Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Fransızca için Busuu önerir misiniz?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Fransızca için Busuu önerir misiniz?

Merhaba ben sıfırdan Fransızca öğrenmeye başladım bunun için Busuu uygulamasını kullanıyorum. Bu yeterli olur mu upper-intermediate seviye İngilizce biliyorum. Şu an için telaffuz dışında iyi ilerliyorum mesela "un" ve "une" telaffuzlarını hala anlayamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Kesinlikle öneririm. Şu anda İngilizce üzerinden Fransızcada %42'lik seviyedeyim ve ortalama bir şarkının en azından %10'unu anlayabiliyorum sanırım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Un ''a(n)'', une de ''ün'' olarak telaffuz ediliyor bu arada

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Telaffuz işi zamanla oturuyor mu

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Busuu konuşma üzerinde çok durmuyor, telaffuz egzersizleri konu başına en fazla 3 tane. O yüzden ekstra kaynak bulmak isteyebilirsin.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Busuu'da telaffuz egzersizi için ayrı bölüm var orası belki yardımcı olabilir, un ve une telaffuzları konusunda yardımcı olduğunuz için teşekkürler

7. Beğenme ムスタファ1 bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı AliOguzhan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben sıfırdan Fransızca öğrenmeye başladım bunun için Busuu uygulamasını kullanıyorum. Bu yeterli olur mu upper-intermediate seviye İngilizce biliyorum. Şu an için telaffuz dışında iyi ilerliyorum mesela "un" ve "une" telaffuzlarını hala anlayamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

"Une" kelimesi "ün" diye okunuyor. "Un" kelimesini buradan anlatmak zor olacağı için sana b
    u videoyu öneririm.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Şu anda Fransızca Öğretmenliği bölümündeyim ve başlangıcımı bu tarz uygulamalarla yapmıştım. Başlangıç için busuu güzel bir uygulama olsa da asla yeterli değil. Sadece çok çok basit şeyleri öğrenebilirsin ki bu da bir dili konuşmak için tahmin edersin ki yeterli değil. Eğer uygulamalar üzerinden devam etmek istiyorsan birkaç uygulama daha önerebilirim. FunEasyLearn Fransızca kelime-cümleler uygulamalarını indirebilirsin. Kelime öğreniminde belli bir süre seni idare eder. Gramer için pek bir uygulama bilmiyorum aslına bakarsan, bunun için düzgün bir kitap bulabilirsen çok iyi olur. Fono'dan uzak dur derim. Eğer büyük bir şehirdeysen fransızca hazırlık kitaplarının orijinal olmayan kopyalarını bulabilirsin, başta biraz zorlasa da işine yarayabilir belki. Bol şans diliyorum.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler