Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Bu Netlerle Boğaziçi İngilizce Öğretmenliği Olur Mu?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4

Bu Netlerle Boğaziçi İngilizce Öğretmenliği Olur Mu?

Merhaba arkadaşlar tytde genelde 70-80 arası yapıyorum son yapılan ydspublishingde 85 geldi. İng ise 75+ oluyor. 82 okul ortalamam var. Bu şekilde istediğim bölüm gelir mi?

Genel olarak tytde
    35 türkçe
    15 sosyal
    20-26 mat
    5 fen yapıyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    önceki ydspublishing denemesinden kaçıncı olmuştun Türkiye'de

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Alıntı yasinyorganci isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    önceki ydspublishing denemesinden kaçıncı olmuştun Türkiye'de
    Hocam ilk olandan 44. olmuştum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Hayalini bilmem ama yüksek yapan birisi olarak ben boğaziçinde zorlasam çeviribilime girecek kadar net yapsam ya da yediyepe çeviribilim ya da boğaziçi ingiliz dili ve edebiyatına girecek netler yapsam orayı tercih etmezdim.Çünkü öğretmenlik istiyor olsaydım ben sınava çalışmayı 5 ay önceden bırakmıştım sonuçta sonu kpss de bitiyor ama belki başka hayallerin vardır o zaman saygı duyarım ona ama benim düşüncem bu yönde.Ha, bu netlerle o bölüme seni plaketle alırlar benden söylemesi.

- - - Updated - - -

Ha bu arada bugün 2. sınav açıklanacak ydspublishing'in sıralamanı yazmayı unutma

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Hayalini bilmem ama yüksek yapan birisi olarak ben boğaziçinde zorlasam çeviribilime girecek kadar net yapsam ya da yediyepe çeviribilim ya da boğaziçi ingiliz dili ve edebiyatına girecek netler yapsam orayı tercih etmezdim.Çünkü öğretmenlik istiyor olsaydım ben sınava çalışmayı 5 ay önceden bırakmıştım sonuçta sonu kpss de bitiyor ama belki başka hayallerin vardır o zaman saygı duyarım ona ama benim düşüncem bu yönde.Ha, bu netlerle o bölüme seni plaketle alırlar benden söylemesi.

- - - Updated - - -

Ha bu arada bugün 2. sınav açıklanacak ydspublishing'in sıralamanı yazmayı unutma
    Hocam benim olayım biraz farklı o yüzden çeviribilim vs hiç istemiyorum. Gerçi eğer sıralamam onları tutacak seviyede gelirse tabii düşünürüm. Bu netlerin iyi olup olmadığını bilmiyorum. Sınavda ancak bu netleri yani 80 tyt 75 ing yaparsam girebileceğimi düşünüyorum.

Ydspublishingde iyi geçti 21. oldum dilden biraz kötü yaptığım için ama olsun mutluyum öncekinden daha iyi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Ben de 20. oldum dilden bunu orana vurduğunda aslında boğaziçi yüksek ihtimal oluyor amacın çeviribili falan değilse gideceğin en iyi öğretmenlik bölümü orasıdır yani.Ben Türkiye 13.'sünün 1700 sıralamalı boğaziçi öğretmenliğe gittiğini gördüm . Tebrik ederim bu arada sınavın için ^^

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Ben de 20. oldum dilden bunu orana vurduğunda aslında boğaziçi yüksek ihtimal oluyor amacın çeviribili falan değilse gideceğin en iyi öğretmenlik bölümü orasıdır yani.Ben Türkiye 13.'sünün 1700 sıralamalı boğaziçi öğretmenliğe gittiğini gördüm . Tebrik ederim bu arada sınavın için ^^
    Tebrik ederim sizi hocam. Sizin tyt dil netleriniz kaç? Acaba gerçek sınavda sıralama kaç olacak çok merak ediyorum ya burada böyle güzel takılırken gerçek sıralama 1800 2000 filan gelirse üzülürüm

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Bu kadar pesimist olma hayat böyle geçmez sen elinden geleni yap iyi de olsa kötü de olsa için rahat olur.
    Tyt bu sınavda 86 net ingilizce 75 net ama ingilizce zordu.Dilko kullanıyorum ben ondan en kötü 1 yanlış çıkıyor ama yds bildiğimiz gibi zor :/

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 2 misafir.)