Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Erciyes Üniversitesi Kore Dili ve Edebiyatı Kazananlar ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5

Erciyes Üniversitesi Kore Dili ve Edebiyatı Kazananlar ?

Kazananları tebrik ediyorum tanışmak isteyen olursa burdayım

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Ben yazdım ama kazanamadım... Sıralamanı ve netlerini öğrenebilir miyim? Tekrar hazırlanacağım fikir almak için sordum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    ben çin dilini kazandım hiç değilse aynı üniversite sınıflar yan yana memnun oldum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Benim bi sorum vardı da. Erciyes üniversitesi edebiyat fakültesi internet sitesinde geçen yılın kore dili ve edebiyatı ders programına baktım. Oradaki tabloda normal öğretim ve 2. Öğretim diye ayırmış dersleri. Gördüğüm kadarıyla normal öğretimde 24 ders, 2. Öğretimde 12 ders var. Sitede bi sorun mu var çünkü benim bildiğim kadarıyla normal öğretim ile 2. Öğretim ders sayısı aynı oluyordu. Ek tercih ile gelebilirsem gelicem kore dili ve edebiyatına. Unutmadan şunu da sorıyım ek tercih ile geliceğimden geç başlıycam 2-3 hafta kadar. Sordum ama çok şey kaybetmezsin dediler. Ben baya geride kalıcağımı düşünüyorum o yüzden burda kendim biraz çalışıyım diyorum ama sizce gerek var mı? Şimdiden teşekkürler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Alıntı LandSketch isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bi sorum vardı da. Erciyes üniversitesi edebiyat fakültesi internet sitesinde geçen yılın kore dili ve edebiyatı ders programına baktım. Oradaki tabloda normal öğretim ve 2. Öğretim diye ayırmış dersleri. Gördüğüm kadarıyla normal öğretimde 24 ders, 2. Öğretimde 12 ders var. Sitede bi sorun mu var çünkü benim bildiğim kadarıyla normal öğretim ile 2. Öğretim ders sayısı aynı oluyordu. Ek tercih ile gelebilirsem gelicem kore dili ve edebiyatına. Unutmadan şunu da sorıyım ek tercih ile geliceğimden geç başlıycam 2-3 hafta kadar. Sordum ama çok şey kaybetmezsin dediler. Ben baya geride kalıcağımı düşünüyorum o yüzden burda kendim biraz çalışıyım diyorum ama sizce gerek var mı? Şimdiden teşekkürler.
    Şu anda kalacak yer ayarlaman ve kafanı toparlaman daha sağlıklı olacaktır çalışma derim ben birkaç hafta dinlen tatilini yap

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı güldrmeyenespri isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu anda kalacak yer ayarlaman ve kafanı toparlaman daha sağlıklı olacaktır çalışma derim ben birkaç hafta dinlen tatilini yap
    Anladım teşekkürler. Ama şu normal öğretim ve 2. öğretim ders sayısı farkı kafama takıldı. O konu hakkında bir bilgin var mı?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı nobody1 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazananları tebrik ediyorum tanışmak isteyen olursa burdayım
    Kore bölümü 1. Sınıflar ders işlemeye başladı mı. Bi bilgin var mı acaba ya ek tercih ile gelmeye çalışıcam

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)