Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İngilizce bölüm ....

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4

İngilizce bölüm ....

Arkadaşlar iyi aksamlar .. Öncelikle ben dilci değilim tm ogrencısıyım ve tercıhımıde tmden yapacagım . Tercihlerimi %100 ingilizce işletme , ingilizce iktisat üzerinden yapmayı planlıyorum tabi daha sıralamalar acıklanmadı ama ben on bılgı olması acısından sız dılcılerden boyle bır yardım talep edıyorum .

Kafamda ıngılızce ısletme ve ıktısat olarak yalova , denizli , manisa , muğla ve konya var .

Bu ünilerin ingilizce eğitim olarak size göre sıralaması nedir . Şehir sorun degıl sadece ingilizce eğitimlerini bilmedigimden sizlerden bu konu hakkında yardım ıstıyorum .. Tekrardan ıyı aksamlar ..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    ??? ben soruyu anlamadım bunlar dil bölümü değil ki ben hiçbir şey bilmiyorum bu bölümler hakkında

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Dil bölümü değil ben zaten dilci degilim Sordugum sadece şu bu yazdıgım unılerın dıl egıtımı olarak hangısı agır basıyor size göre bir sıralama yapsanız nasıl olur . Yada şu sekılde sorayım siz dil bölümü tercihinizi bu uniler arasından yapacak olsanız dıl eğitimi olarak sıralamanız nasıl olurdu .. Umarım anlatabılmısımdır

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Alıntı recolokko isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Dil bölümü değil ben zaten dilci degilim Sordugum sadece şu bu yazdıgım unılerın dıl egıtımı olarak hangısı agır basıyor size göre bir sıralama yapsanız nasıl olur . Yada şu sekılde sorayım siz dil bölümü tercihinizi bu uniler arasından yapacak olsanız dıl eğitimi olarak sıralamanız nasıl olurdu .. Umarım anlatabılmısımdır
    Dil bolumu olarak en yuksegi mugla hocam ama egitimini bilemem

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Alıntı recolokko isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi aksamlar .. Öncelikle ben dilci değilim tm ogrencısıyım ve tercıhımıde tmden yapacagım . Tercihlerimi %100 ingilizce işletme , ingilizce iktisat üzerinden yapmayı planlıyorum tabi daha sıralamalar acıklanmadı ama ben on bılgı olması acısından sız dılcılerden boyle bır yardım talep edıyorum .

Kafamda ıngılızce ısletme ve ıktısat olarak yalova , denizli , manisa , muğla ve konya var .

Bu ünilerin ingilizce eğitim olarak size göre sıralaması nedir . Şehir sorun degıl sadece ingilizce eğitimlerini bilmedigimden sizlerden bu konu hakkında yardım ıstıyorum .. Tekrardan ıyı aksamlar ..
    Bu bölümlerin dil eğitimlerini karşılaştırmak zor olur. Hazırlık kısmında zaten okutmanlar eğitim veriyor, onlardan da bir üniversitede onlarca var. Bence sizin asıl odaklanmanız gereken gireceğiniz bölümün akademik kadrosu. Hocaların tek tek sayfalarına girin bakın üniversite sitesinde. Orada eğitim bilgileri yazıyor. Belki bazı okullarda yurt dışında yüksek lisans/doktora yapmış olan hocalar vardır. Mantıken hocalar ne kadar donanımlıysa size öğretebilecekleri veya İngilizce yetenekleri de okadar gelişmiştir. Tabiki hocanızın sadece mezun olduğu okul ile eğitim yeteneği ölçülemez. Çok iyi okullardan mezun olup bir halt öğret(e)meyen hocalar da var. Birde bir akademisyenin yazdığı makale sayısına da dikkat edebilirsiniz. Bunlar da İngilizce yazılıyor sonuçta.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)