Herkese merhaba!

Üniversiteden mezun olduktan sonra ben de herkes gibi ekmek kavgasına düşüp, foruma pek uğrayamaz oldum. Ancak bu DilForum'un aklımdan çıktığı anlamına gelmez. Pek çok kez foruma uğrayıp eski ve yeni konuları takip etmeye çalıştım. Ancak insan büyüdükçe, vaktini eskisi gibi dilediğince kullanamıyormuş Forum benim için unutulmaz. Burada edindiğim arkadaşlıklar bana çok şey kattı. Hatta pek çoğu ile daha sonrasında aynı sıralarda dirsek bile çürüttük Şuanki benim, ben olma yolunda forumun muazzam bir katkısı oldu. O yüzden sanal dünyaya, fiziksel dünyadan daha fazla minnet duygum var.

Mezun olduktan sonra bir süre öğretmenlik ve eğitmenlik yaptım. Daha sonrasında ise biraz kendi hayallerimin peşinden koşarak Avrupa programları düzenleyen Euro Panoramic adında bir turizm şirketi kurduk yola beraber çıktığımız arkadaşlarla. Yaptığımız programlarda binlerce gencin ve kendini genç hissedenlerin ilk Avrupa deneyimlerine ortak olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

Bu anlamda, bu forumda Avrupa'ya çıkıp farklı kültürlerle etkileşim kurup dil pratiği yapmak isteyen arkadaşlar için, bu yaz yapacağımız programlarda 200 TL değerinde indirim vermenin biraz da olsa foruma olan minnet duygumu tatmin edeceğini düşünüyor, aynı zamanda forumdaki pek çok arkadaşın ilk yurt dışı deneyimine yine ortak olmak istiyoruz.

Aşağıda verilen tur programları için geçerli 200 TL değerindeki indirimi, başvuru formunun en son maddesinde karşınıza çıkacak olan REFERANS KODU kısmına DİLFORUMFOREVER yazarak başvurduğunuz program için 200 TL indirim hakkı elde edebilirsiniz. Başvuru sonrasında ekip arkadaşlarımız sizinle telefon aracılığı ile iletişime geçip gerekli süreç hakkında bilgilendirecektir

Bu yaz düzenlediğimiz ve indirim geçerli olduğu turlar (Tur ismine tıklayarak detaylı bilgi alabileceğiniz tura özel sayfaya yönlendirileceksiniz):

1) Büyük Avrupa Turu

2) Mini Avrupa Turu

3) İskandinavya Turu

4) İtalya Turu

5) Uçaklı ve Vizesiz Balkan Turu

Herhangi bir soru, istek ya da talep için yardıma hazırım

Sevgiyle...