Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 50lerdeki neti nasıl artırabilirim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

50lerdeki neti nasıl artırabilirim

Merhaba ben ingilizceden genelde 50 net civarında yapıyorum öğretmenlik istiyorum nerede olduğu farketmez ama en düşük yer bile 60-65 net istiyor. O netlere nasıl ulaşabilirim?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    En çok yanlışlarım paragraf ortasındaki cümleyi bulmada ve alakasız cümleyi bulmada çıkıyor

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Kendi deneyimlerimden yola çıkarak bir öneride bulunacağım.En çok yanlış yaptığın konularda uyum arama yöntemini kullabilirsin.Demek istiyorum ki bir tümcenin diğeriyle kesin bir bağlantısı vardır.Bu sözcük ve anlam uyumu biçiminde ikiye ayrılabilir.Tümceleri özet bir konu başlığı atmanda da yarar var.Çıkmış sorulardan örnek verecek olursam ;

Ekran Alıntısı.PNGEkran Alıntısı 2.PNG
    İlk soruda bu iki sözcük doğrudan seni doğru seçeneğe götürür ve azıcık anlamdan yanıtı bulursun.İkincisinde ise kısa başlık atarak yapmalısın.Sırayla başlarsak eğer 1-İnsan etkileşim ihtiyacı 2- insan etkleşimin kötü yanı 3-Yalnızlık ihtiyacı 4-gelişmin beyin ve sosyal doğamız 5-Yalnızlık ihtiyacının nedeni

Bu tarz soruları bu yöntemlerle çözüyorum ve şu an 78 79 net aşamasındayım.Umarım yardımcı olabilmişimdir.
    Saygılarımla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)