Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: with

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    108

with

The following list contains all the letters of the phonetic alphabet used in this book, with examples of the words in which the sounds they refer to are found.

bu cümlede bir hata mı var, şöyle açtım acaba olmuş mu? bazı fazlalıkları attım ama :

The following list contains all the letters of the phonetic alphabet with examples of the words. The sounds they refer to examples of the words. The examples of the wordsare found.

with nereye gitti?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    108
    hocam bu soruma hala kendim cevap bulamadım rica etsem detaylı bir biçimde açıklayabilir misiniz? teşekkür ederim
    Alıntı sakaryademir isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    The following list contains all the letters of the phonetic alphabet used in this book, with examples of the words in which the sounds they refer to are found.

bu cümlede bir hata mı var, şöyle açtım acaba olmuş mu? bazı fazlalıkları attım ama :

The following list contains all the letters of the phonetic alphabet with examples of the words. The sounds they refer to examples of the words. The examples of the wordsare found.

with nereye gitti?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    160
    fazlalık olarak gördüğünüz şeyleri atayım derken cümleyi bozup tuhaf cümleler ortaya çıkarıyorsunuz.
    rc içeren cümleleri de bu şekilde açtığınızda bazı cümlelerde sorun olmasa bile bazılarında anlam kaybolur veya tuhaf bir anlatım ortaya çıkar.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    108
    Alıntı ahmetwrt isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    fazlalık olarak gördüğünüz şeyleri atayım derken cümleyi bozup tuhaf cümleler ortaya çıkarıyorsunuz.
    rc içeren cümleleri de bu şekilde açtığınızda bazı cümlelerde sorun olmasa bile bazılarında anlam kaybolur veya tuhaf bir anlatım ortaya çıkar.
    Anladim hocam ben mekanik olarak bakiyorum olaya da peki with olayi ne olur o zaman

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    160
    with examples of the words ..... ----.... kelimelerin örnekleri ile

with burada "and the list also contains" in yerini tutuyor.

6. Teşekkür sakaryademir bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme sakaryademir bu mesajı beğendi.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)