Toplam 4 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4
Toplam 74 sonuçtan 61 ile 74 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 2019 Japonca tercih edecekler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı jinkx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba sınıf arkadaşım!! Hayırlı olsun herkese umarım herkes istediği yere yerleşebilmiştir
    Umarım sınıf arkadaşı olabiliriz ama mezuna kalmaya daha yatkınım :/

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı PRS_JW isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara Üniversitesi kazandım, hadi bakalım (:
    Umarım üniversite istediğin gibi geçer senin için de

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Çanakkale Japonca Öğretmenliği kazandım Tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum herkesin hakkında en hayırlısı olsun.

4. Teşekkür ilyda bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme ilyda bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı Mei isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım sınıf arkadaşı olabiliriz ama mezuna kalmaya daha yatkınım :/
    A öyle mi? içine sinmedi sanırım?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Çanakkale japonca öğretmenliğini kazandım.Sınıf arkadaşlarıma ve Japoncayı seçmiş olan herkese başarılı ve keyifli bir yıl diliyorum.

7. Teşekkür Ryuu bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme Ryuu bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Ankara için +1, kazanan herkese tebrikler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Umarım üniversite istediğin gibi geçer senin için de
    Teşekkür ederim (: Öyle olmasını umuyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı haboyaro isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara için +1, kazanan herkese tebrikler.

İki kere özel mesaj atmayı denedim ama gitmiyor nedense ¯\_(ツ)_/¯

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Merhaba, ÇOMÜ Japonca Öğretmenliği 2019 girişliler için wp grubu kurduk, bölümü kazanıp katılmak isteyen olursa bana mesaj atabilirsiniz. :3

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı ilyda isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkale japonca öğretmenliğini kazandım.Sınıf arkadaşlarıma ve Japoncayı seçmiş olan herkese başarılı ve keyifli bir yıl diliyorum.
    Merhaba, sınıf arkadaşı olacağız. :3 Sınıf grubu kurduk WP üzerinde katılmak istersen bekleriz~

- - - Updated - - -

Alıntı Ryuu isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkale Japonca Öğretmenliği kazandım Tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum herkesin hakkında en hayırlısı olsun.
    Merhaba, sınıf arkadaşı olacağız. :3 Sınıf grubu kurduk WP üzerinde katılmak istersen bekleriz~

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Dili düzgün ve etkin kullanmak evet güzeldir ama senin bu konuda bu kadar takıntılı olman seni yıpratır. Tatmin edici bir eğitimi sana bir program gibi yüklemezler, sen edinirsin bunu. Aşırı nitelikli diyebileceğin insanlardan ne hatalar çıkıyor ama bunlara takılman ve bunu 10k 15k da ya da diğer binliklerde yer alan öğrencilere yüklemen aşırı saçma gözüküyor. Bireysellik denilen bir şey var bunu Japonca bölümü öğrencilerine yüklemen de çok anlamsız. Senin beklentilerini karşılamıyorsa bu kadar karamsar ve olumsuz yorum yapmanı da gerektirmez. Kayseri ve Nevşehir'i neden bu kadar değersiz ve niteliksiz gördüğünü açıklayabilirsin, daha kayda değer bir görüş olur en azından.
    Buna cevap vermeyecektim çünkü saymakla bitmez bu tür boş üniversitelerin vasıfsızlığını anlatmak. Sadece şunu bırakıyorum bugün gördüm diye:

https://eksisozluk.com/kayseride-esk...6318?a=popular

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Buna cevap vermeyecektim çünkü saymakla bitmez bu tür boş üniversitelerin vasıfsızlığını anlatmak. Sadece şunu bırakıyorum bugün gördüm diye:

Bu üniversitelerin asıl problemi konumları. Bozkırın ortasında okumak herkese göre değil. İzmir, Antalya vs dururken neden Kayseri, Nevşehir anlamıyorun. Ama Ankara'yı kazanmanız sizi fazla sevindirmesin. Zira Kayseri'den tek üstünlüğü başkentte olması.

Genelde insanlar bu konuda alçakgönüllü davranmayı tercih ediyor. Açık açık söylemiyorlar. ÇOMÜ hazırlığı bitirdiğinizde n4-n3 arası bir seviyede oluyorsunuz. Ankara'dan mezun olduğunuzda -kendinize bir şey katmamışsanız- n3'le mezun oluyorsunuz. En düşük seviye n5, en yüksek seviye (nativelike) n1. Toshirô Senpai'nin kastettiği gibi kendinizi geliştirerek belki ÇOMÜ öğrencilerinin seviyesine ulaşabilirsiniz.

Sadece bu mesajınıza değil, genel anlamda önceki mesajlarınıza istinaden bunları yazıyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı oshietekun isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu üniversitelerin asıl problemi konumları. Bozkırın ortasında okumak herkese göre değil. İzmir, Antalya vs dururken neden Kayseri, Nevşehir anlamıyorun. Ama Ankara'yı kazanmanız sizi fazla sevindirmesin. Zira Kayseri'den tek üstünlüğü başkentte olması.

Genelde insanlar bu konuda alçakgönüllü davranmayı tercih ediyor. Açık açık söylemiyorlar. ÇOMÜ hazırlığı bitirdiğinizde n4-n3 arası bir seviyede oluyorsunuz. Ankara'dan mezun olduğunuzda -kendinize bir şey katmamışsanız- n3'le mezun oluyorsunuz. En düşük seviye n5, en yüksek seviye (nativelike) n1. Toshirô Senpai'nin kastettiği gibi kendinizi geliştirerek belki ÇOMÜ öğrencilerinin seviyesine ulaşabilirsiniz.

Sadece bu mesajınıza değil, genel anlamda önceki mesajlarınıza istinaden bunları yazıyorum.
    Bilgi için teşekkür ederim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Üniversite bu konu hakkında açıklama yapmış. https://twitter.com/EruMedya/status/...665137154?s=19

Toplam 4 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)