Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 9200 sıralamaya akdeniz gelir mi???

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

9200 sıralamaya akdeniz gelir mi???

9.2 K DAYIM AKDENİZ GEÇEN SENE 7.6 K İLE KAPADI. BU SENEYİ DÜŞÜNÜNCE SİZCE GELİR Mİ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Gelebilir diye düşünüyorum ama çokta bel bağlamayın lütfen

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    yazılır ama gelirse sevinilir

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı trousersorpants isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    yazılır ama gelirse sevinilir
    Ya valla çok sıkıntılı durumdayım akdeniz veya uludağ gelir mi diye onlar olmazsa diye garanti listesini yazma konusunda da baya kararsızım. Medeniyet in Elt mi yazim Akdenizin Ell mi yoksa Muğla Elt mi yazayım diye. Sen ne düşünürsün bu konuda?

- - - Updated - - -

Alıntı güldrmeyenespri isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelebilir diye düşünüyorum ama çokta bel bağlamayın lütfen
    Ya valla çok sıkıntılı durumdayım akdeniz veya uludağ gelir mi diye onlar olmazsa diye garanti listesini yazma konusunda da baya kararsızım. Medeniyet in Elt mi yazim Akdenizin Ell mi yoksa Muğla Elt mi yazayım diye. Sen ne düşünürsün bu konuda?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Daha önce başkasına da demiştim burada. Medeniyet'in sıralaması bölümün ilk senesi olduğu için muhtemelen bu kadar düşüktü. Aynısı Medipol'ün de İngilizce öğretmenliğinde oldu, ilk senesinde sıralaması düşükken ikinci senesinde fırladı. Kısaca demek istediğim, Medeniyet'i çok da cepte olarak düşünmeden karar vermek daha faydalı olacaktır.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı ferhat500 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce başkasına da demiştim burada. Medeniyet'in sıralaması bölümün ilk senesi olduğu için muhtemelen bu kadar düşüktü. Aynısı Medipol'ün de İngilizce öğretmenliğinde oldu, ilk senesinde sıralaması düşükken ikinci senesinde fırladı. Kısaca demek istediğim, Medeniyet'i çok da cepte olarak düşünmeden karar vermek daha faydalı olacaktır.
    Peki senin akdeniz ve uludağ için fikrin nedir? 1.6 k veya 800 kayma olur mu sence?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Alıntı uA_Knight isimli üyeden alıntı Mesajı göster

- - - Updated - - -

hepsini yaz

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Ben en fazla 1200 civarında bir oynama olacağını düşünüyorum, ki bence bu da zor. İnşallah olur, benim de ihtiyacım var. Sen yine de gelmez diye düşünme ve yaz hepsini.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)