Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Fransızca mütercim tercümanlık Hazırlık DELF DALF eşitliği

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Fransızca mütercim tercümanlık Hazırlık DELF DALF eşitliği

Kolay gelsin arkadaşlar Hacettepe Fransızca mütercim tercümanlık mezunuyum , Şu sıralar master meseleleri ile uğraşıyorum .Belçika da master yapacağım vize denklık kabul herşeyim hazır ama son anda aklıma bir şey takıldı. Yarım dönem hazırlık okumuştum hacettepe de ve c1 seviyesinde geçmiştim. Transkriptim e Fransızca temel seviyesi olarak c1 seviyesinde işlendi. Transkriptime c1 olarak işlendiği için benim Dalf c1 ya da c2 seviyesine girip belge almama gerek var mı ? Zaten hali hazırda fransızca bölümü bitirdim ama bunu fransızca bildiğimi kabul etceklerini sanmıyorum ama hazırlıktan geçtiğim seviye DALF yerine geçer mi bilgisi olan varsa cevaplarsa çok memnun kalacağım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    Tahminimce ya DALF sınavına girip C1 belgesi almanızı ya da üniversitenin yapacağı dil sınavına girmenizi isterler. Tabii üniversiteye kaydolma şartları arasında "C1 seviyesinde Fransızca bilgisine sahip olmak" varsa.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    Belçika'da master yapacağın üniversitenin sitesinde, yabancı öğrenciler için aranan şartlarda, mutlaka yazar tam olarak ne istedikleri, ama genelde Dalf C1 isterler.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)