Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Dil bölümü seçmek ve aklımdaki plan..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Dil bölümü seçmek ve aklımdaki plan..

Arkadaşlar merhaba 10.sınıfın 2.dönemi bölüm seçtik ben dil bölümü seçtim 11 ve 12 'yi kendi okulumda okumam gerek çünkü dil bölümünü oturduğum yere yakın temel liselerde ya da kolejlerde bulamadık ancak bizim okulumuz da niteliksiz oldu ve baya öğrenci geldi derslerimiz blok ders oldu sabahçı olduk 7de dersimiz başlıyor yani işimiz baya zorlaşti ben de okul değiştirmek istiyorum.. Şimdi planım şöyle: 11.sınıfta bu okulda kalıp dil bölümünü okuyayım. 12.sınıfta bir temel lisenin tm bölümüne gideyim. Zaten 12.sınıfın çoğunluğunda tyt çalıştırıyorlar ya, sonuçta bana da gerek tyt. Ha ama 11. ve 12. sınıf konularını anlatırlarken ben kendim geçer en arkaya dil denemeleri alır onları çözerim diye düşünüyorum. Tabi temel lisedeki hocalarla falan da konuşucam durumumu. Sizce bu mantıklı mı? Mantıklı değilse ne yapmalıyım? Okuduğunuz için teşekkürler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    Mantıklı değil. Kesinlikle değil. Okulu bırakmak veya bölüm değiştirmek disiplin eksikliğine sebep olacaktır. Ayrıca etrafında senin gibi dilci olmayacağı için rekabet de edemeyeceksin. Eğer sabahçıysan bu senin için daha iyi. Öğleden sonra güzel bir programla çalışmana devam edebilirsin. 2 senede İngilizce sınavını halletmek kolay bir iş değil çünkü. Okulunu bırakma ve disiplinle devam et. Okuldaki diğer öğrenciler seni ilgilendirmiyor, sen dil sınıfında okuyacaksın. Diğerleriyle ders ortamında çok az muhattap olursun.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    12. sınıfın çoğunluğunda tyt çalıştırmak mı? Böyle bir şey yok...

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)