Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Yabancı dil öğrenimi için yardım !

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Yabancı dil öğrenimi için yardım !

Merhaba arkadaşlar,

Beginner seviyesindeki arkadaşlara neler önerirsiniz? Kelime bilgim fena değil ancak cümle kurarken çok düşünüyorum yardımcı olabilir misiniz? Keywordlerin hangi anlamlarda kullanıldığını genelde bilmiyorum bunları ezberlememiz mi gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    bence aktif öğrenin mutlaka birileriyle yazışın ve bol bol dinleme yapın çünkü ingilizce için dinleme olmazsa olmaz neredeyse. toeflın yaklaşık yarısı dinleme becerisine dayalı ieltsi bilmiyorum. ama toefl da bunu gördüm.

başarılar.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    Edit büdüt: Hadi şu posta gelin.

Daha çok cümle kurun. Çivi çiviyi söker.

Bir spaced repetition temelli uygulama kullanın ve kendi kelime setlerinizi oluşturun. Örneğin Quizlet yahut Memrise.

Daha çok cümleyi kiminle kuracağım diyorsanız: Tandem veya HiNative uygulamalarında öğrendiğiniz dili ana dili olarak konuşan kimseleri bulabilir, onlarla arkadaş olabilirsiniz. Bu uygulamaların haricinde sıkça yazarak yazdıklarınızın düzeltilmesini isterseniz italki uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Kelimelerin bir cümle içinde nasıl kullanılacağını öğrenmek ve daha fazla phrase öğrenmek için ise Clozemaster uygulamasını öneririm.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)