Merhaba arkadaşlar forumda baya dolaştım dil öğrenme programı, yabancı dil eğitim seti diye kafalar baya karışık çok fazla öneri var ben hepsi hakkında yorum yapamam ama araştırmış biri olarak size faydasını gördüğüm bir şeyden bahsedeceğim.
Bir çok arkadaş gibi bende program alamadan önce ciddi araştırmalara girdim, çünkü kursa gitmek için param yoktu deli paralar istiyorlar abi tüm kurlara 3000 lira dedi biz öğrenci adamız nasıl verelim abi o paraları. Sonra yönümü bedavalar çevirdim oda hüsran oldu tabi işe yaramaz büssürü program onu kur bunu kaldır cep telefonu yalama oldu. Tam vaz geçicem, kursa yönelcem, dedim para vereyim ama az vereyim hadi yabancı dil eğitim programları diye arattım karşıma videolu anlatımlar ve yabancı dil eğitim programları çıktı, videolarıda eledim, youtuba da video dolu ona para mı vercez.. En son eğitim programalarında karar kıldım. Rosetta var 1200 lira birde onun muadili var 200 lira eLLC, ikinisine yoğunlaştım. Mantıkları aynı eLLC bizim yerli üretim adamar çok güzel yapmış bide fiyatı 5 te birine alayım almayım derken aradım adamlar dedi kardeşim sen çalış 3-4 ay beğenmedin bize iade et paranı aynen verelim (o ne özgüven o) dedim deneyelim biz bunu hacı. Sonuç harika. Program eğlenceli kelimeleri gösteriyor resimlerle eşleştiriyor sesli söylüyor sen birşeyler yapıyorsun o arada dil öğreniyorsun ama nasıl öğreniyorsun anlamıyorsun çok zekice bir fikir.. Kısacası hiç kasmayın kurslarla falan verin 200 ü alın.