Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İngiliz Dil Bilimi hakkında bilgi edinmek istıyorum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16

İngiliz Dil Bilimi hakkında bilgi edinmek istıyorum

İngiliz Dil Bilimi bolumunu kazandım ama cok fazla sey bılmıyorum bu bolum hakkında, bunun ingiliz dili ve edebiyatından farkı nedir, ingilizce öğretmeni olabılıyor muyuz? Bildiğiniz şeyler varsa bu bolum hakkında paylasır mısınız arkadaslar?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14

Ce: İngiliz Dil Bilimi hakkında bilgi edinmek istıyo

oncelıkle merhaba hayırlı olsun senın ıcın tebrık ederım ben de hacettepe ıngılız dıl bılımını kazandım... bu bolumden de 3 ncu sınıf ıtıbarıyla pedagojik formasyon alıp yanı yenı adıyla 'tezsız yuksek lısans ' ile ogretmen olabılıyorsun.. bu bolumde sadece bır kac dıl dııl tum dunya dıllerının(ölü dillerın bıle) yapısı ıncelenıyor ıngılız dılı ve edebıyatından cok farklı dıl ve edebıyatta edebıyat tarıhı ıslenırken dıl bılımınde dılın yapısı ıslenıyıor.. dil ve psıkolojıyı ınceleyen ruhdilbilim,dil ve toplumu ınceleyen toplumdılbılım gıbı alt dalları var yanı cok genıs kapsamlı bır bolum.. ayrıca bolum dılbılımcı unvanı yanında mezunıyet sonrası reklam danısmanlıgı,editorluk,egıtım,bankacılık ve fınans,dıs tıcaret,turızm ve ısletme gıbı iş ımkanlarını da sana sunuyor...kolaylıkla yan dal yapabılme sansın var..ıstersen hacettepe unıversıtesı dıl bılımı bolumu sıtesını zıyaret edıp bılgı edınebılırsın..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    21

Ce: İngiliz Dil Bilimi hakkında bilgi edinmek istıyo

Alıntı LostSouL isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    İngiliz Dil Bilimi bolumunu kazandım ama cok fazla sey bılmıyorum bu bolum hakkında, bunun ingiliz dili ve edebiyatından farkı nedir, ingilizce öğretmeni olabılıyor muyuz? Bildiğiniz şeyler varsa bu bolum hakkında paylasır mısınız arkadaslar?
    Aslında bu konu daha önce konuşulmuştu, ilk önce oralara bir göz atın. Daha sonra size verdiğim adresten benimle irtibata geçerseniz size bölüm hakkında bir önbilgi verebilirim. Ayrıca eğitim döneminde herhangi bir sorununuz ya da sıkıntınız olduğu vakit görüşürüz merak etmeyin.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)