Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Hiçbir Yere Yerleşemeyecek Gibi Hissetmek

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5

Hiçbir Yere Yerleşemeyecek Gibi Hissetmek

YDT'nin olduğu günün akşamı kontrol ettim netlerimi. İlk 1-2 gün çok rahattım, elimden geleni yaptım netlerim de bu diye ama şuan çok kaygılıyım.
    İçimden sürekli ya netlerim daha düşük gelirse ya doğru yaptığımı sanıyorsam diye düşünüyorum :d
    Umarım hesapladığım gibi gelir ve Odtü ya da Gsü olur.

Bu arada Ankara'dan cidden nefret ediyorum. ODTÜ olsa hiç sıknıtı değil de Hacettepe için Ankara çekilir mi sizce, yoksa Yıldız Teknik falan mı yazmalı?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    hıı bana da oluyor. sınavım iptal olcak korkusu var bende de. )

ben açıkçası nereyi kazanırsam hayatımın geri kalanını orada sürdürmeyi planlıyorum ve kesinlikle istanbul gibi kalabalık bir şehri tercih etmezdim. içinden geçeni yaz yani.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Bende de var bu Açıklasalarda kurtulsak :S Ben aksine istanbul'da kalmak istiyorum ama mümkün olmayacak gibi geliyor :S

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Hocam Muğla'da yaşıyorum. Şehri ve insanları gerçekten seviyorum da artık diğer illerde yaşamanın da zamanı geldi.
    Ankara'yı hiç sevmiyorum. İzmir güzel ama küçümsediğim için değil adam Yozgat'tan geliyor. İzmir'e geldim diye bi özgürlük havalarına girip yersiz hareketler yapıyor.
    Çoğu fakültede bu geçerli İzmir için.
    Büyükşehir olsun istediğimden geriye İstanbul kalıyor.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    anladım. dediğim gibi benim kalabalığa alerjim var, senin için sorun olmayacaksa istanbul çok iyi seçenek. hele ytü üfffff

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Alıntı Dyrasil isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Muğla'da yaşıyorum. Şehri ve insanları gerçekten seviyorum da artık diğer illerde yaşamanın da zamanı geldi.
    Ankara'yı hiç sevmiyorum. İzmir güzel ama küçümsediğim için değil adam Yozgat'tan geliyor. İzmir'e geldim diye bi özgürlük havalarına girip yersiz hareketler yapıyor.
    Çoğu fakültede bu geçerli İzmir için.
    Büyükşehir olsun istediğimden geriye İstanbul kalıyor.
    Ayni durum bende de var canakkalede yasiyorum ve sehrime asigim ama artik uzaklasmak istiyorum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Alıntı Dyrasil isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    YDT'nin olduğu günün akşamı kontrol ettim netlerimi. İlk 1-2 gün çok rahattım, elimden geleni yaptım netlerim de bu diye ama şuan çok kaygılıyım.
    İçimden sürekli ya netlerim daha düşük gelirse ya doğru yaptığımı sanıyorsam diye düşünüyorum :d
    Umarım hesapladığım gibi gelir ve Odtü ya da Gsü olur.

Bu arada Ankara'dan cidden nefret ediyorum. ODTÜ olsa hiç sıknıtı değil de Hacettepe için Ankara çekilir mi sizce, yoksa Yıldız Teknik falan mı yazmalı?
    Doğma büyüme Ankaralı biri olarak sözlerinize içerledim İstanbul'da gezmek güzeldir ama yaşamak öyle kolay değildir. Trafik deseniz başlı başına bir dert... Odtü'yü kazanabildikten sonra isterseniz hiç çıkmayın,kampüste bile yaşayabilirsiniz Önemli olan kazanmak, Ankara öğrenci dostu bir şehirdir zaten. Mumla ararsınız sonra benden söylemesi:P

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Alınma hocam
    ODTÜ olur mu bilmiyorum ucundan kaçacak gibi ama olursa ben de doğma büyüme Ankaralı olurum
    Ankara'yı sevmeme nedenim çok betonlaşmış bir yer olması ve yakında deniz vs. olmaması. Onun dışında illa ki bana göre semtleri vardır, başkent sonuçta.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)