Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İngilizce Okuma

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

İngilizce Okuma

Öncelikle merhabalar ben yeni kayıt oldum yer yanlışsa kusuruma bakmayın öncelikle ben anadolu lisesinde okuyorum 3.sınıfa geçtim
    Bilgisayar konularına meraklıyım ama internette türkçe kaynak çok az ingilizce çok fazla güzel kaynak var ben okuduğumu anlayacak seviyede bir ingilizceye sahip olmak istiyorum konuşma dinleme falan çok önemli değil okuduğumu anlasam yeterli bana şuanki ingilizcem temel düzey oyunlardan vs ne tavsiye edersiniz bana öneri ve tavsiyeleriniz bekliyorum teşekkürler şimdiden ..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Ben kendimi dizi-film-oyun-kitap tüketerek geliştirdim. Dizileri ve filmleri kesinlikle ingilizce altyazılı izle bir süre sonra alışıyorsun çok iyi oluyor. Oyun olarak da rol yapma oyunlarını tavsiye ederim bilgisayarın iyiyse The Witcher 3 gibi. Kitap okuyorsan da eğer bilindik kısa kitapların ingilizce versiyonlarını okumaya çalışabilirsin. Çoğu yerde Harry Potter serisinin İngilizce kitapları var.

3. Teşekkür rootman bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme rootman bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Dizi çok izliyorum ama hep türkçe altyazı ingilizcedende gerçekten hiç birşey anlamıyorum zaten internette ingilizce altyazıda zor bulunuyor.Teşekkürler cevap için

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    +Güncel

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Alıntı rootman isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizi çok izliyorum ama hep türkçe altyazı ingilizcedende gerçekten hiç birşey anlamıyorum zaten internette ingilizce altyazıda zor bulunuyor.Teşekkürler cevap için
    Dostum ben netflixten izliyorum pahalı bir şey değil zaten ve çok kullanışlı pcden ve mobilden kullanabiliyorsun. İçeriği biraz az Türkiye için ama tavsiye ederim.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)