Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 23500 Sıralama ile Gelebilecek Bölümler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

23500 Sıralama ile Gelebilecek Bölümler

Merhaba,

Geçen sene 17400 olan sıralamam sonrasında 1 sene daha çalışıp tekrar girdim ama sınavım iyi geçmesine rağmen maalesef işler pek iyi gitmedi ve 23500. oldum. Aslında yaptığım netler geçen sene ile aşağı yukarı aynıydı.

Yökatlas üzerinden bölümlerin ortalama netlerine baktığımda 2017 senesinin 17-18-19K sına tekabül ediyor ancak emin de olamıyorum. Sizce 23500 sıralaması geçen seneye göre kaç sıralamaya tekabül eder? Hangi aralıktaki tercihlerimin gelme şansı yüksek olur? Bu arada Mütercim-Tercümanlık ve İngiliz Dili ve Edebiyatı tercih etmek istiyorum.

Teşekkür ederim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    istediğin yerden yazmaya başla benim sana bölüm tavsiyem ktü ide 2. öğretim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Alıntı tunasatiroglu isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Geçen sene 17400 olan sıralamam sonrasında 1 sene daha çalışıp tekrar girdim ama sınavım iyi geçmesine rağmen maalesef işler pek iyi gitmedi ve 23500. oldum. Aslında yaptığım netler geçen sene ile aşağı yukarı aynıydı.

Yökatlas üzerinden bölümlerin ortalama netlerine baktığımda 2017 senesinin 17-18-19K sına tekabül ediyor ancak emin de olamıyorum. Sizce 23500 sıralaması geçen seneye göre kaç sıralamaya tekabül eder? Hangi aralıktaki tercihlerimin gelme şansı yüksek olur? Bu arada Mütercim-Tercümanlık ve İngiliz Dili ve Edebiyatı tercih etmek istiyorum.

Teşekkür ederim.
    Selçuk müt-ter 2.öğretime girebilirsin kırıkkale de %60 girersin diye düşünüyorum

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)