Toplam 11 sonuçtan 1 ile 11 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Japonca?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Japonca?

Arkadaşlar acil yardımcı olacak, aydınlatacak biri var mı acaba? Sakin kalamiyorun tercihlere kadar delirecegim kimseye sormadim henuz. Ilk defa bu sitede paylasiyorum. Japonca istiyorum ve onceligim Çanakkale.Tyt yaklasik 50 net, ydt 65. Obp: 83. Sizce?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    olur gibi geliyo bana

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    %100

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Benim de netlerim yakın. 45-48 arası TYT ve 65-67,50 arası İngilizce. Obp de 80,68 benim. Umarım gelir ikimize de.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı akemichan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de netlerim yakın. 45-48 arası TYT ve 65-67,50 arası İngilizce. Obp de 80,68 benim. Umarım gelir ikimize de.
    Umarım ^^ Çevrenden puanına gelen yorumlar nasıl oldu? Iyi mi kotu mu bir konumdayiz anlayamadim TYT daha iyi yapabilirdim diye baya kafaya takiyorum mesela

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Alıntı Futabachan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım ^^ Çevrenden puanına gelen yorumlar nasıl oldu? Iyi mi kotu mu bir konumdayiz anlayamadim TYT daha iyi yapabilirdim diye baya kafaya takiyorum mesela
    İnternet üzerinden bir dil hocası ile konuştum. Çanakkale şansı %60 üstü, ERÜ'deki Uzak Doğu dilleri gelir ama tercih zamanı tekrar konuşmak gerek dedi. Benim için hedefime ulaşsam yetiyor zaten. TYT benim de beklediğimden kötü geçti, ydt de öyle. 70 üstü yapıyordum ama süre sıkıntısı beni yedi, o sınav ortamı hiç denemeye benzemiyormuş ayrıca. Sistem yeni olmasaydı kafamız bu kadar karışık olmazdı. Ben bir sene daha hazırlanmak da istemiyorum, psikolojik olarak zor bir süreçti. Çoğu öğretmen bu sistemin kötü olduğunu düşünüyor ama bizi dinleyen pek yok, elde bu var, bununla iyi yere gitmeye çalışalım mecburen.. Dedikleri gibi öğrenci dostu bir sistem olduğunu da düşünmüyorum. Yaşaması çok zor. 30 gün beklemek bile kötü.
    Bence kötü değiliz, orta durumdayız. 10-15 boş bırakan çok arkadaşım oldu benim, çoğu yetiştiremedi hatta, tabii yanlışları da çıktı. İstersen pm atabilirsin, detaylıca konuşabiliriz. Hem netler aynı gibi hem istediğimiz yer aynı çünkü.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı Futabachan isimli üyeden alıntı Mesajı göster

dostum çomü japonca öğretmenliği gelme şansı %100 diyorum sana. bak %99 değil %100

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Alıntı trousersorpants isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum çomü japonca öğretmenliği gelme şansı %100 diyorum sana. bak %99 değil %100
    O zaman benim için de aynısı geçerli diyebilir miyiz? 👀🙄

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    O zaman benim için de aynısı geçerli diyebilir miyiz? 

yes. bölüm 16k ile kapatmış sizin sıralamalar 10-11k civarında. üstelik düşüş bekliyorum puanlarda.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Alıntı trousersorpants isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    yes. bölüm 16k ile kapatmış sizin sıralamalar 10-11k civarında. üstelik düşüş bekliyorum puanlarda.
    Peki tahmini nasıl, neye göre yapıyorsunuz? Ben tahmin konularında oldukça kötüyüm bu yıl. 😂 Merak ettim bu yüzden.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Peki tahmini nasıl, neye göre yapıyorsunuz? Ben tahmin konularında oldukça kötüyüm bu yıl.  Merak ettim bu yüzden.

sıralama tahmin sitelerini kullanıyorum netleri karşılaştırıyorum puanlara bakıyorum

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler