Toplam 18 sonuçtan 1 ile 18 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Bu netlere kaç k gelir sizce?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5

Bu netlere kaç k gelir sizce?

Sistem değiştiğinden yorum yapmak zor ama sizce bu netlere kaç k gelir?

Tyt 63
    Ydt 75
    Obp 81

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    baya yakın yapıyoruz valla ben de bilmiyom son Dilko'da 800 yaptım YDS Publishing giremedim ama

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Benim de o civarlarda değişiyor ama hiçbir fikrim yok. Ah dilci olmak ne zor

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Alıntı Dyrasil isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Sistem değiştiğinden yorum yapmak zor ama sizce bu netlere kaç k gelir?

Tyt 63
    Ydt 75
    Obp 81

Yani bence idare eder fena değil turkçe 30-35 matematik 20-30 arası yaptığını varsayıyorum, Türkçeyi 35 ve üstüne çıkarıp ydt de de 75 in üstüne çıkmaya çalışırsan çook iyi yerler gelebilir bence

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Alıntı seyyma isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani bence idare eder fena değil turkçe 30-35 matematik 20-30 arası yaptığını varsayıyorum, Türkçeyi 35 ve üstüne çıkarıp ydt de de 75 in üstüne çıkmaya çalışırsan çook iyi yerler gelebilir bence
    tr 35+
    mat 15
    sos 13-15

geliyor hocam. ydt genelde 75+ geliyo da arada 73.75 falan oluyor ondan 75'i baz aldım. umarım düzgün bir yer olur.
    sene başında hedef odtü'ydü ama zor gözüküyor. mezuna kalmak da istemiyorum. hacettepe falan olursa gidip ilk sene kırık obp'yle bir daha hazırlanırım belki.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    tr 35+
    mat 15
    sos 13-15

geliyor hocam. ydt genelde 75+ geliyo da arada 73.75 falan oluyor ondan 75'i baz aldım. umarım düzgün bir yer olur.
    sene başında hedef odtü'ydü ama zor gözüküyor. mezuna kalmak da istemiyorum. hacettepe falan olursa gidip ilk sene kırık obp'yle bir daha hazırlanırım belki.

Ben tyt yi sadece mat ve tr diye düşündüm fen ve sosyal tamamen aklımdan çıkmış. Öyleyse dediklerimi unut maalesef üzülerek söylüyorum ben de çok bilen biri değilim ama hacettepe boğaziçi için tr 35+ , mat 15-20+ , sosyal 15+ , fen de az çok 10 yapsan falan olur heralde ydt de 75+ iyi tabiki.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    bence siz çok karamsar bakıyosunuz.
    @dyrasil bence senin netlerin odtü'ye gayet yeter. çok endişe yapma bence

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Ben tyt yi sadece mat ve tr diye düşündüm fen ve sosyal tamamen aklımdan çıkmış. Öyleyse dediklerimi unut maalesef üzülerek söylüyorum ben de çok bilen biri değilim ama hacettepe boğaziçi için tr 35+ , mat 15-20+ , sosyal 15+ , fen de az çok 10 yapsan falan olur heralde ydt de 75+ iyi tabiki.
    üstad olmaz zaten bu netlerle o konuda hemfikiriz de sen çok abarttın yav
    senin netlere göre 120 soruda 80 net yapmamız gerekiyor. Geçen sene hacettepenin ortalaması 160 soruda 73 net

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Alıntı looning isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bence siz çok karamsar bakıyosunuz.
    @dyrasil bence senin netlerin odtü'ye gayet yeter. çok endişe yapma bence
    valla hocam umarım dediğin gibi olur. çok düşünmemeye çalışıyorum şurada 4-5 gün kaldı moralimizi yüksek tutmamız lazım sonuçta ama olmaz gibi geliyor.
    olursa yemeksepetinden bir şeyler ısmarlarım sana

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    valla hocam umarım dediğin gibi olur. çok düşünmemeye çalışıyorum şurada 4-5 gün kaldı moralimizi yüksek tutmamız lazım sonuçta ama olmaz gibi geliyor.
    olursa yemeksepetinden bir şeyler ısmarlarım sana
    olcak bence. tamam aldım sözünü. hatırlatıcam

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    üstad olmaz zaten bu netlerle o konuda hemfikiriz de sen çok abarttın yav
    senin netlere göre 120 soruda 80 net yapmamız gerekiyor. Geçen sene hacettepenin ortalaması 160 soruda 73 net
    Haklısın tabi , aslında seninle birlikte sınava girenlerin yaptığı netler de etkileyecek durumu, sıralamaya bakıyorlar çünkü. Ben daha çok boğaziçi ni baz almıştım ben onu istiyorum da bi şekilde aklım hep ona kayıyor ama hacettepe ye geçen sene ygs zamanında 1 tane matematik netiyle giren kız tanıyorum yani o yüzden emin de değilim. Her şeyden önemlisi tabiki şunu söyleyeyim ydt BAYA bi etkiliyor olayı. YDS academy denemelerinde ben 8, arkadaşım 18 net falan yapmıştı matematikte diğer dersleri de idare ederdi ama benim ydt iyi olduğu için onu geçmiştim sıralamada ,hatta 2. Olmuştum dersanede :d

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Ben buraya ilk geldiğimden beri senin odtüyü kazanacağına inanıyom, olur bence de

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Bu dediğin netlere Boğaziçi gelir Hacettepe daha altında 10 fen ne bir kere dilci için kaç tane hayatında 10 fen yapan dilci gördün üstelik artık 20 soru var fen zorlaşacaktır mecbur sayısalları elemek için

Benim vaziyet şöyle

Karekök tyt denemelerinde 60-65 arası
    Örnek soruda 71.5 net yaptım kafam da iyi değildi matı biraz daha yaparmışım
    Ytd 70-75 net arası

Hacettepe gelir miki?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Alıntı 2busy2live isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dediğin netlere Boğaziçi gelir Hacettepe daha altında 10 fen ne bir kere dilci için kaç tane hayatında 10 fen yapan dilci gördün üstelik artık 20 soru var fen zorlaşacaktır mecbur sayısalları elemek için

Benim vaziyet şöyle

Karekök tyt denemelerinde 60-65 arası
    Örnek soruda 71.5 net yaptım kafam da iyi değildi matı biraz daha yaparmışım
    Ytd 70-75 net arası

Hacettepe gelir miki?

Yani ne biliyim 10 fen için çok mu ki bence tyt de o kadar zorlamazlar temel şeyler soruluyor ben daha hiç çalışmaya başlamadan 5 falan yapmıştım çalışınca olur heralde illaki bakılır biraz 10 olmasa da 5 in üstüne çıkılabilir

Neyse şey 60-65 tyt diyorsun ama tr ve mat kaç yapıyorsun onlar önemli

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Yani ne biliyim 10 fen için çok mu ki bence tyt de o kadar zorlamazlar temel şeyler soruluyor ben daha hiç çalışmaya başlamadan 5 falan yapmıştım çalışınca olur heralde illaki bakılır biraz 10 olmasa da 5 in üstüne çıkılabilir

Neyse şey 60-65 tyt diyorsun ama tr ve mat kaç yapıyorsun onlar önemli
    Bütün derslerin katsayısı eşit ve evet 10 soru çalışınca fenden basit olabilir ama yine de çalışma gerektiriyor. Hiç çalışmadıysan da sorular okunduğunda anlaşılıp yapılabiliyorsa bir şeyler yapabiliyorsun tabii. 60-65 tyt iyi bence gayet

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Alıntı xzcv isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün derslerin katsayısı eşit ve evet 10 soru çalışınca fenden basit olabilir ama yine de çalışma gerektiriyor. Hiç çalışmadıysan da sorular okunduğunda anlaşılıp yapılabiliyorsa bir şeyler yapabiliyorsun tabii. 60-65 tyt iyi bence gayet
    "Bütün derslerin katsayısı eşit" bi kaç yerde daha gördüm ama bunu anlamıyorum. mat ve türkçe, sosyal ve fen'in 2 katı değil mi?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Alıntı looning isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    "Bütün derslerin katsayısı eşit" bi kaç yerde daha gördüm ama bunu anlamıyorum. mat ve türkçe, sosyal ve fen'in 2 katı değil mi?
    Mat ve Türkçe sosyal ve fenin 2 katı ama soru sayilari 2 kati oldugu icin oyle. Yoksa katsayilar esit. Tabi standart sapma hesaba katilinca mat neti > turkce neti > fen neti > sosyal neti olur.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Alıntı a.lacazette isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Mat ve Türkçe sosyal ve fenin 2 katı ama soru sayilari 2 kati oldugu icin oyle. Yoksa katsayilar esit. Tabi standart sapma hesaba katilinca mat neti > turkce neti > fen neti > sosyal neti olur.
    hmm tamam teşekkürler

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)