mu ? İnternette dolaşan kaynakların hepsi eski basım...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    24
    http://www.mba-center.net/
    http://www.cleverlearn.com

Bu sitelerde hesap açıp yeni formata yönelik deneme snavlarını alabilirsin.
    https://secure.vec.bc.ca/vec/form_e-registration.cfm
    Bu sitedeki deneme sınavının yeni formata göre değiştirilip değiştirilmediğini bilmiyorum. Bir dene istersen.

http://www.esl-lab.com/
    Bu sitede "Listening Quizzes for Academic Purposes" yazan bölümde üç farklı zorluk seviyesinde dinleme çalışmaları var. TOEIC'in 3. ve 4. bölümleriyle aynı. Şiddetle tavsiye ediyorum.

www.mothertongue.co.uk
    Sınavda kullanılmaya başlanan Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, İskoç, Kanada ve Amerikan aksanları hakkında fikir edinmek istersen işine yarayacaktır.

http://toeic.youpla.be/words/A/
    http://www2.nict.go.jp/x/x161/member...e-1/index.html
    Kelime çalışmaları için de bu siteleri kullanabilirsin. Özellikle vocabridge çok güzel. 600 Essential Words'ün tarzında.

Ama internette bulabildiğimiz Longman 3.edition ya da Toeic mastery gibi programların yeni formata uygun olanlarını şimdilik bulmak imkansız tabii ki Ama benim gibi Ankara'da olgunlardan ya da bulunduğun ile yakın neresi varsa oradan elden düşme ya da makul bir fiyata yeni bir kitabı alabilirsin. Ben de 7 haziran sınavına Ankara TOBB-ETU'de giriyorum. Başarılar.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler hocam,çalıştığım şirket içinde yer değişikliği için istenen bir sınav..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    herkese merhaba

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    toeic sınavı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    Alıntı AnGel isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler hocam.Sanırım ileride girmem gerekicek bunada...Toefl'dan farkı ne acaba.Birde TR'de bu sınav nerelerde geçerli olur?
    Merhaba Angel

Özellikle iş İngilizcesi olarak kullanılıyor.

Bende izmirde yaşıyorum, yabancı ülke sınavlarına yönelik eğitim veriyorum

ve British Council'ın IELTS için önerdiği tek kurumuz

müsait oldugunuzda uğrayabilirseniz, size sınav farklarını anlatabilrim

iyi çalışmalar
    Konu SeyfiHoca tarafından (03-08-09 Saat 13:27 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    doğru hocam iş bankası ile çok popüler oldu Türkiyede....:

cemal123 Misafir
    hmm..yeni duydum

madblood Misafir

teşekkür

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

roseday Misafir

merhaba

merhabalarr

Toplam 6 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)