Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Fikir vermenize ihtiyacım var.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6

Fikir vermenize ihtiyacım var.

İyi akşamlar herkese. Dil öğrenme konusunda kararsızım ve yardımınıza ihtiyacım var.

Uluslararası ticaret yöneticiliği 3. sınıf öğrencisiyim. Yıllardır ingilizce öğrenmeye çalışıyorum ama hala iyi bir seviyeye gelemedim. Açık söylemek gerekirse ingilizce öğrenmeye çalışmaktan sıkıldım. Nasıl çalışmam gerektiğini bilmiyorum veya yeterli motivasyonum yok. İngilizce seviyem kötü değil orta ile iyi arasında bir yerdeyim. Ama bu seviyeden sonra nasıl ingilizcemi harika seviyesine çekerim bilemiyorum. İngilizce gramerim orta derecede. En baştan gramer çalışayım diyorum kolay konulardan başladığı için ingilizce gramer çalışmaya kendimi motive edemiyorum. Mesela A/An yazımı var ben bunu biliyorum zaten diyorum ve gramer çalışmaya başlayamıyorum.

İngilizcemi nasıl geliştireceğimi bilemediğim için başka bir dil öğrenmeye başlamak istiyorum. Ama ingilizcemi orta seviyede bırakmalı mıyım bilemedim. Sizce yeni dil öğrenmeye başlamalı mıyım yoksa sizin de yardımlarınızla ingilizcemi çok iyi bir seviyeye mi çekmeliyim?

Başka bir öğrenmeye başlamamı önerirseniz aklımda rusça var ama çok zor olduğunu ve kendi imkanlarımla öğrenmemin imkansız olduğunu duydum. Siz ne düşünüyorsunuz? Yoksa başka bir Avrupa dilini mi öğrenmeye çalışmalıyım?

Edeceğiniz yardımlar için şimdiden çooookk teşekkür ederim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    güncel

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)