Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Herkese merhaba

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Herkese merhaba

Merhaba herkese. Takma ismim Hapki. Arkadaşlar öyle der. Resmi olarak Yusuf ismini kullanmaktayım. Buraya katılmamın sebebi diller hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve paylaşımlara da aktif bir şekilde katılım sağlamaktır. Hayattaki amacım ise ÇOMÜ Japonca öğretmenliği okumaktır. Hâli hazırda kendim ve kursa giderek Japonca öğrenmekteyim ve Japonca ile ilgili bir şeyler yapmak istememden ötürü eğitiminin de iyi olduğunu duyduğumdan mütevelli bu bölümde okumaya karar kıldım. Yaşım biraz ilerledi bu kararları vermek için lakin ne kadar erken o kadar iyi adındaki cümle ile yola çıkarak bu gayeye baş koydum. Seneye olacak sınava hazırlanıyorum bundan dolayı da. Daha önce de ÇOMÜ'de turizm okuduğum. İkinci kez ÇOMÜ'de olacak olmam (inşallah) büyük mutluluk getirecektir diye düşünüyorum. Neyse çok yazdım.
    Japonca'yı seviyorum işte yani. Bu kadar. Sormak istediğiniz bir şey olursa Japonca ile ilgili elimdeki 5 aylık bilgi ile elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Herkese keyifli bir gün dilerim. Aralık ayındaki JLPT N4 seviyesi için de hazırlanmaktayım aynı zamanda. Bu kadar.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Merhaba. Hoşgeldin öncelikle. Şu dili nasıl öğreniyorsunuz hayret ediyorum hep -_-

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)