Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: çinde katılabileceğimiz programlar (?)

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4

çinde katılabileceğimiz programlar (?)

merhabalar. çine gitmeyi çok istiyoum ,katılabileceğimiz ne gibi programlar var? bilgisayar mühendisliği (BSc ama master değil oda olur da zor olur diye düşünüyorum admissionsları) düşünüyorum undergraduate program olarak.

ama scholarship var olmalı. ama bu var mı işte bilmiyorum. scholarship ten kastım accomodation tuition fee ve yemek ücretleri dahil.

yada kültürlerarası nasıl programlar var. ben matematik öğretmeniyim orada ingilizce veya matematik öğretmenliği yapabilir miyim , ve bunun için ne gerekiyor?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    23
    Sorularınıza "Nurtaç Türkeli" ismindeki YouTube kanalında cevap bulabilirsiniz. Nurtaç, Erciyes Üniversitesi Çin Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olup yüksek lisans ve yanılmıyorsam doktorasını da Çin'de yapmakta olan bir arkadaş, yayınladığı videolarda Çin'de eğitim ile ilgili akla gelebilecek onlarca soruya cevap veriyor. Size yardımcı olacağını düşünüyorum...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    merhaba , çok ufak bir araştırma yaptım ve peking university ile tshingua university nin kısa dönem kursları olduğunu öğrendim. bunlara cucas tan burslu olarak katılım da mümkün , başvuracak olan olursa birlikte gideriz belki tanışmak isterim. düşünen varsa.

başarılar herkese

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)