Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Yks 5 Net Arttırmak

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Yks 5 Net Arttırmak

Geçen sene sınavda 50 doğru yapabildim. Bu sene de son 10 yılın sorularını çözüyorum. 100 soruda 20-25 yanlışım çıkıyor, ancak önceki senelerin sınavları basitti. Benim gramerde eksiğim var aslında, kelime bilsem de gramerden sorularım gidiyor.
    İrem yayıncılık ve akındil ile çalışıyorum, ydspublishing dergileri var onlardan da soru çözüyorum. 5 ayda 65+ net yapmak istiyorum. Nasıl çalışmam gerekir? Bazen içimden gelmiyor yanlışlarımı gördükçe, umutsuzluğa kapılıyorum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    86
    Alıntı zey23 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene sınavda 50 doğru yapabildim. Bu sene de son 10 yılın sorularını çözüyorum. 100 soruda 20-25 yanlışım çıkıyor, ancak önceki senelerin sınavları basitti. Benim gramerde eksiğim var aslında, kelime bilsem de gramerden sorularım gidiyor.
    İrem yayıncılık ve akındil ile çalışıyorum, ydspublishing dergileri var onlardan da soru çözüyorum. 5 ayda 65+ net yapmak istiyorum. Nasıl çalışmam gerekir? Bazen içimden gelmiyor yanlışlarımı gördükçe, umutsuzluğa kapılıyorum

Farklı kaynaklardan en az beş deneme çözerek bir karne oluşturmanı tavsiye edeyim. Kendin için için denemenin konularından oluşan(kelime,gramer,cloze, yarım...vs ) bir karne hazırlayıp
    her deneme sonrasında bu karnenin ilgili bölümüne net sayılarını girerek hangi bölümde eksiğin olduğunu anlaman gerekiyor. Sonrasında ise bu bölümlerden sorulara ağırlık verme şeklinde bir çalışma takvimi.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Teşekkür ederim

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)