Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Tercih Yardımı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Tercih Yardımı

Öncelikle herkese merhaba forumda yeni üyeyim bir hatam varsa şimdiden özür dilerim.
    Soruma gelecek olursak dil sıralamam 5000.İlk üç tercihim de şu şekilde:
    1-Boun ELT
    2-ODTÜ ELT
    3-Hacettepe ELT
    biliyorum ilk iki tercihimim gelmesi çok zor.Ankara'da Hacettepe'yi çok istiyorum ama gelir mi bilmiyorum.Karar veremediğim şeyse 4. sıraya ne yazmam gerektiği.İstanbul üni istemiyorum.Ama Marmara ve ytü'yü de çok istiyorum.Zaten yazarsam büyük ihtimalle gelecekler.Ama ailem gerek yaşadığımız yere uzak oluşu gerekse maddi imkanlar,ulaşım,yurt sorunu vs. nedenlerden dolayı 4.sıraya gazi yazmamı istiyorlar.Sizce ne yapmalıyım,Hacettepe'nin gelme imkanı var mı,4.sıraya ailemi dinleyip gazi yazmalı mıyım?Cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    bounle marmara ytü farklı şehirlerde mi? gazi de okay bence ama pişman olma yani

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Boun marmara ve ytü'nün aynı şehirlerde olduğunu biliyorum merak etme zaten 5 bine boun gelmez ailem de İstanbul'da sadece orayı istiyordu yine de teşekkürler yorumun için umarım dediğin gibi pişman olmam

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    tekrar düşündümde gerçekten istanbulda ekonomik sıkıntı yaşayacağına marka değeri çok yakın olan gazide rahat bir hayat yaşamak tercih olabilir. alttaki yorumum "marmara ve ytüyü çok istiyorum" dediğin içindi. ama imkanlar el vermiyorsa gazinin onlardan aşağı kalır bir yanı yok. ben de gazi istiyorum ama sıralamam biraz geride umarım gelir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Evet farkındayım ama İstanbul'da okumayı çok istiyordum Ankara'da ise keşke Hacettepe olsa ama büyük ihtimalle olmayacak bu arada sizin sıralamanız kaçtı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    7300 benim gazi ucundan kaçacak gibi bakalım

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Geçen sene en son 6500'le almış bence büyük ihtimalle gelecektir benim Hacettepe ile aramda neredeyse 1500 kişi var galiba aynı yere gideceğiz😊

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    aynı yere gidersek yemek sözüm olsun

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Bana uyar valla ama gaziyi kazanınca vazgeçmek yok ama ki zaten kazanacaksın bence

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)