Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Bu netlerle olur mu?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Bu netlerle olur mu?

Arkadaşlar merhaba,
    Lise’den 2013’de mezun oldum,meslek lisesi.Sevmeyerek nefret ederek bitirdim.Sonrasında ilk sene bir yeri kazanamadım,2. sene tekirdağ-namık kemal ingiliz dili edebiyatını tutturdum.ama şehri,hocaları,bölümü sev-e-medim.ayrıca arkadaş mevzusu da var tabii.Sonra yatay geçiş yaptım,ordan ankara yakınlarında bi üniversiteye geçtim,adını bile söylemek istemiyorum.Geçme sebebim ankara ya yakın olsun,gider-gelirim vs idi.Ancak olmadı.Herşey çok kötüydü.Neyse işte sonraları orayı da bıraktım.Şimdi aylardır çalışıyorum sınava,daha iyi bir yer için.
    Ancak,içtiğim ilaçlardan mıdır nedir,yoksa cidden çalışmanın mı etkisi bilemiyorum,geçmiş sorularda Yds,lys çıkmuş sorularda 80 soruda 70 doğru nun altına düşmüyorum!
    yds konularına sorularına bakıyorum,zaten kısa bir süre editörlük tecrübem de var(o sürede bayağı bir çeviri yapmıştım).

türkçede 29-30 arası sosyalde de 20 soruda 15-16 arası yapıyorum.
    ve şunu söyleyim,hocaların öğretmenlerin ZERRE faydası olmadı,hepsini kendim çalışarak yaptım.Podcast dinliyorum,oyun oynarken çeviri yapıyorum,yabancı haberler vs...

uzun lafın kısası benim iyi bir yere girmem için biraz matematik biraz da fen yapmam lazım.
    yökatlas tan baktım odtü,hacettepe ye girenlerin ortalamalarına onlar da 70 civarı ing net yapmışlar.

biraz uzun bi yazı oldu ama kusura bakmayın.Ayrıca yaş konusunu da çok takardkm ama artık umursamıyorum.zaten genç gösteriyorum,kim görse 20-21 diyor.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Elinden geleni yap. Sistem yeni kimse nereye kac netle girilir tahmin edemiyor. Ancak odtu hacettepe icin 70 net seni zora dusurur en az 74 net almaya bak derim.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)