Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Pros ve Cons kitabı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Pros ve Cons kitabı

Arkadaşlar Merheba,
    YDS için pros ve Cons denen kitabı duydum ama tam olarak anlayamadım ve bulamadım. Bu kitabın ismi tam olarak nedir? Yazarı kimdir? YDS ye katkısı olurmu ?
    *Nereden temin edebilirim PDF olarak?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Merhaba,
    Bu kitabı ilk defa sizden duyuyorum. Forumda çok önceden paylaşılan bir kaynak olduğunu gördüm, hatta kitapla ilgili açılan iki konuyu da şuraya bırakayım bakmak isterseniz diye. Tık ve tık tık.
    Kitabın tam ismi: Pros and Cons: A Debater’s Handbook. Editörleri Debbie Newman ve Ben Woolgar. Routledge.
    Ben 19. baskısının pdf halini hemen buldum, onun da linkine şuradan ulaşabilirsiniz.
    YDS gibi sınavlara katkısı forumda da tartışılmış zamanında, bu kitap anladığım kadarıyla tartışma konusuna eğiliyor, farklı farklı güncel mevzularla ilgili argüman yazıları barındırıyor. Direkt olarak YDS için bir etkisi olur mu fikrim yok ama genel olarak İngilizce öğrenirken temel becerileri geliştirmede iyi bir yardımcı olabileceğini düşünüyorum kitabın. Bu da YDS başarısına olumlu yönde etki demek bana göre.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı nilaysitt isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Bu kitabı ilk defa sizden duyuyorum. Forumda çok önceden paylaşılan bir kaynak olduğunu gördüm, hatta kitapla ilgili açılan iki konuyu da şuraya bırakayım bakmak isterseniz diye. Tık ve tık tık.
    Kitabın tam ismi: Pros and Cons: A Debater’s Handbook. Editörleri Debbie Newman ve Ben Woolgar. Routledge.
    Ben 19. baskısının pdf halini hemen buldum, onun da linkine şuradan ulaşabilirsiniz.
    YDS gibi sınavlara katkısı forumda da tartışılmış zamanında, bu kitap anladığım kadarıyla tartışma konusuna eğiliyor, farklı farklı güncel mevzularla ilgili argüman yazıları barındırıyor. Direkt olarak YDS için bir etkisi olur mu fikrim yok ama genel olarak İngilizce öğrenirken temel becerileri geliştirmede iyi bir yardımcı olabileceğini düşünüyorum kitabın. Bu da YDS başarısına olumlu yönde etki demek bana göre.
    Hocam çok teşekkür ederim 👍 Verdiğiniz linkte kitabı inceledim siyaset, eğitim v.b bir çok konuda tartışma yapılıyor sanırım. Kelime haznemi ve okumami geliştirecek bir kaynak gibi duruyor. Cevap için çok teşekkür ederim 👍

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler