Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Writing yeteneği ( hazırlık sınıfı veya dil okuyanlar)

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Writing yeteneği ( hazırlık sınıfı veya dil okuyanlar)

Merhaba arkadaşlar,
    Benim sorum dil okuyanlar veya hazırlık okuyup dersleri İngilizce gören arkadaşlara.
    Arkadaşlar reading,listening veya speaking yeteneklerini bir şekilde gelistiyorum yani elimde calisma kaynaklarim var ancak bu writing yeteneğinizi nasıl gelistiyorsunuz ?
    1- dil veya hazırlık okuyan arkadaşlar nasıl bir eğitim görüyorsunuz bu konuda?
    2- hangi kaynaklari kullaniyorsunuz ( kitap, site, v.b)

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Okuyan yokmu hiç arkadaşlar, konu güncel...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    aklıma özellikle bunu geliştirebileceğin bir kaynak gelmedi, okumayla çok yanyana gittiğini düşünüyorum. ne kadar çok okursan o kadar iyi yazarsın. Belki çeşitli yabancı gazete ve dergilerdeki güncel konuları okuyup okudukların hakkında özetler çıkarmak yardımcı olabilir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı cedricdiggry isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    aklıma özellikle bunu geliştirebileceğin bir kaynak gelmedi, okumayla çok yanyana gittiğini düşünüyorum. ne kadar çok okursan o kadar iyi yazarsın. Belki çeşitli yabancı gazete ve dergilerdeki güncel konuları okuyup okudukların hakkında özetler çıkarmak yardımcı olabilir.
    Hocam ilk önce cevap için teşekkür ederim.
    Şunu belirtim ben bu konuda biraz cahilim hani pek hakim değilim ve ben kaynak araştırdığımda writing veya essay kitapları var . Özellikle hazırlık sinifi ve TOEFL için o yüzden bende geliştirmek istiyorum ama nasıl yaptıklarını merak ettim.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)