Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Dil-1-2-3 ün birleşecek olması

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4

Dil-1-2-3 ün birleşecek olması

Bu etkeni pek hesaba katmıyoruz ama mesela ilk 10 binde kaç kişilik dil2 ve dil3 bölümü var bilen var mı? 1000 kişilik olduğunu düşünün, 8000 olan kişi 9000 gibi gözükecek ama geçen sene Dil-1 den 8000. nereye gittiyse oraya gidecek. Korkuttum dimi?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    İlk 10 k da dil 2 dil3 oldukca az yer kapliyor.Bu baglamda bu ikisine nispeten dil 1 ciler icin daha karisik durum oldugunu soyleyebilirim lakin kontenjan sayilarida artti.Bence degisen bir sey yok

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Alıntı Balbaazar96 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk 10 k da dil 2 dil3 oldukca az yer kapliyor.Bu baglamda bu ikisine nispeten dil 1 ciler icin daha karisik durum oldugunu soyleyebilirim lakin kontenjan sayilarida artti.Bence degisen bir sey yok
    kontenjan sayısı anca her sene artan öğrenci sayısına yetiyor bu yıl her şey kökten değişecek ya neyse ki kumar oynamayı biliyorum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı trousersorpants isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    kontenjan sayısı anca her sene artan öğrenci sayısına yetiyor bu yıl her şey kökten değişecek ya neyse ki kumar oynamayı biliyorum
    Netlerine gore az cok nereyi yakalayacagini bulursun zaten ,kumardan cok akilli tercih yapmani oneririm

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)