Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: YDT 2019 Stats

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2

Thumbs up YDT 2019 Stats

275 kişi ingilizceden tam yapmış. Bizim için olay bitmiş olsada , merak edenler varsa yazayım dedim. yeni açıklandı.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    İngilizce öğretim sistemimiz baya iyi herhalde. Merak ettiğim şey ise bu 275 kişiden kaçı İngilizce'yi akıcı bir şekilde konuşabiliyo acaba...Bu başarıyı ''cümlede when olduğunda zart gelir, while olduğunda zurt gelir.'' tarzı ezberlerle mi elde ettiler yoksa bu başarı onların İngilizce'yi hayatlarına kusursuz bir şekilde adapte edebilmelerinin sonucu mudur onu bilmek isterdim açıkçası.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    bu kadar full yapan kisinin olmasinin sebebi aslinda YDT sorularinin zor ve secici olmamasindan kaynakli.mesela ben ne dil ogrencisiyim ne de sinava cok iyi hazirlandim ama 80 soruda 75 dogrum var.bu benim cok iyi ingilizcem var oldugu anlamina mi geliyor tabi ki hayir.bence tytnin etkisini bu kadar yukselteceklerine YDT sinavini en azindan YDS seviyesinde hazirlasalar ne bu kadar full yapan cikardi ne de bu kadar yigilma olurdu.ama ulkede ne duzgun ki bu duzgun olsun

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    ydt de yds de benzer bence. tek fark ingilizce seviyesi orta olan insanlar için olur. sınav için daha ne yapabilirler bilmiyorum. bence üniversite sistemi tamamen değişmeli...

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)