Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Ücretsiz YDS Özel Kelime Çalışma Seti

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Ücretsiz YDS Özel Kelime Çalışma Seti

Esselamu aleyküm değerli dostlarım. Senelerce alt yazı çevirmenliği yapmış bir dostunuz olarak, YDS sınavına hazırlıkta sizlere yardımcı olabilmek adına kendi tecrübelerimi de katarak çok özel bir kelime seti hazırladım. Kelimeleri zorluk seviyesine göre ayıklayarak, bilindik "come, go" düzeyindeki kelimelerden ziyade, ÖSYM'nin "Abi bu nasıl kelimedir yahu" dedirtecek düzeydeki kelimelerine ağırlık vermeye çalıştım.

Kullanmış olduğum platform dünyanın en meşhur platformlarından.
    Ücretsiz.
    Üstelik kelimeleri türlerine göre tek tek ayırdım. Ayrıca, YDS'de en çok çıkan kelimeler üzerine pek çok farklı kaynaktan yaptığım harmanlama sonucu setimi hazırladım.

Sizlerin hizmetine sunuyor, sadece dualarınızı bekliyorum

https://www.memrise.com/course/21003...turkish-users/

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Çok teşekkürler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı JustCome isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Esselamu aleyküm değerli dostlarım. Senelerce alt yazı çevirmenliği yapmış bir dostunuz olarak, YDS sınavına hazırlıkta sizlere yardımcı olabilmek adına kendi tecrübelerimi de katarak çok özel bir kelime seti hazırladım. Kelimeleri zorluk seviyesine göre ayıklayarak, bilindik "come, go" düzeyindeki kelimelerden ziyade, ÖSYM'nin "Abi bu nasıl kelimedir yahu" dedirtecek düzeydeki kelimelerine ağırlık vermeye çalıştım.

Kullanmış olduğum platform dünyanın en meşhur platformlarından.
    Ücretsiz.
    Üstelik kelimeleri türlerine göre tek tek ayırdım. Ayrıca, YDS'de en çok çıkan kelimeler üzerine pek çok farklı kaynaktan yaptığım harmanlama sonucu setimi hazırladım.

Sizlerin hizmetine sunuyor, sadece dualarınızı bekliyorum

https://www.memrise.com/course/21003...turkish-users/

Yeni bir üye olarak size çok çok teşekkür ediyorum, duacınız oluyorum. Allah razı olsun ve aleyküm selam.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler