Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: hacı bayram veli üniversitesi ell

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

hacı bayram veli üniversitesi ell

hacı bayram veli üniversitesi ingiliz dil ve edebiyatı öğrencisi varsa üniversitenin eğitim kalitesi hakkında yeşillendirebilir mi?Teşekkür ederim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Merhaba . Hacı Bayram Veli olarak değil,bölüm olarak bir iki bir şey söylebilirim ancak ondan önce bölüm başkanı Selma Elyıldırım benim üniversitede 3 yıl derslerime girmiş çok sevdiğim bir hocamdır. Dilbilim gurusu diyebiliriz ve dersleri sürekli ingilizce işler kendini bu anlamda da geliştirebilirsin. Yavuz Hoca benim dönemimde asistandı o yüzden bilmiyorum ders durumunu ama bir hocamızın (çeviri) sınavını o yapmıştı ve büte kalanlar olmuştu ben de dahil. Kendisi de bir çeviri dehasıdır ve kitapları vardır. İngiliz Dili ve Edebiyatı şayet formasyon verilirse ve devam ederse bence en iyi alternatiflerden biridir. İnsan edebiyat ve kültür yönünden zenginleşir. Şiir ,Roman ,tiyatro,çeviri,shakespeare,dilbilim,dil tarih,mitoloji gibi dersler alınır . Dersleri dikkatli takip edersen ve Ankara'nın olanaklarını kendine çevirirsen bence çok iyi bir yerde olursun. Üniversiteyi yineliyorum bilmiyorum.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)