Toplam 4 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4
Toplam 72 sonuçtan 61 ile 72 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Ingilizce Kelime Ezberleme Setleri

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Arkadaşlar eğitim setlerini savununaların üyelik tarihlerini ve verdikleri cevap sayılarına bir bakın ne hikmetse hep cevap veren kişiler ( artık tekmidir çok kişimidir bilinmez) cevap verdiği aylarda üye olmuşlar. Ben katılmıyorum böyle eğitim setlerine, çok sıkıcı oluyolar. 15-20 örnek içinde 2 tanesi aklımda kaldı sadece birisi sue=dava etmek sue adlı kadın birini dava ediyo biride malumunuz hepinizin bildiği dungeon dancın mancın zaten biliyodum ama pekişti bunun dışında hiçbiri aklımda yok neyse...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    Güzelllll tenkü

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Arkadaşlar tüm kelimeye setlerini almaya karar vermiştim.siparişi verdim.sonra arayıp dedilerki biz artık cd vermiyoruz.şifre yolluyoruz öyle indirirsiniz dediler.ben de iptal ettim.Bana cd lazım.daha önce ingilizce gramer setini almıştım.cdli yolladılar.ama şimdi cdli yollamıyorlar.yollasalardı hepsini alacaktım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    24
    Sistem doğrudur beyin resimli öğrenir ama bu sette sadece kapak reklamındaki çalışma başarılı özel taktikle hazırlanmış diğerleri çok saçma olmuş. En büyük problem ise sıkıcı.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    Ben halen üyeyim
    Alıntı Gaddar_Murti isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eğitim setlerini savununaların üyelik tarihlerini ve verdikleri cevap sayılarına bir bakın ne hikmetse hep cevap veren kişiler ( artık tekmidir çok kişimidir bilinmez) cevap verdiği aylarda üye olmuşlar. Ben katılmıyorum böyle eğitim setlerine, çok sıkıcı oluyolar. 15-20 örnek içinde 2 tanesi aklımda kaldı sadece birisi sue=dava etmek sue adlı kadın birini dava ediyo biride malumunuz hepinizin bildiği dungeon dancın mancın zaten biliyodum ama pekişti bunun dışında hiçbiri aklımda yok neyse...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    memlekette ne dallama adamlar varmış yahu. kelimeyi teknik kullanıp öğrendikten sonra yan gelip yatacak değilsin ya,kelimenin mekanına gideceksin onu cümleler içinde tekrar tekrar görüp pekiştireceksin. zaten bolca soru çözdükten sonra kelimeye aşina oluverirsin,hikayesini aklına getirmen gerekmez.. anlayacağınız bu teknikler roket etkisi yapar,dili kolay kılar,bıkmanızı önler,şevklendirir..bir nevi dopingtir,sonrası size kalmıştır..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9

Uzman Hafıza ile 20 saatte 2000 İngilizce Kelime öğrendim

Arkadaşlar onların hepsi boş,benim denemediğim kalmadı.Mega hafızanınki kalitesi kitap gönderiyor ,siyah-beyaz.Telaffuz yok bir şey yok.Benzetmeler kötü akılda kalmıyor.Hafıza merkezininkide berbat,onuda aldım.İnsanın sete çalışırken uykusu geliyor,sanki çocuklara masal anlatır gibi yapmışlar.Bu alandaki en iyisi Uzman Hafıza Adamlar mükemmel benzetmeler yapmış,setin içerisindeki İngilizce kelimelerin tamamının telaffuzu orjinal.Hem youtube'daki izlenme raytingine baktığınızda anlarsınız.google'da İngilizce kelime öğrenme yazsanız,bu adamların videosu ilk sırada çıkıyor,çünkü çok tuttu.Ben bu Uzman Hafıza'nın setleriyle 20 saatte 2000 kelime öğrendim.Telaffuzlarını düşünmeden otomatik söylüyorum.Anlatımı akıcı ve seri içerisindeki telaffuzlar orjinal,öğrenmeyi hızlandıran largo baroque müzikdestekli,izlerken eğlenerek öğreniyorsunuz.Zaten izlemek dışında hiç bir şey yapmıyorsunuz,sadece izleyerek öğreniyorsunuz(En sevdiğim kısmı bu zaten ) Tam tembel işi,hiç zahmeti yok) google'dan "uzman hafıza" yazıp aratabilirsiniz.
    İsteyen olursa mesaj atsın,upload yapıp paylaşıma açarım.Yalnız setleri çok pahalı ama en iyi sistem.Bir saatte 100 İngilizce kelime öğreniyorsunuz.Dosya boyutu çok büyük eğer upload edip paylaşamazsam,isteyenler buraya yazsın.Boş cd ücretini veren herkese çekip gönderebilirim.Aşağıdaki videoları izleyip bakabilirsiniz,bendeki setlerin örneği.Aşağıdaki videolarla tamamen aynı.Videoyu izlediğinizde 5 dakikada 10 İngilizce kelime öğreniyorsunuz,sonunda testte var.

Hafıza Teknikleriyle İngilizce Set-2 :
    Youtube'da" Dünyanın en hızlı İngilizce kelime öğrenme metodu-2" aratırsanız,örnekleri görebilirsiniz.
    Hafıza Teknikleriyle İngilizce Set-3 .:
    Youtube'da "Dünyanın en hızlı İngilizce kelime öğrenme metodu" aratırsanız bu da diğer bir örnek

Hafıza Teknikleriyle Almanca Set-1 : Youtube'da "Sadece 8 dakikada 10 Almanca kelime öğrenin." - YouTube

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    Alıntı metinedanis isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar onların hepsi boş,benim denemediğim kalmadı.Mega hafızanınki kalitesi kitap gönderiyor ,siyah-beyaz.Telaffuz yok bir şey yok.Benzetmeler kötü akılda kalmıyor.Hafıza merkezininkide berbat,onuda aldım.İnsanın sete çalışırken uykusu geliyor,sanki çocuklara masal anlatır gibi yapmışlar.Bu alandaki en iyisi Uzman Hafıza Adamlar mükemmel benzetmeler yapmış,setin içerisindeki İngilizce kelimelerin tamamının telaffuzu orjinal.Hem youtube'daki izlenme raytingine baktığınızda anlarsınız.google'da İngilizce kelime öğrenme yazsanız,bu adamların videosu ilk sırada çıkıyor,çünkü çok tuttu.Ben bu Uzman Hafıza'nın setleriyle 20 saatte 2000 kelime öğrendim.Telaffuzlarını düşünmeden otomatik söylüyorum.Anlatımı akıcı ve seri içerisindeki telaffuzlar orjinal,öğrenmeyi hızlandıran largo baroque müzikdestekli,izlerken eğlenerek öğreniyorsunuz.Zaten izlemek dışında hiç bir şey yapmıyorsunuz,sadece izleyerek öğreniyorsunuz(En sevdiğim kısmı bu zaten ) Tam tembel işi,hiç zahmeti yok) google'dan "uzman hafıza" yazıp aratabilirsiniz.
    İsteyen olursa mesaj atsın,upload yapıp paylaşıma açarım.Yalnız setleri çok pahalı ama en iyi sistem.Bir saatte 100 İngilizce kelime öğreniyorsunuz.Dosya boyutu çok büyük eğer upload edip paylaşamazsam,isteyenler buraya yazsın.Boş cd ücretini veren herkese çekip gönderebilirim.Aşağıdaki videoları izleyip bakabilirsiniz,bendeki setlerin örneği.Aşağıdaki videolarla tamamen aynı.Videoyu izlediğinizde 5 dakikada 10 İngilizce kelime öğreniyorsunuz,sonunda testte var.

Hafıza Teknikleriyle İngilizce Set-2 :
    Youtube'da" Dünyanın en hızlı İngilizce kelime öğrenme metodu-2" aratırsanız,örnekleri görebilirsiniz.
    Hafıza Teknikleriyle İngilizce Set-3 .:
    Youtube'da "Dünyanın en hızlı İngilizce kelime öğrenme metodu" aratırsanız bu da diğer bir örnek

Hafıza Teknikleriyle Almanca Set-1 : Youtube'da "Sadece 8 dakikada 10 Almanca kelime öğrenin." - YouTube

Upload etseniz hiçte fena olmaz hani...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Uzman hafıza setiniz varsa paylaşabilirmisinz acaba çok ihtiyacım varda.tesekkurler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Arkadaşlar Uzman Hafıza setini bende aldım. Lisanslı bir set. Lisansınız olmadan kullanamıyorsunuz. Çok güzel faydalı bir set. Lys 5 sınavına hazırlanıyorken kullandım ve çok faydasını gördüm. Kelime ezberlemek için kesinlikle tavsiye ederim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    Alıntı ferdiyngn isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Uzman Hafıza setini bende aldım. Lisanslı bir set. Lisansınız olmadan kullanamıyorsunuz. Çok güzel faydalı bir set. Lys 5 sınavına hazırlanıyorken kullandım ve çok faydasını gördüm. Kelime ezberlemek için kesinlikle tavsiye ederim.
    İngilizce temeli zayıf olanlar ve Lys-5 sınavına katılacaklar için ne derece katkısı olur tahmini ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    bence yabancı diziyi altyazısız izlemekte bir fayda sağlayabilir. Benim uyguladığım yöntemlerden biriside budur.

Toplam 4 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)