Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Koü İngiliz Dili ve Edebiyati Muafiyet Sınavı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2

Koü İngiliz Dili ve Edebiyati Muafiyet Sınavı

Kocaeli'de okuyan ya da bu bölümün muafiyet sınavına girmiş olanlar yardımcı olursa sevinirim. Örnek sınav sorularını bulamadım. Sınavlar nasıl olur?
    Deneme yazdırıyorlarmış genelde. Okuduğumu anlamakta sıkıntım yok, kelime bilgim iyi, gramerim orta düzey. Ama sınavda panik yapıyorum. Sorular çok zorlar mı, iki haftam var sizce nelere çalışmalıyım?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Merhaba.Ben de 4.sınıf öğrencisiyim KOU de.Çok zor bir sınav olmuyor.İlk önce normal düzeyde grammer soruyorlar.Yapabilirsin,bir sıkıntı yok.En son,size verilen konulardan birini seçip 1-2 paragraflık bir yazı yazacaksınız.Bizim zamanımızda speaking sınavı da vardı ve ben ondan elenmiştim.Biraz pratik yapsan iyi olur
    Hayırlı olsun.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Alıntı Gülru* isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.Ben de 4.sınıf öğrencisiyim KOU de.Çok zor bir sınav olmuyor.İlk önce normal düzeyde grammer soruyorlar.Yapabilirsin,bir sıkıntı yok.En son,size verilen konulardan birini seçip 1-2 paragraflık bir yazı yazacaksınız.Bizim zamanımızda speaking sınavı da vardı ve ben ondan elenmiştim.Biraz pratik yapsan iyi olur
    Hayırlı olsun.
    Teşekkür ederim. Essay kalıplarına çalışayım o zaman. Gramerde genel kurallari biliyorum tekrar edecegim yine de. Umarim cok zorlamazlar, paragrafi guzel yazarsam geçirirler diye dusunuyorum 🙏

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Kocaeli Universitesi hazirlik sinavini arastirdim, bir sitede ornek sinav paylasilmis okulun sitesi degil ama. Onu size gondersem benzer mi cikiyor yoksa daha mi farkli sorarlar bi yorum yapabilir misiniz bu konuda?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Bende bu sene kocaeli ingilizce öğretmenliği kazandım acaba hazırlık sınavı için kayıt falan oluyor mu böyle bir şey biliyor musunuz? Bir de sizin sınav tarihiniz ne zaman acaba?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Kayit yok, 18 Eylul'de sinav. Yabanci dil sinavi olarak gectigi icin muhtemelen sizin sinaviniz da ayni gun.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Alıntı zey23 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayit yok, 18 Eylul'de sinav. Yabanci dil sinavi olarak gectigi icin muhtemelen sizin sinaviniz da ayni gun.
    Çok teşekkür ederim. Hayırlı olsun bu arada.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Tabii ki gönderebilirsiniz.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Elinde hazırlık atlama soruları bulunan şu adrese yollayabilirse sevinirim.(Bulduğum linklerin hiçbiri çalışmadı)
    bedranyamac@gmail.com

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler