Yeni bir dil öğrenmede ihtiyacınız olan aslında iki şey var. O dili öğrenmeyi gerçekten istemek ve konuşmak. Bu iki şeye sahip olmadan ne kadar uğraşırsanız uğraşın yeni bir dil öğrenemezsiniz yada öğrendiklerinizi hemen unutursunuz. Peki yıllardır öğretilen İngilizce'yi biz neden öğrenemiyoruz neden sevemiyoruz. Aslında cevap çok açık: Dilin öğretilme şeklini sevmiyoruz! Bir dil öğrenirken genelde her kurumda önce grammer ve yüzlerce kelime ezberletilir. Buda herkesin gözünü korkutuyor. Yıllardır eğitim hayatında olan Genç Akademi bu sorunların farkına vararak eğitim tekniğini bir süre önce değiştirerek artık öğrencileri eğlendirerek, dili sevdirerek öğretmeye başladı. Sahip olduğu genç ve dinamik eğitim kadrosu ile Ümraniye İngilizce kursu olarak eğitim veren Genç Akademi erken yaşlardan ileri yaşlara kadar her bireyi İngilizce konuşturuyor. Evet İngilizce öğretmiyor İngilizce konuşturuyor. Çünkü asıl yapılaması gereken şey budur. Sizlerde eğer İngilizce konuşmak istiyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçin. İngilizce konuşmak için hiçbir zaman geç değil!!

Genç Akademi yabancı dil merkezi